Strona główna > Polska > Skandal w TVP Info. Widz dzwoni i mówi o roszczeniach żydowskich. Po chwili rozmowa zostaje przerwana

Skandal w TVP Info. Widz dzwoni i mówi o roszczeniach żydowskich. Po chwili rozmowa zostaje przerwana

Do programu „w Tyle Wizji” emitowanego wieczorem na antenie TVP Info mogą dzwonić widzowie reżymówki. Jak to w takich przypadkach bywa, program na żywo rządzi się swoimi prawami i zdarzają się sytuacje, w których dziennikarze zostają postawieni pod ścianą.

Swego czasu do programu zadzwonił widz, który zaczął mówić o najważniejszej dla Polski w najbliższych latach kwestii, czyli roszczeniach żydowskich. – O wiele ważniejszy problem, o którym nikt nic nie mówi, tzw. ustawa S.447 w Stanach Zjednoczonych – mówił widz.

Ani nikt z rządu, ani Pan prezydent się nie zająknie (…) A ta ustawa jest o tzw. mieniu bezspadkowym, czyli mienie pożydowskie, które organizacje żydowskie w wysokości 65 mld dolarów mają roszczenie wobec Polski – dodawał p. Leszek.

Dziennikarz TVP Krzysztof Feusette postanowił jednak udawać głupiego i zapytał widza: – Czego Pan od nas oczekuje?Żeby ktoś coś zaczął o tym mówić, ludzie jeżeli jesteście patriotami – odpowiedział p. Leszek.

Przecież Pan właśnie powiedział – odparł głupkowato Feusette. P. Leszek zignorował jednak ten komentarz i kontynuował swój wywód. – Jeżeli ta ustawa przejdzie to będzie koniec narodu Polskiego… – mówił p. Leszek.

Tutaj jednak rozmowa została przerwana. – Cieszymy się, że Pan żyje tak mocno tymi problemami – odpowiedział Feusette.

Mimo że od tego telefonu minęło już sporo czasu, widać że nic się nie zmieniło. TVPiS dalej milczy w kwestii roszczeń żydowskich, a nadredaktor Sakiewicz z „Gazety Polskiej” rzekł nawet, że protestowanie przeciwko temu to wyraz słabości, a nie siły.

Źródło:https://nczas.com

5 thoughts on “Skandal w TVP Info. Widz dzwoni i mówi o roszczeniach żydowskich. Po chwili rozmowa zostaje przerwana

 1. Skoro chcą jakiś pieniędzy…. to może by tak podliczyć ich za – utrzymanie tych kamienic przez ok 70lat. każdy miesiąc pracy tzw, dozorcy i jego wypłaty przekładając na dzień dzisiejszy, remonty i naprawy, – bo gdy by tak ktoś powiedział po wojnie nie nasze nie ruszamy to co by zostało z kamienic ??? ale wtedy było by że specjalnie je tak zostawiliśmy…..

 2. Niech żydzi oddadzą to co ukradli Polsce.
  Długi żydów wobec Polski to kwota 25,06 bilionów dolarów.
  Żydom nic się już nie należy od Polski.
  Dług został spłacony w całości w 1960 r .Niech zatem oddadzą Polsce to co sami nakradli.
  Cały dług z roku 1764 wynosił 3,5 miliona (trzy i pół miliona ówczesnych złotych polskich.Można o tym przeczytać w książce Por. F. Konecznego „Cywilizacja żydowska” Londyn 1974,opis znajduje się na s.344.
  Tak więc długi żydów wobec Polski to bilionowe kwoty liczone w dolarach USA więc niech żydzi zamilkną z tymi swoimi wymyślonymi roszczeniami bo to co oni czynią,to zwykła kradzież.

 3. „Czego Pan od nas oczekuje? – Żeby ktoś coś zaczął o tym mówić, ludzie jeżeli jesteście patriotami ”

  Krzysztof Feusette – bardzo polskie nazwisko dla wielkiego polskiego patrioty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.