Strona główna > NWO > Stop Syjonizmowi > Sieć pedofilska brytyjskich polityków – opowieść prawdziwa w odcinkach, cz. III

Sieć pedofilska brytyjskich polityków – opowieść prawdziwa w odcinkach, cz. III

link do oryginalnego artykułuhttp://www.onlinepublishingcompany.info/content/read_more/complexInfobox/site_new

Artykuł uzupełniony o obrazki polskojęzycznych żydów przez tłumacza

przygotował: Pluszowy Miś

Część I pod linkiem:

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2013/03/30/siec-pedofilska-brytyjskich-politykow-opowiesc-prawdziwa-w-odcinkach/

część II pod linkiem:

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2013/03/31/siec-pedofilska-brytyjskich-politykow-opowiesc-prawdziwa-w-odcinkach-cz-ii/

530741_435454213170963_1510609799_n
Siema, jestem William Hague! To ja nadzorowałem śledztwo w sprawie zarzutów o wykorzystywanie seksualne dzieci w płn Walii pod koniec lat 90-tych. Gdy wyszło na jaw, że połowa gabinetu M. Thacher była zamieszana w krąg pedofilski, zamknąłem całe to śledztwo.
uid_696bf8f6cf615b2f2ad68bb504fa60341348067223880_width_640_play_0_pos_4_gs_0
Grupka socjopatycznych dzieciojebców

25octslider8captioned

Lord Hardie

Były Lord Advocate for Scotland, znany jest ze swych upodobań pedofilskich. Kilka lat temu skradziono mu BMW. Po jakimś czasie odkryto dwóch młodocianych sprawców (2 ofiary). Wówczas Hardie powiedział policji, żeby je zwolniono, a on nie wniósł oskarżenia przeciwko nim. Dlaczego sędzia nie chciał ścigania ich za kradzież? A może mieli oni informacje, jakie mogłyby go zniszczyć?

4b589f0e8f220_k5
żądamy „prawa i sprawiedliwości” do gwałcenia dzieci!!! Tak mówi Talmud!!!

25octslider9captioned

Lord McAlpine (były skarbnik partii konserwatywnej)

On jest znany policji w Wielkiej Brytanii i za granicą, i ma wielką kartotekę seksualnego wykorzystywania młodych chłopców, w tym z użyciem trumny, w jakiej umieszczał chłopca, a potem symulował obrzęd pogrzebowy przez sypanie żwiru na wierzch trumny. Dziecko krzyczało z przerażenia i robiło wszystko, czego zażądał zboczeniec, aby nie znaleźć się w trumnie ponownie. Ta osoba jest podejrzana o zamordowanie co najmniej 2 chłopców i pochowanie ich ciał na terenie swej posesji. Mam tę informację od funkcjonariusza policji, który był zaangażowany w śledztwo przeciwko McAlpine’owi, i oficer ten jest pewien, że McAlpine popełnił morderstwa kilka razy, ale jest zbyt dobrze chroniony, aby można było dobrać się do niego.

Wielokrotnie pisał o nim N. Wales Enquiry w kontekście śledztw dziennikarskich dotyczących napastowania seksualnego dzieci, a mimo to nadal cieszy się on całkowitą swobodą i dalej może wykorzystywać i zabijać małe dzieci (tak, to prawda, zabijać dzieci). Jego plugawa przeszłość jest tak zdeprawowana, że jest wręcz nie do wiary. Jest taśma wideo, w tej chwili ukryta w bezpiecznym miejscu, jaka pokazuje jak on oraz dwóch innych zboczeńców wykorzystują dzieci, torturują je i gwałcą młodych chłopców. Film powstał w Walii. Bardzo dobrze znany program śledczy wypożyczył  kopię tego filmu, aby historia ta mogła zostać ujawniona, a dzieci mogły wreszcie poczuć odrobinę sprawiedliwości i spokoju. Szkoda tylko, że firma zdecydowała się nie uruchomić tej historii w swym programie, choć jedna z kobiet, które oglądały film przyznała, że musiała wyjść z pokoju po zaledwie kilku minutach, bo zrobiło jej się niedobrze.

Jest dużo więcej spraw pobocznych, ale jestem nadal w trakcie ich badania i na razie nie mogę ujawnić nic więcej. Jednak chciałbym wiedzieć, co się stało z prawie 20 milionami funtów partii Konserwatystów, które jak rozumiem są nadal na rachunku w raju podatkowym, jaki jest kontrolowany przez niego i byłą premier, Margaret Thatcher. Chciałbym również zapytać byłą premier, dlaczego broniła McAlpine’a, gdy informacje o tym zboczeńcu zostały jej przekazane przez służby bezpieczeństwa, i tylko dlatego że powstało wiele nacisków, dopiero wtedy usunęła ona tego dewianta ze stanowiska, zanim te informacje wyciekły.

