Strona główna > NWO > Stop Syjonizmowi > Sieć pedofilska brytyjskich polityków – opowieść prawdziwa w odcinkach, cz. V, na razie ostatnia

Sieć pedofilska brytyjskich polityków – opowieść prawdziwa w odcinkach, cz. V, na razie ostatnia

Część I – link, część II – link, część III – link, część IV – link

****************

Link do oryginału: http://www.onlinepublishingcompany.info/content/read_more/complexInfobox/site_news/infobox/elements/template/default/active_id/1809

Przygotował: Pluszowy Miś

Lordowi Robertsonowi, zdeklarowanemu członkowi masońskiej złowrogiej loży z Edynburga “Speculative Society”, który cieszył się szczególnie bliskimi osobistymi związkami z Thomasem Hamiltonem, masowym mordercą zgwałconych dzieci w Dunblane, nie udało się pozwać Sunday Herald o zniesławienie i szybko zniknął z życia publicznego. Protokoły z kartotek policyjnych ujawniły, że Robertson pomógł przyspieszyć proces, w którym kandydat po „madżurskiej obróbce”, Hamilton, już skazany jako pedofil ze znanymi powiązaniami z brytyjską elitą, był w stanie uzyskać zezwolenie na broń.

Robertson pracował w zmowie z Michaelem Forsythem (Sekretarz Stanu Szkocji), kolegą z  “Speculative Society” i Robertem Bell, współpracownikiem Malcolma Rifkinda (brytyjskiego ministra spraw zagranicznych). Robertson, na polecenie Tony Blaira i Gordona Browna, miał interes w „gubieniu” dzieci, które zaczynają mówić.

Dnia 13 marca 1996 r., Thomas Hamilton, były przywódca skautów wszedł  do szkoły podstawowej w Dunblane, uzbrojony w dwa 9 mm pistolety i dwa rewolwery Magnum 0.357. Zabił szesnaścioro małych dzieci i nauczycielkę. Późniejsze śledztwo wykazało, że Hamilton miał załadowane magazynki do swojego Browninga kombinacją amunicji o wzmocnionym płaszczu zewnętrznym oraz amunicją typu dum-dum. To przerażające wydarzenie doprowadziło do wydania zakazu posiadania broni ręcznej w Wielkiej Brytanii. [Jakie to wygodne.]

25slider19captioned

Sędzią, który prowadził śledztwo w sprawie zbrodni, podczas którego dwóch nauczycieli twierdziło, iż widzieli innego jeszcze tajemniczego mężczyznę „przewodnika” Hamiltona do pomieszczeń, był Lord Cullen. Cullen, również członek masońskiej loży Speculative Society i współpracownik „Scottish Mafia” w partii pracy, jak Lord Robertson, Tony Blair, John Reid i Gordon Brown, został oskarżony przez dziennikarzy prowadzących i pracowników służb ratunkowych o zatuszowanie sprawy.

25octslider20captioned

Według dziennikarza, Marcello Mega, w The News of the World, z 28 grudnia 2003 r.:

1. ważny szkocki mason, były Wielki Mistrz, Lord Burton, powiedział, że dochodzenie Lorda Cullen w sprawie masakry Dunblane zostało zatuszowane. Lord Burton mówi, że zatuszowanie śledztwa przez Cullena pozwoliło zachować w tajemnicy istotne informacje o ważnych postaciach ze sfery prawa.

2. Te głośne postaci świata prawniczego mogą należeć do sekretnej grupy „Super-Masonów” znanej jako The Speculative Society.

Lord Burton powiedział: „Dowiedziałem się o wyraźnych związkach prominentnych członków stowarzyszenia prawniczego ze śledztwem dotyczącym zbrodni, tj. z tajemnym  Speculative Society. Stowarzyszenie to powstało na Uniwersytecie w Edynburgu poprzez masońskie powiązania, dlatego tak, zgadzam się, że może istnieć związek tego typu”. Podobno wśród członków Towarzystwa Spekulacyjnego znajdują się Lord Cullen i wielu innych sędziów, szeryfów i adwokatów.

25octslider21captioned

3. Niektóre z tych wysokopostawionych osób miało związki z Queen Victoria School, gdzie bandyta Thomas Hamilton działał wcześniej, i gdzie puszczono go wolno, zanim doszło do zbrodni z 1996 r.

4. Podobno policja prowadzi dochodzenie w sprawie podejrzeń, że uczniowie z Queen Victoria School byli regularnie zabrani stamtąd i wykorzystywani seksualnie.

5. Były kierownik internatu, Glenn Harrison, opowiedział News of the World, jak on sam nawet znalazł Hamiltona, 43 lata, szlajającego się po kryjomu koło bursy szkolnej w nocy. Powiedział, że Hamilton miał bliskie związki z ważnymi policjantami. Glenn nigdy nie został wezwan do złożenia zeznań podczas śledztwa prowadzonego przez Cullena.

6. Lord Burton powiedział: „Próbowałem kilkakrotnie pobudzić zainteresowanie śledztwem, gdy byłem w Izbie Lordów, lecz byłem zastraszany i grożono mi przez potężnych Parów lojalnych wobec konserwatywnego rządu, którzy ostrzegali mnie przed poważnymi konsekwencjami, jeśli nadal będę zadwać konsterujące pytania”. (Według tego źródła Cached – przyjaciel Malcolma Rifkinda i jego ówczesny przewodniczący okręgu partyjnego w Edinburgh Pentlands, Robert Bell, zdaniem głównej kolumny zamieszczonej w Edinburgh Evening News z dnia 23 marca 1996 r., sprzedał pistolety i amunicję dla Thomasa Hamiltona na kilka tygodni przed masakrą w Dunblane, a potem mówiono że sprzedał mu broń jeszcze przy innej okazji.)

7. Glenn mówi, że przetrzymywał u siebie kilkadziesiąt plików z danymi uczniów dotyczących zastraszania i przemocy ich przez Hamiltona, gdy pracował w Queen Victoria School i napisał do rodziców listy z ostrzeżeniem o zagrożeniach w 1991 r. Doprowadziło to do tego, że został wyrzucony z posady w szkole, a kilka dni przed odejściem, policja wjechała mu do domu i skonfiskowała pliki.

8. Glenn twierdzi, że Hamilton był przyjacielem Bena Philipa, starszego kierownika internatu przy tej szkole. Philip zmarł w grudniu 1993 roku, w wieku 46 lat, kiedy spadł z drabiny podczas wieszania ozdób choinkowych.

scot-land.blogspot.com/2007/12/lord-cullen-dunblane-lockerbie.html

Bliższe wyjaśnienie tego tuszowania opisane przez Williama Burnsa:

www.perceptions.co.uk.com/dunbla33.txt

Alan Milburn, bliski sojusznik Tony Blaira, również zrezygnował w dramatycznych okolicznościach z zasiadania w ławach rządu Partii Pracy wkrótce po tym, jak śledztwo przeciw pedofilom wszczęte przez Scotland Yard zostało stłumione przez administrację Blaira, powołał się on wówczas na konieczność „spędzania więcej czasu z rodziną”.

Z jakiegoś powodu, fakty o porywaniu szkockich dzieci do celów gwałtu i mordów, zawsze ściśle pozwiązane z politykami Partii Pracy, ciągle przechodzą „niezauważone”, ale nadal nie ustają.

Presja na policję w sprawie ujawnienia dossier pedofilów: www.timesonline.co.uk/tol/news/uk/scotland/article708514.ece

Chociaż wielce podejrzana rola czołowej postaci labourzystów, Petera Mandelsona, w procederze porywania młodych dziewcząt i chłopców dla „sprawienia przyjemności” elicie komisarzy unijnych w Brukseli była przedmiotem intensywnych spekulacji na długo przed zniknięciem Madeleine McCann, mogę teraz doprowadzić do końca wszelkie spekulacje przez wskazanie Tony Blaira jako „najwyżej postawionego polityka”, który nie dostał się pod drobiazgowe śledztwo Scotland Yarda za popełnienie zbrodni przeciw dzieciom, ale także został zidentyfikowany przez FBI, jako aktywny członek kręgu pedofilskiego prowadzonego przez Thomasa Hamiltona.

25octslider22captioned

To nazwisko po raz pierwszy pojawiło się, gdy powiedział mi o nim Norman Lamont na prywatnej imprezie w Clapham w 1986 roku, gdy pracowałem wtedy jako scenarzysta dla brytyjskich mediów telewizyjnych. Lamont później został Chancellor of the Exchequer w konserwatywnej administracji Johna Majora. Po przeprowadzeniu dochodzeń w 2003 r. przeze mnie oraz Boba Kearley, okazało się że to nazwisko pojawiało się raz po raz i przekazałem szczegóły naszej pracy dziennikarzowi internetowemu, Paulowi Josephowi Watson.

Gordon Brown jest aktywnym, praktykującym pedofilem, którego wyczyny są znane nie tylko brytyjskim, amerykańskim i izrahellskim służbom wywiadowczym, ale również Rupertowi Murdochowi i jego wydawcy w Sunday Times.

250ctslider_23

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.