Strona główna > NWO > Stop Syjonizmowi > Sieć pedofilska brytyjskich polityków – opowieść prawdziwa w odcinkach, cz. IV

Sieć pedofilska brytyjskich polityków – opowieść prawdziwa w odcinkach, cz. IV

Link do oryginału: http://www.onlinepublishingcompany.info/content/read_more/complexInfobox/site_news/infobox/elements/template/default/active_id/1809

Przygotował: Pluszowy Miś

Michael Colvin

Colvin był ściśle związany z kilkoma innymi „ludźmi” Konserwatystów z prawego skrzydła partii, w tym z Julianem Lewisem, o którym się mówi, że był zaangażowany w wielu międzynarodowych prawicowych „tajnych” grupach powiązanych z dziedziną wielkich finansów i handlem bronią.

Colvin również powiązany z dwoma skorumpowanymi i skompromitowanymi byłymi lobbystami Parlamentu, Ianem Greer (zarzuty o przekręty) i Derekiem Laud (Wikipedia / Derek Laud) (kasa na Knighthoods aka pieniądze na wynajem chłopców).

Zarówno Greer, jak i Laud mają powiązania w Republice Południowej Afryki – Greer mieszka tam teraz, a Laud jest częstym gościem.

Ze względu na ich powiązania z aferą korupcyjną w Parlamencie w Wielkiej Brytanii i bardzo prawdopodobnej skali korupcji w „nowym” rządzie wielorasowym w RPA, wydaje się możliwe, że zarówno Greer, jak i Laud, mogą uważać kulturę Południowej Afryki za politycznie bardzo sprzyjającą ich działalności.

Prawdopodobnie jest to tylko zbieg okoliczności, ale podczas wielkiego skandalu, jaki wybuchł wokół wykorzystywania seksualnego dzieci w domach opieki na obszarze Wielkiej Brytanii o nazwie Clwyd, zarówno nazwiska Lauda, jak i Greera zostały wymienione przez domniemanych ofiary w związku z zorganizowaną działalnością przestępczą seksualnych nadużyć z udziałem VIP-ów, w tym przypuszczalnie wielu członków rządu brytyjskiego.

Podczas badania tego skandalu wybuchł pożar w Hove, niedaleko Brighton, który zabił pięć domniemanych ofiar gwałtów.

Wielu ludzi uważa, że ogień został podłożony celowo. Wśród pięciu młodzików, którzy zmarli, a byli świadkami w sprawie Clwyd, znalazła się również pielęgniarka z Hampshire, gdzie Laud ma dom i gdzie mieszkał Colvin. Ona również zginąła w pożarze.

Michael Colvin zmarł w pożarze w swoim wspaniałym domu w Hampshire. Rozmawiał  z Derekiem na kilka dni, jeśli nie godzin przed wypadkiem.

Było wiele zarzutów o udział Hampshire County Council i oczywiście Colvina, który mieszkał w Hampshire, że poprzez wpływy Dereka Lauda i jego przyjaciela Juliana Lewisa, głównych graczy w krajowym kręgu pedofilskim dostarczającym młodych chłopców, znajdujących się w systemach opieki, jak w Clwyd dla VIPów. O VIPach mówi się, że wśród nich były czołowe postaci z różnych dziedzin, prawa, gospodarki i polityki – całe spektrum partii – którzy uczestniczyli w specjalnie zorganizowanych imprezach i innych spędach typu jeden na jednego, czasem w hotelach, gdzie pracownicy tych miejsc byli w zmowie przestępczej w zakresie wykorzystywania młodzieży. Hotel Crest w Wrexham i hotel na wybrzeżu Hove zostały szczególnie tutaj wspomniane, chociaż w przypadku Hove być może, że personel hotelu działał nawet w dziedzinie dostarczania młodych chłopców na „spotkania”, jakie miały tu miejsce.

25octslider13captioned

Przypuszcza się, że urzędnicy i radni wielu lokalnych miejscowości mogli otrzymywać płatności za wyznaczanie „odpowiednich” młodych ludzi w zakładach opieki i wprowadzanie ich w tej kryminalny krąg, a w końcu aż do Lauda, Lewisa i ich współpracowników, którzy następnie przedstawiali chłopców „zainteresowanym” VIPom.

Na liście domniemanych współpracowników na terenie południowego wybrzeża w zakresie dostarczania nastoletnich chłopców do wykorzystania seksualnego jest m.in.dyrektor Social Services w L.A., zastępca dyrektora Children’s Social Services w innym miejscu, prezesi w dwóch innych, kilku pracowników socjalnych, a także wielu pracowników związanych z dziedziną ochrony dzieci. Jest tam również wielu radnych, w tym były szef Hampshire Council i burmistrz Portsmouth, Freddie Emery Wallis, który został skazany w 2001 roku za molestowanie młodych chłopców.

W latach 90-tych, Derek Laud miał adres w East Cottage, Needs Ore Point (pokazuje się on na liście wyborczej). Jest to posiadłość lorda Montague of Beuleigh, którego ci, którzy są „w odpowiednim wieku”, będą pamiętać, iż był on skazany za molestowanie skauta w latach 60-tych.

25octslider14captioned

Colvin był powiązany z większością tych ludzi w ten albo inny sposób.

Najnowsze odkrycia łączą ze sobą wątek korupcji w sferze ukrywania dowodów przez wyższych urzędników samorządowych w Północnej Walii w odniesieniu do informacji uzyskanych przez Waterhouse w sprawie podejrzeń wobec VIPów o krzywdzenie dzieci w Clwyd. Już wiadomo, że choć w sprawie zarzutów śledczych postawionych przez wielu młodych ludzi, część się zdyskredytowała, ponieważ uczynili oni te zarzuty wobec pracowników socjalnych, którzy nie byli zatrudnieni w owym czasie, gdy oni znajdowali się w domach opieki, to jedank, jeśli zarzuty te są prawdziwe, to wychodzi na to, iż sekretarz North Wales Council został pouczony, aby dokonać zmian w oficjalnych zapisach dat, oraz gdzie i kiedy konkretna młoda osoba wówczas przebywała. (Angus Stickler z BBC, uzyskał jakieś dowody na ten temat). Okazuje się więc, że to wcale nie młodzi ludzie kłamią, ale urzędnicy. Co więcej, te triki zastosowano głównie przeciw młodzieży, jaka kierowała zarzuty wobec pracowników służby opiekuńczej i przeciwko VIPom. Jeżeli upadłyby zarzuty przeciwko pracownikom opieki, to oczywiście wówczas zarzuty wobec VIPów spadłyby na dalszy plan.

Były też zarzuty o to, że ten wszechwładny „pedofilski krąg” ulokował własnych ludzi w dziedzinie władzy ustawodawczej  wobec dzieci objętych opieką, a dochodzenie sugeruje, iż te zarzuty mogą mieć podstawę faktyczną.

Rola Dereka Lauda, ​​który kształcił się w szkole na London South, gdzie podejrzewano go o to, iż zajmuje się stręczycielstwem swoich kolegów z klasy dla bogatych i wpływowych dorosłych. Robił to więc już w szkole, co jest okolicznością znaczącą. Psychopatyczne zachowanie Lauda i Lewisa, jakie powodowało burzliwe komentarze, może być dużo bardziej niebezpieczne, niż uważanie go za wyłącznie przejaw ekscentryzmu.

Jest godne uwagi, że ludzie skupieni wokół Dereka Lauda, ​​którzy go oskarżają, natrafiają w życiu na poważne szkody – lub umierają – z niezwykłą częstotliwością. Michael Colvin był jego współpracownikiem. Zmarły dziennikarz śledczy Simon Regan często oskarżał obydwu, Lauda i Lewisa, i zmarł „po krótkiej chorobie”, zaraz po ogłoszeniu swej ostatniej tyrady przeciwko Laudowi i Lewisowi. Ofiary nadużyć VIPów, które zginęły w pożarze w Palmeira Avenue Hove w 1991 roku, były również pozwiązane z Laudem, Lewisem i Greerem. Oskarżały ich one o udział w okolicznościach wykorzystywania seksualnego, gdy znajdowały się w  domach opieki.

Colvin zatem, pomimo dość przyziemne wyglądu zwykłego torysa, był powiązany z niektórymi naprawdę bardzo nieprzyjemnymi osobnikami.

Jako ostatni komentarz, w latach 80-tych i 90-tych, a niektórzy mówią, że również obecnie, okazuje się, iż lobbyści, jak Greer i Laud, dostarczali nastoletnich chłopców dla parlamentarzystów i innych polityków, specjalnie z myślą wywierania później na nich wpływu politycznego.

Michael Portillo, Peter Lilley, Ian Hamilton, i inni thatcherowscy politycy z lat 80-tych, którzy byli pozwiązani z Laudem i Lewisem, w wszyscy są podejrzani o udział w roli gości pedofilskich spotkań w Londynie, na które dowożono  chłopców z domów opieki, podlegających administracji wielu władz lokalnych, w tym North Wales, Shropshire, Hampshire, Dorset, Brighton i innych, zajmowali się „dowozem towaru” we współpracy z pracownikami socjalnymi, aby świadczyć seksualne rozrywki dla gości. Stwierdzono również, że Portillo często miał „perwersyjne wakacje” w Afryce Północnej ze swym przyjacielem, Derekiem Laudem. Portillo twierdzi, że Laud był gościem na tych wakacjach wraz z nim i jego żoną, ale zostało udowodnione, że księgi zapisów hotelowych nie potwierdzają obecności żony Portillo.

25octslider15captioned

Gordon Brown (były premier Wielkiej Brytanii)

Brown znany jest z swych czynów seksualnego wykorzystywania licznych chłopców, jak też dziewcząt. Znany jest ze szczególnie podłego gwałtu, jakiego dopuścił się w Aberdeen w latach 70-tych, kiedy to on i 2 innych, opłaciło prostytutkę, aby kupić sobie pełny dostęp do jej 9-letniej córki. Wszyscy zgwałcili ją kilka razy, a kilka lat później, gdy dziewczyna poszła do sądu, aby uzyskać prawo do opieki nad swoim młodszym bratem z powodu nadużywania narkotyków przez matkę, wygrała sprawę i uzyskała pieczę nad bratem. Zapisy te zniknęły z sądu, ale ofiara wciąż pamięta, co się stało i kto to zrobił.

25octslider16captioned

W pierwszych miesiącach 2003 r., tuż przed inwazją na Irak, pracując wraz z londyńskim niezależnym dziennikarzem, który miał dokładnie i dwukrotnie sprawdzone informacje, opublikowane potem przez gazetę „Scottish Sunday Herald”, ja opublikowałem szczegóły na temat kręgu dokonującego gwałtów na dzieciach, w jakim znalazły się dane o ministrach w rządzie Blaira.

Początkowo opublikowałem moje ustalenia wynikające z niejawnych przecieków z tajnych list udostępnionych przez amerykańskie FBI w gazecie „Sunday Times”, a jednocześnie odkryłem, że Tony Blair wydał rozkaz kneblowania ust wszystkim, aby stłumić wszelkie dalsze dyskusje w sprawie skandalu, który z pewnością przyniósłby szybki kres jego administracji, a wykonane w zmowie z Brytyjczykami zniszczenie Iraku stałoby się niemożliwe.

Artykuły, jakie pisałem, dotyczyły schowania pod dywan sprawy “Operation Ore” oraz nałożonego na okres 100 lat zakazu jawności tych danych, aby ukryć raport w sprawie masakry dzieci „Dunblane Massacre”, które były wykorzystywane i gwałcone przez wyższych urzędników szkockiej partii pracy, a co można nadal znaleźć tutaj:

dunblane_children1
dzieci z Dunblane

Alleged Paedophiles at Helm of Britain’s War Machine, Massive Cover-Up

www.propagandamatrix.com/alleged_pedophiles.html [Ref. 1]

Blair’s Protection of Elite Paedophile Ring Spells the End For His Career

www.propagandamatrix.com/blair_protection.html [Ref. 2]

Blackout in Britain: Alleged Paedophiles Helm Blair’s War Room

www.counterpunch.org/james01292003.html

Blackout in Britain: Alleged Paedophiles at Helm of Britain’s War Machine

http://www.thetruthseeker.co.uk/article.asp?ID=8257

Tony Blair Caught Protecting Elite Paedophile Ring

www.thetruthseeker.co.uk/article.asp?ID=8258

Cremation of Care: The New World Order and the Dunblane Shootings

www.cremationofcare.com/the_nwo_dunblane.htm

Dunblane Secret Documents Contain Letters by Tory and Labour Ministers

www.thetruthseeker.co.uk/article.asp?ID=600

dunblane_cover_up

Te historie, które również dotyczą zamieszanego w nie Attorney-General Lorda Goldsmith, byłego szefa NATO, Lorda Robertsona i promotorów dojścia do władzy Tony Blaira i Gordona Browna, za czym stał ekstrawagancki homoseksualista, Peter Mandelson (obecnie Lord Mandelson), zostały szeroko nagłośnione w internecie, wzniecając debatę na licznych forach internetowych, i dając inspirację Robertowi Kilroy-Silk z byłej partii politycznej, Veritas Party, do przeprowadzenia szczegółowej analizy tych zarzutów, oraz roli w aferze pedofilskiej wielu wyższych urzędników z kręgu Gordona Browna, jacy otrzymali wolną rękę w uprawianiu pedofilskich praktyk pod ochroną brytyjskich służb wywiadowczych.

mandy
Mandelson

Wzbudzająca powszechne oburzenie publikacja The Sunday Herald (“Child Porn Arrests Too Slow”, 19 stycznia 2003 r.), napisana przez korespondenta ds wewnętrznych UK, Neila Mackaya, szybko zniknęła z internetu w ciągu kilku tygodni. Wydawca Mackaya, który najpierw podjął pełną współpracę z nami, następnie odmówił odpowiedzi na wszelkie dalsze pytania zadawane mu przeze mnie i niezależnego dziennikarza, Boba Kearleya.

Każdy list, wysłany do Home Office, Scotland Yard oraz The Sunday Times nie uzyskał żadnej odpowiedzi.

25octslider17_horz

Część I pod linkiem:

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2013/03/30/siec-pedofilska-brytyjskich-politykow-opowiesc-prawdziwa-w-odcinkach/

część II pod linkiem:

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2013/03/31/siec-pedofilska-brytyjskich-politykow-opowiesc-prawdziwa-w-odcinkach-cz-ii/

część III pod linkiem:

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2013/04/01/siec-pedofilska-brytyjskich-politykow-opowiesc-prawdziwa-w-odcinkach-cz-iii/

część kolejna jutro

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.