Siła rażenia

a mury runą

breaking_chainInternet ma siłę rażenia rozbijającą syjo-ucisk, jaki dławi ludzkość

W poprzednich epokach, opinia publiczna musiała polegać na „faktach”, jakie przedstawiały jej kontrolowane przez „swojaków” media. Ale teraz, wraz z pojawieniem się internetu, ludzie mogą uzyskać alternatywne i prawdziwe informacje wprost ze źródła. Obecnie jest możliwe wejście bezpośrednio na osobistą stronę internetową prezydenta Assada albo jego konto na twitterze, aby uzyskać informacje bezpośrednio z oryginalnego źródła.

Ludzie już nie muszą polegać na tym, co żydowscy rasiści w roli „redaktorów” i „komentatorów” mają do powiedzenia o „rozumieniu” lub „tle” wydarzeń światowych.

Dowodem na to jest ogromny sprzeciw społeczny wobec interwencji wojskowej, co nie byłoby możliwe nawet jeszcze dziesięć lat temu. To pierwszy namacalny dowód na to, że wiele osób z pominięciem kontrolowanych mediów, czerpie swoją wiedzę z innych źródeł na temat głównych problemów.

Syjonistyczna kabała, która kieruje rządem USA, nie była w stanie przekonać społeczeństwa, że rząd Asada był odpowiedzialny za domniemany atak bronią chemiczną. Zamiast tego, ludzie byli w stanie przekonać się, że inspektorzy ONZ, których wezwał do Syrii rząd Assada do zbadania sprawy ataków bronią chemiczną, orzekli że wykonali je „rebelianci”.

Ludzie byli w stanie dowiedzieć się, że Turcja już aresztowała dziesiątki „syryjskich rebeliantów” za posiadanie gazu paraliżującego. Ludzie przekonali się, że „rebelianci” to w rzeczywistości terroryści, którzy dopuścili się najbardziej szokujących zbrodni i przypadków łamania praw człowieka. I w końcu, ludzie byli w stanie przekonać się, że to lobby żydowskie wywiera nacisk na wojnę z Syrią, podobnie jak to było w Iraku.

I tym razem, nikt już nie wierzy w te wszystkie ich kłamstwa.

A to wszystko stało się możliwe m.in. dzięki laureatowi Nagrody Nobla, Williamowi Shockley, jednemu z wielkich naukowców XX wieku, który wynalazł tranzystor, a ten z kolei umożliwił dokonanie rewolucji technologicznej, jaka stoi na istnieniem komputerów i nowoczesnych urządzeń elektronicznych.

Jeśli ludzie na świecie mają zostać uwolnieni od grozy syjo-rządów, to będzie to wynik również wkładu takich ludzi, jak dr. Shockley oraz dzięki internetowi, jaki naprawdę „nas wyzwoli.”

źródło: http://davidduke.com/the-internet-has-the-power-to-break-the-zio-stranglehold/

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.