Strona główna > Polska > Skandal! Zdrada! Pogonić ich! – I to jak najszybciej. Miarka

Skandal! Zdrada! Pogonić ich! – I to jak najszybciej. Miarka

PiS chce pozbyć się Szydło i zainstalować nam na stanowisku premiera bankstera żydowskiego Mateusza Morawieckiego. To najgorsze co może Polskę spotkać. Tu grozi że już wszystko zostanie postawione na głowie.

a

To tyle co na wojnie poddać się wrogowi, który nie ukrywa, że mężczyzn wymorduje, kobiety uprowadzi w jasyr, dzieci sprzeda na części zamienne, albo do pedalskich i pedofilskich burdeli, a na naszym terenie urządzi sobie kolonię. Kolonię zarządzaną przez układ dwóch namiestników: Dudy i Morawieckiego.

Grozi że Polacy zamiast odzyskać Polskę zostaną z niej jeszcze bardziej wygonieni, a masowo sprowadzeni do niej zostaną – i to na panów i policjantów – syjoniści upaińscy i żydowscy. Ci zaś z Polaków co pozostaną, już całkiem stracą szansę na odzyskanie władzy Narodu Polskiego, na decydowanie w swoich sprawach.

– Że polska przedsiębiorczość już całkiem zostanie zniszczona a umocnią się korporacje ponadnarodowe i syjonistyczni globaliści. – Że zapanuje ideologia korporacjonizmu-syjonizmu-globalizmu.

Przecież banksterstwo to główna siła napędowa NWO.

Morawiecki przecież to tylko aktor – medialny przyjemniaczek, a rzeczywiście bankster i sługus najgorszych banksterskich diabłów, zaś dla Polaków zimny cynik i krętacz, któremu za grosz ufać nie wolno.

– Jeszcze niebezpieczniejszy jak Tusk, który i tak wydawał się być samym złem wcielonym.

– Własny ojciec go nazywa banksterem.

Nawet jak będzie za jego rządów w Polsce więcej pieniędzy, to tylko po to żeby banksterstwo mogło z niej wydrenować już wszystko, a zainstalować tu struktury nam wrogie, a do tego i ludzi nam wrogich.

Tu już realnie grozi że Polska przestanie być polską.

Nie można powiedzieć ani że Morawiecki jest Polakiem, ani że jest Żydem zintegrowanym z Narodem Polskim. Nic nie wskazuje na to żeby myślał po polsku, ani że chce pełnić obowiązki względem Polski i służyć Polakom.

Prywatnie może sobie jarmułkę nosić, ale on ją nosił i publicznie jako wicepremier, a pewnie zamierza i jako premier.

a

Takich ludzi, z których kapie fałsz i potencjalna przynajmniej zdrada nie wolno dopuszczać do polityki jako równouprawnionych z Polakami.

Takiemu to żeby złote góry i bycie już świętym obiecywał nie wolno wierzyć.

Zamiast oczyszczać scenę polityczną z elementów obcych kulturowo, cywilizacyjnie i moralnie, oni tu jeszcze szykują ich zwiększenie?

To skandal! To zdrada!

Trzeba się już przymierzyć żeby ich zdecydowanie pogonić.

Miarka

Źródło: http://miarka.neon24pl.neon24.pl/post/141337,skandal-zdrada-pogonic-ich-i-to-jak-najszybciej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *