Skandal w Watykanie! Współpracownik papieża organizował homoseksualne orgie w budynku Świętej Inkwizycji

Sekretarz wielkiego zwolennika liberalnej reformy kościoła poprzez odpowiednią interpretację adhortacji „Amoris laetitia”, kardynała Francesco Coccopalmerio okazał się homoseksualistą lubującym się w orgie organizowane w Watykanie!! Na dodatek wszystko rozgrywało się w budynku Świętej Inkwizycji! Trudno o lepszy dowód na to czym staje się Kościół Katolicki pod rządami jezuity z Argentyny.

a,a

Gejowską orgię w budynkach Watykanu odkryli żandarmi z Gwardii Szwajcarskiej. Lokatorem mieszkania gdzie się odbywała jest kapłan, który pracuje jako sekretarz kardynała Francesco Coccopalmerio, przewodniczącego Papieskiej Rady ds. Tekstów Prawnych. Operacja żandarmerii została uruchomiona ze względu na podejrzaną aktywność. Usiłowano zrozumieć ciągłe przybywanie kolejnych gości do mieszkania prałata.

a3

Kardynał Francesco Coccopalmerio – źródło: Watykan

Złośliwi ludzie zwracają uwagę, że kardynał Francesco Coccopalmerio często pracował razem ze swoimi sekretarzem, do późnych godzin nocnych. Te spotkania z pewnością wyglądają teraz nieco dwuznacznie gdy okazało się, że nie podawany z nazwiska ksiądz nie tylko był narkomanem, ponieważ znaleziono u niego kokainę, a na dodatek okazał się homoseksualistą i seksoholikiem sądząc po rozmachu gejowskich imprez, które organizował za murami Watykanu.

a4

Antypapież Franciszek – źródło: 123rf.com

Wstrząśnięty tymi doniesieniami antypapież Franciszek w ramach retorsji za harce sekretarza kardynała Coccopalmerio, które odbywały się w mieszkaniu za które formalnie odpowiadał, odwołał jego największego adwersarza kardynała Gerharda Müllera, prefekta Kongregacji Nauki Wiary, który otwarcie krytykuje modernistyczne zapędy kard. Coccopalmerio, uważanego za głównego konstruktora kontrowersyjnej adhortacji „Amoris laetitia”. Najwyraźniej nawet gejowski skandal nie może zaszkodzić pupilkowi Franciszka.

a09

Wspomniane modernistycznezmiany w kościele zakładają między innymi odstąpienie od zakazu komunii świętej dla rozwiedzionych, co uważane jest za zmianę rozumienia tego co oficjalnie według Kościoła Katolickiego, jest obecnie grzechem. Proponuje się na przykład odstąpienie od nazywania grzechem homoseksualizmu, pozostawanie w związkach nieformalnych (nazywanymi przez katolików cudzołożnikami), ale też w kwestii celibatu, kapłaństwa kobiet czy też akceptacji antykoncepcji. Wszystko wskazuje na to, że antypapież Franciszek dokonuje ostatecznej czystki, aby poprowadzić kościół ku zmianom oczekiwanym przez środowiska liberalne. A jaki będzie tego skutek? Wielka schizma, która już wisi w powietrzu.

Źródła:

https://www.thetimes.co.uk/article/clouds-of-scandal-gather-over-vatican-after-police-brea…
http://www.catholicherald.co.uk/commentandblogs/2017/07/03/in-removing-cardinal-muller-pop…

Za: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/skandal-w-watykanie-wspolpracownik-papieza-organizowal-homoseksualne-orgie-w-budynku

Data publikacji: 5.07.2017

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *