Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Siostra Cristina powraca i śpiewa o Kabale i Midraszu

Siostra Cristina powraca i śpiewa o Kabale i Midraszu

Piosenka „Hallelujah” była napisana przez żyda Leonarda Cohena. Pojęcia użyte w tej piosence przedstawione są ignoranckiej i ciemnej publiczności jako biblijne podczas gdy w rzeczywistości są to pojęcia talmudyczne i kabalistyczne (patrz The Midrash and Kabbalah Behind Leonard Cohen’s “Hallelujah”). „Hallelujah” jest piosenką demoralizującą, stworzoną w celu zniszczenia wiary w Boga w osobie, która ją słucha i jest także wybitnie anty-Chrystusowa.

a55

Cohen był potomkiem, zarówno ze strony matki jak i ojca, wielu wybitnych rabinów, włącznie z syjonistami i zagranicznymi agentami satanistycznej masonerii żydowskiej B’nai B’rith. Cohen był nieoficjalnym arcykapłanem kabalistyczno-rabinicznej religii (patrz niżej, na dołączonym video Cohen cytuje część inwokacji Amidah, patrz „AMIDAH” w „Symbolika podarunków, które Franciszek otrzymał i którymi obdarował podczas jego wizyty w Wielkiej Synagodze Rzymskiej” ażeby poszerzyć na ten temat swoją wiedzę).

Końcowe słowa Leonarda Cohena wypowiedziane podczas jego ostatniego europejskiego tournee na stadionie Ramat-Gan Stadium w pobliżu Tel-Aviv (Izrael).

translation from hebrew:
May god bless you and guard you
May god shine his face on you and show favor to you
May god lift up his face on you and give you peace

הברכה:
יְבָרֶכְךָ יהוה וְיִשְׁמְרֶךָ:
יָאֵר יהוה פָּנָיו אֵלֶיךָ וִיחֻנֶּךָּ:
יִשָּׂא יהוה פָּנָיו אֵלֶיךָ וְיָשֵׂם לְךָ שָׁלוֹם:

——————————————————————————————————————————

„Zakonnica” judeochrześcijańskiej sekty soborowej, Suor Cristina Scuccia, uprawia najzupełniej otwarcie kabalistyczno-talmudyczny satanizm, zresztą tak jak i reszta judeochrześcijańskiego duchowniactwa soborowego.

a5

Ave Satana! Takie to mamy obecnie „zakonnice” u judeochrześcijan. Ale najważniejsza jest kasa i d…!

a4

Siostra (diabła?) Suor Cristina Scuccia i Patric Scott śpiewają dla gojowskich mikrocefali żydowską piosenkę „Hallelujah”. Ach, ta Kabałka i ten Talmudzik! CYMES!

Watykańska Religia Nowego Porządku Świata przekształcona już została, pod wpływem alchemicznej transmutacji, w religię noachicką dla gojowskich mas!

DEMON OPĘTANIE GIF

Na podstawie blog katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) : http://callmejorgebergoglio.blogspot.com/2017/07/sister-cristina-is-back-and-singing.html

Data publikacji: 18.07.2017

Opracowanie GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.