Strona główna > Polska > Skandal, żyd Olszewski dostał super-emeryturę

Skandal, żyd Olszewski dostał super-emeryturę

Autentyczny skandal! Były premier Jan Olszewski to polityczny nieudacznik. Jako premier nie potrafił nic robić, poza baranim czekaniem na dymisję. Olszewski jest żydem z pochodzenia i masonem z przynależności. Mało kto pamięta, że wiceministrem obrony w jego rządzie był Radosław Sikorski. Sikorski tak sobie przyjechał do Polski i – prosto z ulicy – został wiceministrem obrony.

a5

Olszewski nie powinien dostać ani grosza! Przeciwnie, takie masońskie niedołęgi jak on, powinny zostać skazane na płacenie odszkodowania Polsce za te urzędnicze niedołęstwo czy sabotaż.

A jak wyciągnie kopyta, to zamiast do synagogi, wniosą go do Katedry WP i będą mu grać „Skrzypka na dachu”.

A żona dostanie 4500 ZL…….?

Nasza blogerka inwalidka też dostała … kopniaka!

@ KONTAKT – O MNIE

Kontakt e-mail: [email protected] OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Małgorzata Jasińska                                                                             Komandosów 2/8                                                                          41-200 Sosnowiec

Jestem osobą niepełnosprawną — nie wychodzącą z domu – żyję wraz z moim chorym też niepełnosprawnym Synem – ma depresję cierpi na afekt dwubiegunowy – za 671 zł na miesiąc …

Wyrzucono nas z mieszkania do nieludzkich warunków; to jest zemsta na tle rasistowskim! żydo-komunistyczna zemsta: WASZE ULICE A NASZE KAMIENICE – i mam na to dowody!

– zemsta – ze złamaniem prawa, zmanipulowaną umową najmu do rudery, za którą mamy płacić 233 zł miesięcznie, bez ogrzewania, z ograniczonym dostępem poboru energii – jak mamy włączy piecyk grzewczy – to nie możemy włączyć maszynki, żeby zagotować wodę – bo wysiada instalacja elektrycza…

– nie mamy żadnej pomocy

– wręcz przeciwnie – miejscowa skorumpowana sitwa chce nas tu wykończyć psychicznie i fizycznie…

Więcej w artykule poniżej….

https://forumdlazycia.wordpress.com/o-mnie/

Red. Gazeta Warszawska

=========

GIGANTYCZNA emerytura byłego premiera. Jan Olszewski dostał od Beaty Szydło 8 tys. złotych!

13.01.2016, godz. 15:39 / aktualizacja 13.01.2016, godz. 15:41

Beata Szydło przyznała 8 tysięcy złotych emerytury specjalnej byłemu premierowi Janowi Olszewskiemu. Wyróżniony polityk stał na czele rządu w latach 1991 – 1992. Specjalne świadczenie otrzymała również żona Olszewskiego. Na jej konto będzie z kolei wpływać co miesiąc 4,5 tysiąca złotych. Decyzja o gigantycznych emeryturach dla Olszewskich zapadła w kancelarii premier Beaty Szydło.

Informację o przyznaniu specjalnych świadczeń Janowi i Marcie Olszewskim podał „Fakt”. Jak informuje tabloid, ani Jan Olszewski, ani jego żona nie wnioskowali o pomoc. Były premier ma dostać 8 tys. zł miesięcznie, a jego żona 4,5 tys. zł. To pierwsze emerytury specjalne przyznane przez Beatę Szydło. Do tej pory żaden premier nie był też tak szczodrobliwy – najwyższe emerytury specjalne wynosiły 4,5 tys. zł brutto. – To wspaniały gest. Mąż przez dziesiątki lat był obrońcą w procesach politycznych i bronił opozycjonistów niemal za darmo – powiedziała „Faktowi” Marta Olszewska, żona byłego premiera.

Jan i Marta Olszewscy działali w opozycji demokratycznej w okresie PRL. Jan Olszewski był obrońcą w procesach politycznych, zaś jego żona pracowała jako dziennikarka. W latach 90. została zwolniona z pracy z zakazem publikowania.

A symbol of Freemasonry.Source: United National Masons.

Za: http://www.gazetawarszawska.com/judaizm-islam/3079-skandal-zyd-olszewski-dostal-super-emeryture

Data publikacji: 15.01.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *