Strona główna > Polska > Skandal! W Izraelu polski orzeł bez korony

Skandal! W Izraelu polski orzeł bez korony

Skandal - Wolna Polska Wiadomości z kraju i ze świata

Skandal! W Izraelu polski orzeł bez korony. Gdzie nasz orzeł ma koronę i dlaczego patrzy w lewo? Biznesmeni z Polski, zaproszeni na forum gospodarcze do Izraela, widząc oprawę sali przecierali oczy ze zdziwienia. Wpadkę organizatorów spotkania musiał zauważyć także prezydent Bronisław Komorowski, gość honorowy.

W Tel Awiwie odbywa się Polsko-Izraelskie Forum Biznesowe, którego gościem jest prezydent Bronisław Komorowski. Atmosferę psuje nieco wpadka organizatorów, którzy na plakacie anonsującym spotkanie umieścili niewłaściwe godło Polski – napisał (polskojęzyczny/admin) portal natemat.pl.

KAŻDA OKAZJA JEST DOBRA, ABY ZAKPIĆ Z POLSKI I PONIŻYĆ NARÓD !!!
KAŻDA OKAZJA JEST DOBRA, ABY ZAKPIĆ Z POLSKI I PONIŻYĆ NARÓD !!!

Orzeł na banerze reklamującym spotkanie nie miał korony, a w niektórych miejscach odwrócono go tak, że spoglądał w lewo… Polska ambasada szybko zareagowała i pechowy plakat został już usunięty.

Zareagowało też nasze Ministerstwo Spraw Zagranicznych, ale nie będzie rozdzierać szat.

Uważamy, że incydent nie powinien przesłonić bardzo udanego forum gospodarczego. Wzięło w nim udział ok. 40 prezesów polskich firm zainteresowanych współpracą z przedsiębiorstwami z Izraela. Izraelski biznes był reprezentowany przez ok. 60 podmiotów. Ponadto w obecności prezydenta Komorowskiego została podpisana umowa o współpracy między Stowarzyszeniem Pracodawców Polskich, a Israeli Association of Manufacturers. Polsko-Izraelskie Forum Biznesowe ma przede wszystkim wyeksponować możliwości współpracy, jakie rozciągają się między polskimi i izraelskimi przedsiębiorstwami, oraz zachęcić te ostatnie do inwestowania nad Wisłą. Podczas spotkania przemawiał prezydent Komorowski” – czytamy w oświadczeniu MSZ.

Za: http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/11/07/skandal-w-izraelu-polski-orzel-bez-korony/

Data publikacji: 7.11.2013
a
a

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.