Strona główna > Polska > Sikorski przewerbowany

Sikorski przewerbowany

Radek Sikorski jest wciąż wiceprzewodniczącym zdychającej PO ale jego rodzina jest bardziej pragmatyczna. Syn Alexander (zdjęcie) dopinguje już Nowoczesnej i Petru (oraz oczywiście KOD). No, Schetyna to już obiadu w Chobielinie nie dostanie.

a2

Zdychaj Platformo ! Laskę na ciebie położyła już wpływowa na całym świecie rodzina Sikorskich z Londynu. Co prawda Radek Sikorski jest wciąż nominalnie wiceprzewodniczącym Platformy, ale jego starszy syn Alexander już dopinguje Nowoczesnej i Petru. A skoro wiemy kto w rodzinie Sikorskich nosi spodnie i przynosi kasę do domu, widać że Anne Applebaum postawiła na wytresowanego przez Balcerowicza Rubikonia.

Wszak „przyjaciel Polski” Jackson Diehl z Washington Post to wspólny znajmy i Applebaum i Balcerowicza. Nie ma przypadków, są tylko znaki:

monsieurb.neon24.pl/post/127717,empire-uderza-w-rzad-rp

monsieurb.neon24.pl/post/128319,od-szalu-do-zawalu

Super Express donosi że Sikorski już wyjechał z Polski do Londynu (gdzie pracuje od dawna jego małżonka, synowie uczą się zaś w najdroższej brytyjskiej prywatnej szkole Eton) i nie ma zamiaru szybko do Polski wracać:

www.se.pl/wiadomosci/polityka/radoslaw-sikorski-nie-zamierza-wracac-do-polski_775914.html

My pisaliśmy wcześniej, że Radek szuka jakieś roboty w banku w Londynie, aby dorobić sobie do emerytury:

monsieurb.neon24.pl/post/129152,radek-chce-do-londynu

Mała wioska Chobielin Dwór stoi więc pusta, co może ucieszyć „uchodźców”. Miejsca jest dużo, jest staw, jest też gdzie kozy paść. Spokojnie 200 uchodźców do Chobielina Dworu się zmieści. A Biedronka w Nakle nad Notecią nie jest daleko. No i internet wciąż chyba tam działa, co jest bardzo ważne dla „uchodźców” z iPhonami. A Radek jako sołtys Chobielina Dworu może podpisać wszystkie niezbędne decyzje administracyjne, na żywo w świetle kamer TVN i BBC.

monsieurb.neon24.pl/post/125463,radek-wez-migrantow

A kiedy do Chobielina Dworu zawitają uchodźcy to może nawet i Fareed Zakharia z CNN przyjedzie ? A Polska wtedy pięknie postępowo zaistnieje.

W międzyczasie, skoro rodzina Sikorskich stoi już murem za Ryszardem Petru, to po Platformie nie będzie wkrótce nawet co zbierać. Wystarczy tylko, że znajomi Anne Applebaum napiszą kilka zatroskanych artykułów o Platformie w Washington Post, The Economist i Foreign Policy a resztki Platformy spalą się ze wstydu i zostanie po nich tylko kamieni kupa ….

Jak żyć ? Cała wioska Chobielin Dwór wyjechała do Anglii za chlebem

a3

2016 ! W rodzinie Sikorskich trwa już przedwiosenne malowanie ścian

a4

a5

Uśśśta, co za cymes familie! Narut powinien ten ministru dać za patriotyzma pałacyk w Parchatce pod Kazimierz Dolny. Żeby u nas był!
Uśśśta, co za cymes familie! Narut powinien ten ministru dać za patriotyzma pałacyk w Parchatce pod Kazimierz Dolny. Żeby u nas był!

Patrz także: http://naszeblogi.pl/35907-czy-sikorski-jest-zydem

Za: http://monsieurb.neon24.pl/post/129625,sikorski-przewerbowany

Data publikacji: 13.02.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *