Strona główna > NWO > Skład chemtrails w końcu zostaje ustalony

Skład chemtrails w końcu zostaje ustalony


Przez 20 ostatnich lat, mimo prób uzyskania odpowiedzi, materiał źródłowy smug chemtrails pozostawał tajemnicą. Wreszcie udało się zidentyfikować oczywisty materiał bazowy chemtrails rozpylanych z samolotów rządowych i pozarządowych, jakie powodują powstanie smug podobnych do chmur oraz deszcz cząsteczek materiałów odblaskowych w atmosferze.

To odpady węglowe, lotne popioły powstające w elektrowni węglowej podczas spalania węgla.

Prawie 13-minutowy film przedstawia podstawową analizę naukową odpadów po spaleniu węgla identyfikując lotny popiół zawierający głównie tlenek glinu – około 30%.

Widocznie, popiół węglowy jest trudny do przeróbki i bardzo kosztowny w składowaniu, problem wart coś około mld dolarów na jedną elektrownię, jak sugeruje film. Jednak taki popiół łatwo przetransportować z dala od elektrowni tymi samymi środkami transportu, jakimi dowozi się węgiel do elektrowni do spalenia. Ciężarówki i barki wodne są również wykorzystywane w transporcie do baz lotniczych celem rozpylania.

Wydaje się, że odbywa się tu ten sam proceder, jak z fluorem: fluor, który jest trucizną protoplazmatyczną oraz odpadem toksycznym oraz toksyczne lotne popioły z węgla są wciskane w ludzkość na siłę, prawdopodobnie aby pozbyć się kosztownych odpadów. Pijemy fluor z naszych miejskich wodociągów pod pozorem, że będzie chronić nasze zęby.

Od co najmniej dwóch dekad wiadomo, że oddychamy popiołem węglowym celowo rozpylanym jako część geoinżynierii pogodowej.

To kolejny film, który pokazuje i mówi o skrajnej lodowatej pogodzie w USA i wyzwalaniu do atmosfery arktycznego metanu z 08 stycznia 2015 r.

Jest tu komentarz, że wykonawcy planu spryskiwania nie pozwalają na powstanie niskiego ciśnienia po to, żeby kontrolować pogodę na Pacyfiku i zachodnim wybrzeżu USA. Chemtrailsy nad Kalifornią mają zapobiegać tworzeniu się niskiego ciśnienia, co może wyjaśniać, dlaczego w Kalifornii tak trudno o deszcz.

Jest tam mapa z towarzyszącą jej niesamowitą informacją. Temperatury w południowej Alasce w styczniu 2015 roku są bardzo wysokie, 7-9 stopni Celsjusza. To na pewno nie jest normalne! Co więcej, odbywa się bardzo silne rozpylanie chemtrails nad Zatoką Meksykańską, aby wypchnąć prąd strumieniowy wprost do Europy. Ciężka zima sezonu 2013-14 jest znów u nas znowu drugi raz z rzędu!

Źródło: http://www.activistpost.com/2015/02/chemtrail-source-material-finally.html

Tłum. Pluszowy Miś.