Skorpion i żaba

Bez wątpienia z powodu żydowsko-hasbaRATskiego ujadania, Google Blogger zmusza cię do klikania specjalnego przycisku, aby przejść do jego strony, jakby to było jakieś porno albo co… [INCOG].

Każdy na tym blogu będzie całkiem nieźle zaznajomiony z czymś, do czego odnosi się  [Prof.] Kevin MacDonald. A mówi on o „strategii ewolucyjnej grupy”, dodajmy strategii żydowskiej. Rezultatami tej strategii są masowa imigracja różnych osobników na ziemie Białych, podkopywanie zaufania do chrześcijańskich instytucji kulturalnych, wzniecanie na Zachodzie u ludzi poczucia winy, niszczenie naszego morale, żeby wymienić tylko kilka, w jakich żydzi odnieśli spektakularne sukcesy. Moim zdaniem, ta strategia była najwięcej mówiącym czynnikiem w zredukowaniu Białych do obecnego poziomu, zwiększającej się marginalizacji i statusu zdegradowanych.

Czego jednak nie potrafię zrozumieć, patrząc na to z perspektywy grupy ewolucyjnej, brzmi – dlaczego oni ciągle drażnią nam nasz nos tym swoim trywialnym afrontem, jaki niczego nie dodaje do ich celu ogólnego. Mówię tutaj dokładnie o ekwiwalencie drobnej wersji apartheidu, na wzór czegoś, co zostało zastosowane w Południowej Afryce. Święta Bożego Narodzenia obecnie stały się prawie słowem zaklęciem, czymś jak bluźnierstwo, a drzewko bożonarodzeniowe to już w ogóle prawdziwa rzadkość. Zamiast tego ogromna chanukowa lampa stoi przed Białym Domem w Boże Narodzenie. Sara Silverman zapisuje się na Uniwersytet Katolicki, a potem pozywa ich o zapłatę za jej pigułki antykoncepcyjne. To jak cios między oczy, nasze oczy. Bliżej naszych własnych spraw, „nasz wypróbowany przyjaciel”, Alan Shatter [po prawej: ŻYDOWSKI minister sprawiedliwości oraz równości ORAZ minister obrony Irlandii] narobił już trochę w naszej historii, mianowicie zakazał po raz pierwszy w historii użycia armii irlandzkiej podczas katolickiej ceremonii…..gdy wyremontowany obiekt departamentu sprawiedliwości wygląda teraz jak pomnik holocau$tu. W Anglii politycy, którzy nawoływali do zakazu używania krucyfiksu są żydami.

a

a
Żydówka Sara Silverman

a

Mógłbym tak dalej przedstawiać przykłady, a wy też pewnie macie swoje własne do dodania. Lecz w gruncie rzeczy nie do opisywania kolejnych przykładów zmierzam. Strategia ewolucyjna mogłaby działać prawidłowo, lecz zdaje się, że kiepsko działa ewolucyjna taktyka, jest zbyt nędzna, żeby dalej wpychać ją swoim ofiarom prosto w gardło. Szczególnie, gdy znajdujecie się w małej mniejszości i staracie się polegać na niezdolności większości do rozpoznania tego, co próbujecie tej większości zrobić. Banalne, lecz bezczelne ataki na to, co większości z nas jest drogie sercu są dokładnie tym rodzajem spraw, jakie przypominają poszturchiwanie zamroczonego śpiącego wieśniaka w celu zbudzenia go do stanu świadomości, a potem, żeby zerwał się na równe nogi i zaczął aktywnie działać.  Rzućcie okiem na historię. Niektóre największe i najbardziej okropne w skutkach konflikty były wynikiem względnie trywialnych prowokacji. Aczkolwiek były one pierwotnie zduszone i wrzały pod powierzchnią zdarzeń, czekając na wybuch w odpowiedniej chwili.

Obecne warunki już widać gołym okiem, a jeszcze przybędzie ich w najbliższej przyszłości, a wszystkie one razem wzięte napawają szczególnym niepokojem. Czekają tylko na dogodny moment, w zależności jak na to spojrzeć. Bez wątpienia mamy do czynienia z kształtującym się powoli narastającym płomiennym wybuchem wściekłości, jaki dopiero powstaje i nabiera kształtów wśród Białych robotników i klasy średniej w całej Europie i USA. A to może zostać „odpalone” przez coś względnie banalnego, tym niemniej prowokacyjnego w swej wymowie, jakiś mały gest. I wiemy od razu, co się stanie „Gdy Sasów poniesie i zaczną okazywać nienawiść”. Każdy, kto stanie im na drodze zostanie zdmuchnięty.

A zatem, dlaczego żydzi wciąż nękają i poszturchują śpiącego tygrysa? Może czują, i w tym się nie mylą, że Biali już tak zgłupieli, pomieszało im się w głowach, spadli do poziomu debili i są tak przytłoczeni poczuciem wyimaginowanej winy, że przekracza to ich zdolność do reakcji w jakiś skoordynowany sposób. Ale co będzie, jeśli żydzi są w błędzie? Otóż to doprowadzi do tego, że runie cały gmach zydowskiej dominacji, w tym otwartym strumieniem popłyną pytania, w tym te najważniejsze, o holocau$t czy 9/11. A bóg jeden wie, dokąd to nas wszystkich zawiedzie.

A zatem, znowu zapytam, po co oni to robią? Mam wciąż w głowie bajkę Ezopa o żabie i skorpionie.

a
Antysemityzm jest niczym innym, tylko antagonistyczną postawą wytworzoną wśród nie-żydów przez grupę żydowską. To normalna reakcja społeczna. – cytat

Źródło: http://incogman.net/10/2012/the-scorpion-and-the-frog/#more-89281

Ze strony: The Irish Savant

One thought on “Skorpion i żaba

 1. Pytanie chyba nie jest retoryczne, choć odpowiedź jest dość oczywista.

  TŁEM, OSNOWĄ

  1 wojny, była narodowość;
  celem było wybicie PATRIOTÓW!

  Wtedy jeszcze utożsamiano państwo z narodem.

  Śmiertelność (żołnierzy do cywilów) mniej więcej 9:1

  2 wojna, to radykalne wynarodawianie;
  „państwo wszystkim, nic bez państwa, nic poza państwem” – faszyzm i nazizm

  odwrócenie proporcji śmiertelności żołnierzy do cywilów

  3 wojna, to wojna religijna – zniszczenie państw, na rzecz – jednej światowej religii;

  dlatego pełno antagonizujących symboli religijnych – „granie na nosie” i walenie tymi symbolami „między oczy”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.