Strona główna > Zdrowie > Skandal! Przymus szczepień ekspresowo przepychany przez Sejm!

Skandal! Przymus szczepień ekspresowo przepychany przez Sejm!

Otrzymane mailem od prof. Marii D. Majewskiej: Skorumpowani przez kartele wielkiej farmacji  posłowie próbują  przemycić konstytucyjnie nielegalny przymus kolejnych ludobójczych szczepień w Polsce dopisany do  ustawy o sprzęcie medycznym.

a0

Podstępne dopisywanie (zwykle nocą) różnych legislacyjnych zapisów, które uderzają w interesy i zdrowie społeczeństwa, jest od dawna praktykowane w USA i ewidentnie instrukcje jak to robić przyszły zza oceanu.  Wszyscy rodzice, którzy chcą ratować swe dzieci przed poszczepiennym kalectwem muszą  ostro zaprotestować przeciw temu szachrajstwu legislacyjno-pseudomedycznemu.  Szczepienia p. pneumokokom znajdują się na czele listy najbardziej zabójczych w amerykańskiej bazie VAERS.

SKANDAL! SZERSZY PRZYMUS SZCZEPIEŃ EKSPRESOWO PRZEPYCHANY PRZE…

SKANDAL! PRZYMUS SZCZEPIEŃ EKSPRESOWO PRZEPYCHANY PRZEZ SEJM!Prawdopodobnie jutro 15.09. głosowanie! Idźcie pod sejm! Piszcie i dzwońcie do swoich posłów żeby głosowali przeciw ustawie! http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/poslowie.xsp?type=A(projekt Ustawy o szczególnych rozwiązaniach zapewniających poprawę jakości i dostępności do świaczeń opieki zdrowotnej (druki nr 1820 i 1824). Podstępnie, chyłkiem wieczorową porą od wczoraj przez sejm przepychana jest ustawa dotycząca kolejnych przymusowych szczepionek na pneumokoki… ukrytych między sprzętem medycznym.Szczepienia przeciw pneumokokom nie są ani aparaturą medyczną ani sprzętem, nie mają wpływu na zwiększenie dostępności do specjalistycznego leczenia. Skąd się wzięły w tym projekcie ustawy, którego budżet i tak okrojono z kilku miliardów do 281 milionów? Pojawiły się tam wyłącznie, aby "się ukryć" przed opinią publiczną. Tylko po to, aby społeczeństwo nie zorientowało się, ze znowu znacznie zwiększa się wydatki na przymusowe, kontrowersyjne szczepienia przeciw pneumokokom. Tym razem kosztem specjalistycznej aparatury medycznej, sprzętu, dostępności do specjalistycznego leczenia i blokując możliwość zmniejszenia kolejek. Być może znowu doradzali "niezależni eksperci"? Pozdrawiamy wszystkie republiki bananowe, jeśli jeszcze jakaś poza Polską istnieje, bo za korupcję w służbie zdrowia wziął się nawet parlament grecki. A u nas? Nadal "taki mamy klimat"Posłów pozbawiono możliwości zapoznania się wcześniej z projektem informując ich o procedowaniu ustawy… niecałą godzinę wcześniej. Byli oburzeni, że ustawa została napisana na kolanie. Minister Radziwiłł dokłada kolejne obowiązkowe szczepienia. Czy śpieszy się przed zapowiadaną dymisją?Na drugi dzień poprawkę o usunięciu zapisu o kolejnych przymusowych szczepionkach zgłosił poseł Jerzy Kozłowski z Kukiz’15, ale została odrzucona przez Komisję Zdrowia 22 głosami przeciw, 4 za.Projekt http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/PrzebiegProc.xsp?id=AA39B93781EFA3A1C125819A002DBF53

Opublikowany przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP na 14 września 2017

treść wpisu na Facebook, jeśli nie chcesz tam wchodzić:

SKANDAL! PRZYMUS SZCZEPIEŃ EKSPRESOWO PRZEPYCHANY PRZEZ SEJM!

Prawdopodobnie jutro 15.09. głosowanie! Idźcie pod sejm! Piszcie i dzwońcie do swoich posłów żeby głosowali przeciw ustawie!
(projekt Ustawy o szczególnych rozwiązaniach zapewniających poprawę jakości i dostępności do świadczeń opieki zdrowotnej (druki nr 1820 i 1824).

Podstępnie, chyłkiem wieczorową porą od wczoraj przez sejm przepychana jest ustawa dotycząca kolejnych przymusowych szczepionek na pneumokoki… ukrytych między sprzętem medycznym.

Szczepienia przeciw pneumokokom nie są ani aparaturą medyczną ani sprzętem, nie mają wpływu na zwiększenie dostępności do specjalistycznego leczenia. Skąd się wzięły w tym projekcie ustawy, którego budżet i tak okrojono z kilku miliardów do 281 milionów? Pojawiły się tam wyłącznie, aby „się ukryć” przed opinią publiczną. Tylko po to, aby społeczeństwo nie zorientowało się, ze znowu znacznie zwiększa się wydatki na przymusowe, kontrowersyjne szczepienia przeciw pneumokokom. Tym razem kosztem specjalistycznej aparatury medycznej, sprzętu, dostępności do specjalistycznego leczenia i blokując możliwość zmniejszenia kolejek. Być może znowu doradzali „niezależni eksperci”? Pozdrawiamy wszystkie republiki bananowe, jeśli jeszcze jakaś poza Polską istnieje, bo za korupcję w służbie zdrowia wziął się nawet parlament grecki. A u nas? Nadal „taki mamy klimat”

Posłów pozbawiono możliwości zapoznania się wcześniej z projektem informując ich o procedowaniu ustawy… niecałą godzinę wcześniej. Byli oburzeni, że ustawa została napisana na kolanie.

Minister Radziwiłł dokłada kolejne obowiązkowe szczepienia. Czy śpieszy się przed zapowiadaną dymisją?

Na drugi dzień poprawkę o usunięciu zapisu o kolejnych przymusowych szczepionkach zgłosił poseł Jerzy Kozłowski z Kukiz’15, ale została odrzucona przez Komisję Zdrowia 22 głosami przeciw, 4 za.

UWAGA: ważne! bez tzw precedensu. (mailem)

Rodzice „porwali” (czyt: …zabrali) własne dziecko z porodówki z obawy przed pakietem szczepionek itp nienaturalnych zabiegów formalnie i oficjalnie czekających na ich noworodka w kolejce…
Powiadomiono policję (wcześniej sądownie, z nocy na dzień, odbyła się rozprawa ‚…sądowa’ z wyrokiem ograniczenia praw rodzicielskich) – trwa policyjna „OBŁAWA” na nich (wyraz: „obława” sugeruje jakoby że: nie na ludzi… ponieważ: 1. Nie są już do końca prawnie rodzicami; 2. Z uwagi NA CZYN… (czyt: troska o bezpieczeństwo własnego dziecka”)
Jest jeszcze jeden problem. Argumentacją Korporacji Medico Szpitalnej do zatrzymania (czyt: odebrania…) jest wczesne urodzenie się dziecka, a więc tzw „wcześniaka”. Nie podaje się natomiast ile czasu przed…normą urodziło się dziecko. Podają tylko że przed…37 miesiącem (może tylko tydzień albo parę dni…? To też wcześniej…!)
http://fakty.interia.pl/polska/news-rodzice-porwali-dziecko-ze-szpitala-trwa-oblawa,nId,2441234

Za: http://alexjones.pl/aj/aj-polska/item/121838-skandal-przymus-szczepien-ekspresowo-przepychany-przez-sejm

Data publikacji: 17.09.2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *