Strona główna > Bez kategorii > Sieć pedofilska brytyjskich polityków – opowieść prawdziwa w odcinkach, cz. II

Sieć pedofilska brytyjskich polityków – opowieść prawdziwa w odcinkach, cz. II

Przygotował: Pluszowy Miś

część I pod linkiem:

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2013/03/30/siec-pedofilska-brytyjskich-politykow-opowiesc-prawdziwa-w-odcinkach/

Lord Kaufman (Par z partii pracy)

25octslider3captioned

On jest dobrze znany policji w Londynie z tytułu napastowania i wykorzystywania seksualnego młodych chłopców, szczególnie lubi tych, którzy nie mają jeszcze 12 lat.

z5087336Q
ten sam zboczony, żydowski błysk w oku, jak u Kaufmana – uwaga tłumacza

Lord Brittan (Leon, były gościu od spraw bezpieczeństwa, gdy rządziła Maggie) (M.Thacher – przypis)

25octslider4captioned

Jest bardzo dobrze znany policji z powodu gwałtów na młodych chłopcach. Policja najechała jego dom, gdy jakiś młody chłopak szedł po ulicy chwiejnym krokiem na pół nagi, a gdy policja zapytała go, co się stało, powiedział im o Brittanie i jego przyjaciołach, potem pokazał im ten dom. Kiedy poinformowali oni swoich przełożonych o tym, co się stało, kazano im zabrać wszystkich na posterunek, a gdy tam dotarli już czekało na nich 2 funkcjonariuszy służby bezpieczeństwa. Chłopcy zostali opłaceni, a krótko po tym, Leon Brittan został wezwany na spotkanie ze swym kolegą z partii, Williamem Hague na plaży w Brighton o godzinie 5.45 rano, gdzie powiedziano mu, że ma zostać komisarzem Wielkiej Brytanii przy UE, oraz że nie będzie mógł być ponownie zaangażowany w politykę brytyjską. Oto w jaki sposób stał się on komisarzem unijnym i był nim przez wiele lat, aż śledztwo w sprawie  korupcji poszło naprzód, co doprowadziło wiele osób z różnych krajów do złożenia dymisji z zajmowanych stanowisk.

d488948435bb6d71eecb4041a59e01ef,37,1,361-552-3645-1211-0
pedofilscy koledzy Brittana polskojęzyczni, niektórzy nawet podobni

Anthony Charles Lynton Blair (Tony Blair, były premier Wielkiej Brytanii)

25octslider5captioned

Został formalnie oskarżony i stawił się w sądzie magistrackim na Bow Street za natręctwo i czyny lubieżne w publicznej toalecie z innym mężczyzną. Starał się uzyskać korzyść seksualną od innego mężczyzny; niewiele wiedział o tym, że toaleta była obserwowana przez policję. Blair został ukarany grzywną 500 funtów i wyszedł z tego po cichutku, ponieważ nikt nie wiedział  o tym, kim naprawdę był sprawca w tej sprawie, gdyż Blair używał swoich pozostałych imion jako przykrywki swojej prawdziwej tożsamości. Charles Lynton jest wśród danych sądowych, a jego przyjaciele w sądzie puścili go z grzywną, bo jest jednym z nich.

Pope Tony Blair
dwaj przyjaciele z tego samego boiska
article-0-02BFF23C000005DC-462_235x371
Radosław Apfelbaum
Kto z kim przestaje, takim się staje

Edward Heath (były premier Wielkiej Brytanii)

25octslider6captioned

Jest bardzo dobrze znany ze swego wypaczonego popędu seksualnego do wykorzystywania młodych chłopców. Rozmawiałem z jedną z jego ofiar, a ona powiedziała mi o innych, którzy byli przy tym obecni, a co ważniejsze, o tych, którzy dostarczają dla niego dzieci. Osobą, która przywoziła mu dzieci, aby mógł je perwersyjnie wykorzystać, był Sir Jimmy Saville. Widzieli go świadkowie, pokrzywdzeni, gdy zabierał młodych chłopców na jacht Heath’a The Morning Cloud, gdy ten miał konferencje swojej partii. Saville jest znany z tego, że dostarczał wielu wysokiej rangi deputowanym dzieci, aby ci mogli je seksualnie wykorzystać.

Polish-European-deputy-Mi-001
za kilka lat będą nawet wyglądać tak samo

Lord Robertson (były szef NATO)

25octslider7captioned

Jest bardzo dobrze znany policji w Wielkiej Brytanii. Został usunięty przez rząd Stanów Zjednoczonych, ponieważ jego urzędnicy dowiedzieli się o jego perwersyjnych skłonnościach do wykorzystywania małych chłopców.

Mieli zamiar ujawnić te fakty w razie, gdyby nie chciał zrezygnować, więc dostaliśmy oświadczenie, że „Rezygnuję z powodów rodzinnych” i tego typu gówno. Robertson jest niebezpiecznym agresywnym pedofilem drapieżnym, ale nie aż takim złem, jak kolejne nazwisko, które zaraz wymienię.

b991216b
dobrana parka dewiantów

Zdjęcia żydów polskojęzycznych dodane i opatrzone komentarzem przez tłumacza

część III jutro

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.