Strona główna > NWO > Apokalipsa > Sigmunt Shlomo Freud i diaboliczne zniewolenie – Henry Makow

Sigmunt Shlomo Freud i diaboliczne zniewolenie – Henry Makow

Kariera Sigmunda Shlomo Freuda ilustruje jak satanistyczny kult, Iluminatów rzucił swój zły czar na ludzkość. Iluminaci powstali na bazie żydowskiej, sabataistycznej herezji w XVII wieku. Shlomo Freud (1856-1939) był sabatajczykiem który przekazał swoje chore, satanistyczne wierzenia dla świata pod płaszczykiem odkryć naukowych i medycznych. Kontrolowane przez agendę Iluminatów światowe media i system edukacyjny ogłosiły że jest on swoistym prorokiem świata nauki.

Sabatajczycy byli kultem, odłamem Judaizmu który hołdował każdej możliwej seksualnej perwersji jako dobremu sposobowi na znieważenie Boga.

To samo robią sataniści: pedofilia, orgie, homoseksualizm, wszystko co nienaturalne i zdeprawowane. Shlomo Freud i wspierający go B’nai Brith przekonali świat iż seksualne pożądanie (libido) jest podstawową motywacją dla każdego człowieka, sensem życia i że seks jest uniwersalnym remedium. Nauczał że powstrzymywanie pożądania jest szkodliwe i może skończyć się nerwicą. Uczył również że mężczyźni odczuwają lęk przed kastracją a kobiety podświadomie zazdroszczą im penisa.

Według niego dzieci również mają swoje seksualne pragnienia wobec rodzica płci przeciwnej i odczuwają niepewność w relacjach z rodzicem tej samej płci. Określił również tzw. kompleks Edypa (Oedipus Complex) działający u młodych chłopców, którzy ponoć posiadają podświadome pragnienie zabicia ojca i zgwałcenia matki. Filozof Karl Popper powiedział kiedyś że psychoanaliza Freuda ma się tak do nauki jak wróżenie z rąk. Stwierdził że Kompleks Edypa wg. Shlomo nie ma żadnych naukowych podstaw.

Co jest typowe u satanistów, Shlomo negował istnienie u człowieka wymiaru spirytualnego oraz głód istnienia Boga wyrażanego w takich wartościach jak harmonia, miłośś, prawda i piękno. Podobnie w wyobrażeniach Kabały gdzie Bóg nie posiada żadnej specyficznej charakterystyki. Zainspirowany Kabałą Shlomo uczył że Bóg jest tylko i wyłącznie zobrazowaniem naszych lęków jako ojca który ma nas zniewolić i zabronić wyładowywania naszych seksualnych żądz.

Zgodnie z Wikipedią, Shlomo Freud jest postrzegany jako jeden z największych myślicieli pierwszej połowy XX wieku. (zboczeniec pośród myślicielami !!!)

Nauki satanistów

Zaraz po wstąpieniu do masońskiej loży B’nai Brith w 1897, raczkująca jeszcze kariera Shlomo zaczęła rozwijać się w zawrotnym tempie. Profesor psychologii David Bakan opisał jego psychoanalizę jako zapożyczenie wniosków z Luriańskiej Kabały. Luriańska Kabała jest formą gnostyckich wierzeń powstałych w drugim wieku naszej ery i rozwiniętą później przez żydowskiego heretyka Sabbataja Cwi. [Sigmund Freud and The Jewish Mystical Tradition, (Beacon Press, Boston 1958)]

Shlomo dyskutował z rabinem Chamem Bloch w 1920 roku. Rabin ten powiedział później prof. Bakanowi że wywiązał się spór gdy Shlomo wysnuł teze że Mojżesz był egipskim faraonem a nie Żydem. To wtedy Bloch zobaczył książki na półce Shlomo które identyfikowały Shlomo jako praktykującego nauki Sabbataja Cwi (twórcy Sabatarianizmu).

Sam Shlomo Freud dziękował członkom B’nai Brith za ich wsparcie. Kilku z nich zapewniło mu bowiem rozwój i popularność jego tez i psychoanalizy. Według E. Michaela Jonesa, Ruch Psychoanalityczny Shlomo miał strukture tajnego stowarzyszenia. (Libido Dominandi, strona 122) Prawdopodobnie miała ona cele podobne do tych z B’nai Brith – zniewolenia i eksploatacji. Listy Shlomo Freuda ujawniły że traktował on swoich klientów jak frajerów. Porównywał siebie do lwa którego widział w jednej z kreskówek. Lew ten sprawdzał swój zegarek w porze obiadowej i pytał “Gdzie są moje czarnuchy?” Shlomo pisał o swoich pacjentach jako o “czarnuchach”. (Jones -strona 116) Jako powód dla swojej odmowy na zaproszenie korespondenta i niechęci do podróży, Shlomo napisał że pewna zamożna klientka “mogłaby wyzdrowieć w czasie mej nieobecności”.

“Mój humor zależy od moich zarobków. Pieniądze są moim gazem rozweselającym”. (strona 116)

Pisał również że jego praca z klientami gdy ci relaksowali się i opowiadali o swoich problemach jest oszustwem. Zgodnie z książką Michaela Jonesa, w zamian za pieniądze bogaci ludzie otrzymywali rozgrzeszenie ze swoich grzeszków i zachęcani byli do ich kontynuacji. Jones wierzył że psychoanalizy oparte były na rytuale inicjacyjnym Iluminatów i mogły być formą kontroli nad pacjentem.

“Obie formy oparte są na zdobyciu zaufania pacjenta (adepta), rodzaju “spowiedzi” znanego jako badanie sumienia w czasie którego opowiadają oni psychoterapeucie (oświeconemu) o swoich mrocznych tajemnicach które mogą być później wykorzystane przeciwko nim. W obu przypadkach, czy to psychoanalizy czy rytuału, psychiatra otrzymuje możliwość manipulacji adeptem poprzez poznanie jego największych żądz. (strona 127)

Idąc dalej można stwierdzić że sami psychiatrzy, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, są częścią tego satanistycznego tajnego stowarzyszenia. Prawdziwym celem Iluminatów jest spowodowanie by ludzie byli chorzy i by zabrać im pieniądze. To wyjaśnia dlaczego psychiatrzy przepisują milionom ludzi (w tym dzieciom) psychotropy. Zobacz także “The Soviet Art of Brainwashing.”

Model sekretnego stowarzyszenia może odnosić się też do innych profesji, nie tylko medycznych. Shlomo był prekursorem badań Alfreda Kinseya, człowieka który zginął w trakcie masturbacji. Kinsey opisał zachowania swoich ziomków homoseksualistów w raporcie sponsorowanym przez Rockefellerów. Przekonywał w nim Amerykanów że dewiacje są czymś zupełnie normalnym. (uczynił z nich pierwszą motywację i zasadę postępowania człowieka -admin) W podobnym duchu zachowywał się Shlomo, mający np. romans z siostrą swej żony, Minną Bernays która zaszła z nim w ciąże. Jego psychiatryczne teorie na temat seksu były próbą wybielenia jego własnych żądz. Ironią losu jest że Adam Weishaupt, twórca Bawarskich Illuminati, także zrobił dziecko swojej szwagierce.

Konkluzja

Postać Zygmunda Shlomo Freuda pokazuje że współczesna kultura kontrolowana jest przez ideały satanistycznego kultu, który chce zdegenerować i zniewolić ludzkośc. Zostaliśmy oszukani pod pozorem rozwoju nauki i medycyny. Satanizm promuje dewiacje i seksualne ekscesy. “Rób co chcesz” (słynne – “rubta co chceta”) jest tego wyrażeniem. Shlomo dał społeczeństwu pozwolenie na ulżenie swym perwersjom.

Wolna miłośc godzi w małżeństwo i rodzinę, instytucje potrzebne dla stabilności i rozwoju społeczeństwa. Sprowadza każdy związek międzyludzki do najprostszego mianownika i wywyższa go ponad wszystko inne – seksu. Stwierdza że związek i seks jest jedynym sposobem na rozwój i osobiste szczęście. W ciągu ostatnich 200 lat nasz progres mierzony był w wyzwoleniu seksualnym. Dopiero niedawno uznaliśmy za normalne antyczne, pogańskie orgie seksualne, czyli parady Gay Pride.

Według satanistów to rzeczywiście jest “postęp”. Jesteśmy ofiarami lucyferiańskiego, wielopokoleniowego spisku który rozwija się z każdym dniem coraz bardziej (przygotowując zboczoną ludzkoąć do przyjścia antychrysta).

Henry Makow

Tłumaczenie: Radtrap
http://www.henrymakow.com/freud_sabbatean.html

2 thoughts on “Sigmunt Shlomo Freud i diaboliczne zniewolenie – Henry Makow

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.