Strona główna > Polska > Informacje oraz publicystyka z Polski > Skandal na pogrzebie Dikmana. Polacy zaatakowani

Skandal na pogrzebie Dikmana. Polacy zaatakowani

a„ŁĄCZYMY SIĘ Z NASZYMI STARSZYMI BRAĆMI W BULU” – banner Sławomira Zakrzewskiego przemówił do tłumów podczas pogrzebu Premiera Mazowieckiego. Kilku mężczyzn usiłowało go porwać połamać drzewce. Wyrywali mi kamerę, ale się udało dużo sfilmować.

To bylo niedzielne przedpołudnie 3 listopada 2013, na Placu Zamkowym. Dzień żaloby narodowej ogloszonej przez Prezydenta Komorowskiego. Miał przechodzić kondukt pogrzebowy Tadeusza Mazowieckiego, tego premiera, który zabezpieczył interesy post-ubeków i Sowietów i dobił nasze, polskie narodowe interesy, które mogliśmy jakoś realizować pomimo władz komunistycznych, a czasamy za ich przyzwoleniem. Dzięki premierowaniu Mazowieckiego do wielkich zaszczytów w Polsce doszli nasi Starsi Bracia (jak ich Jan Paweł II określił). Sławomir Zakrzewski namalował banner o treści: „ŁĄCZYMY SIĘ Z NASZYMI STARSZYMI BRAĆMI W BULU” czym poruszył czułą strunę niby-spokoju społecznego w Warszawie. Warszawa to wiadomo – miasto SB. Co ciekawe (i znamienne chyba!) skrót „SB” pasuje do określeń: Służba Bezpieczeństwa, służby bertonowskie i Starsi Bracia. :). No i jak tak sobie grzecznieśmy stali i się łączyli ze Starszymi Braćmi (SB) w bólu (Pan Prezydent Komorowski pisze „w bulu”) – zaczepilo nas kilka osób, szczegolnie jeden siwy mężczyzna o urodzie słowiańskiej zażywny, ktory wyszarpnął banner z dłoni Zakrzewskiego, drugi starszy w kaszkiecie o charakterystycznych suchych nie-słowiańskich rysach i w ciemnych okularach popchnął mnie i zaczął krzyczeć „No co?” – że niby to ja go popchnąłem, trzeci byl łysy i wyglądał jak rodzina tego drugiego – mial rysy charakterystyczne i niesłowianskie, podobny nos i oczy z kącikami skośnymi na boki, ten był mlodszy – około lat 30-tu i popychał oraz szarpał Zakrzewskiego, no i uderzał w moją kamerę dłonią. Włączyła się jeszcze pewna niska staruszka w kapelusiku i zaczęła wymyślac Zakrzewskiemu od esbeków i chwaliła się, że też jest Żydówką. Policjantki obecne na miejscu zdarzenia nieśmialo reagowały i były zaskoczone, jak widać na filmie. Szczęście, że nikomu nic się nie stało, swoją drogą.

Zwracam się do wszystkich atakujących banner Zakrzewskiego i moja kamerę – O OPAMIĘTANIE I DIALOG. Wkrótce Triduum Niepodległości (09-10-11 listopada 2013). Będziemy przy pomniku Dmowskiego. Proponuję spotkanie w duchu narodowo-demokratycznym właśnie przy pomniku Dmowskiego. Kto Polak, kto Żyd, kto dwunarodowiec – niech przyjdzie i spokojnie omówimy całą kwestię. Na spokojnie i kulturalnie. Tam, podczas pogrzebu trudno się było porozumieć. Chociaż ja osobiście uwazam – że Zakrzewski genialnie zagral na strunach narodowych i zmusił nas wszystkich do dialogu. Właśnie przyszedłem do mieszkania i wgrywam dwa filmy z zajścia. W sumie to jestem szczęśliwym że nie połamaliście mi kamery i że mnie nie poturbowaliście, bo Was było więcej tak jakby. :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.