633916371909694652
filozof dewiacji

250ctslider10captioned

Michael Portillo (były członek Parlamentu z Kensington & Chelsea)

Portillo jest dobrze znany w partii konserwatywnej,  podobnie jak inni, ze swego perwersyjnego zamiłowania do seksualnego wykorzystywania dzieci. Lubi także osoby dorosłe, szczególnie swego przyjaciela i kolegę partyjnego Petera Lilley. Dobrze się zabawiali z Portilo w budynku DTI w dzień wyborów w 1992 r., klęczał przy nim na kolanach, (jestem pewien, że nie muszę podawać dalszych szczegółów). Lubi także Maroko del Sol, gdzie rozkoszuje się towarzystwem młodych chłopców. Kiedyś poszedł do tego samego hotelu i podczas jednej z wizyt, zostawił tam ściśle tajne dokumenty związane z systemami obronnymi Wielkiej Brytanii. Czy to był wypadek, czy też był szantażowany? Podróżuje  również często na Isle of White z Lilley’em i innymi przyjaciółmi, gdzie mają dostęp do dzieci. Jest naprawdę obrzydliwy i powinien trafić do więzienia, bo tam jest jego miejsce.

rostowski400-rww
świeży import talmudycznej „normalności” w obchodzeniu się z dziećmi z UK

25slider12captioned

Derek Laud

Nieistniejącey już obecnie magazyn Scallywag opisywał przed kilku laty w szczegółach zdarzenia w Bryn Alyn. Gazeta ta twierdziła, że jednym z mężczyzn, do których nawiązywał opisywany skandal jest Lord McAlpine, w tym czasie skarbnik rządzącej partii Konserwatywnej. Innym stałym uczestnikiem praktyk wykorzystywania seksualnego dzieci  w Bryn Clwyd, jak twierdził Scallywag, byl Derek Laud, od wielu tajny lider i szara eminencja konserwatywnych rządów.

25octslider11

Scallywag twierdził, że Laud był sadystą szczególnie gwałtownym i bezlitosnym w obchodzeniu się z młodymi chłopcami. Gazeta twierdziła, że przy różnych okazjach jego ofiary kończyły jako ofiary rzekomych nieszczęśliwych wypadków na izbach przyjęć w szpitalach.

Był liderem politycznym i doradcą Margaret Thatcher, chociaż nigdy nie był parlamentarzystą; sfotografowano go, gdy macha do tłumów poniżej okna na piętrze pod nr 10, Downing Street, gdy konserwatyści obchodzili zwycięstwo wyborcze z 1988 r.

Dzieci, jakie były pozwiązane z tym imperium zła, a które zginęły w tajemniczych okolicznościach, mogły zostać zamordowane przez brytyjskie służby bezpieczeństwa, za cenę milczenia o tym, co same robią.

Scallywag twierdziła, że MI 5 miała zwyczaj podejmować zagranicznych dyplomatów, itp. w domach w Północnej Walii, dawać im chłopców do „zabawy”, potajemnie ich filmować, gdy gwałcili, maltretowali i torturowali te dzieci, a następnie przechowywać taśmy jako dowody.

Michael Brown jest jednym z niewielu parlamentarzystów Konserwatystów, jaki ochoczo „ujawnił” się jako gej. Derek Laud, który teraz startuje do wyborów (przeciw Bernie Grantowi w północnym Londynie) prowadził agencję PR-owską Pimlico o nazwie Ludgate Communications od dobrych kilku lat, która dostarczyła młodych chłopców dla wybranych parlamentarzystów z domów dziecka, co teraz jest objęte śledztwem w Północnej Walii. Czasem robił to w zmowie przestępczej z Ian Greer Associates, która była wplątana w skandal z  powodu romansu Hamilton Neil oraz płatności w imieniu Al Fayedów.

Ludgate Communications była w samym centrum naszego śledztwa w sprawie zarzutów o udział w procederze „chłopcy do wzięcia”. W swym mieszkaniu Pimlico oraz pod innymi wybranymi adresami w okolicach Dolphin Square, Laud wyprawiał pedofilskie party, a my jedno zaprzysiężone oświadczenie od byłego chłopaka (obecnie składa zeznania w Walii), który twierdzi, że był poddany ciężkiemu molestowaniu (wśród wielu innych) przez Lorda McAlpine, który był w tym czasie nielegalnym fundatorem partii torysów. Padły podejrzenia z ust tego chłopca oraz innych ofiar, że panowie Portillo i Lilley byli również gośćmi Dereka Lauda. Jesteśmy pewni, że ten wulkan jest o krok od wybuchu, zarówno w Północnej Walii, jak też innych miejscach. Michael Portillo zawsze publicznie odcinał się od Dereka Lauda, ​​ale my tutaj znajdujemy go nie tylko jako bliskiego znajomego, ale najwyraźniej osobę w wewnętrznym kręgu jego prywatnych znajomych.

images
razem z Grodzkim zrobim tu raj dla dzieci tubylczych
Wscieklyp
…a pomoże nam w tym rabin Nusselbaum
Nick-Clegg-Tony-Blair-Dav-007
…oraz nasi kolesie pedofile z UK

część kolejna jutro

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *