Strona główna > Polska > Skandaliczny program prosto z piekła w telewizji w Polsce

Skandaliczny program prosto z piekła w telewizji w Polsce

Skandaliczny program prosto z piekła w telewizji w Polsce. Za kilka dni wejdzie na antenę. ZAPROTESTUJ !

a20

Kolejna nowinka z Zachodu sprowadzona, by łamać normy społeczne. Wyjątkowo niebezpieczny dla społeczeństwa program zacznie być emitowany za kilka dni w Polsce.

Kanał TLC rozpocznie emisję brytyjskiej wersji reality-show „Undressed: randka w łóżku”. Jest on szeroko reklamowany w przestrzeni publicznej w naszym kraju (m.in. na billboardach).

Jak informuje portal WirtualneMedia.pl, program ma być inspirowany „serią naukowych testów sprawdzających czy można zakochać się w sobie w mniej niż godzinę”.

Edycja z udziałem Polaków ma zostać wyemitowana jesienią.

„Jesteś singlem znudzonym kolacjami przy świecach i romantycznymi spacerami? Zakochaj się w 30 minut” – tak zachęcano do uczestnictwa w castingu.

Owe zakochanie się, według twórców programu, ma (lub nie) nastąpić podczas intymnego dotykania się dwojga obcych ludzi w łóżku w samej bieliźnie. Program ma być emitowany co prawda wieczorem, ale jednak nie nocą (o 22:30).

Nie ma wątpliwości, że godzi przede wszystkim w normy życia społecznego. Promuje seksualizację i skupia się na cielesności zamiast na prawdziwej miłości opartej na zdrowej relacji damsko-męskiej. Rzecz jasna, najbardziej ucierpi na tym i tak nauczona złych standardów młodzież.

Przyszłe efekty można łatwo przewidzieć. To rozbite rodziny, niechciane ciąże, a być może nawet aborcje.

Zachęcamy do protestów przeciwko takim pozbawionym obyczajowości i przyzwoitości programom. Jeszcze dziś możesz napisać protest do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji i stanowczo sprzeciwić się emisji programu „Undressed: radnka w łóżku” na antenie TLC. Możesz zrobić to TUTAJ

Poniżej dostępne w Internecie bulwersujące wideo ze wspomnianym zaproszeniem do castingu do programu. Ostrzegamy, że zawiera niestosowne treści!

Anal-Blasphemy-Western-Decadence

Za: http://chnnews.pl/index.php/pl/rozrywka/item/3413-skandaliczny-program-prosto-z-piekla-w-telewizji-w-polsce-za-kilka-dni-wejdzie-na-antene-zaprotestuj.html

Data publikacji: 20.08.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *