Strona główna > Bez kategorii > sieć pedofilska brytyjskich polityków – opowieść prawdziwa w odcinkach (z aktualizacją)

sieć pedofilska brytyjskich polityków – opowieść prawdziwa w odcinkach (z aktualizacją)

Materiał niniejszy jest naprawdę odrażający. Ukazuje zło i ohydę tzw. „szlachty jerozolimskiej” – żydów jacy udając Anglików, rządzą gojami w Wielkiej Brytanii.

To dobre towarzystwo dla Grodzkiego, Biedronia, Kalisza i innego typu dewiantów i zboczeńców, gdyby zamknąć ich wszystkich do jednego szpitala psychiatrycznego na oddziale zamkniętym. Niestety tego rodzaju dewianci są na wolności, zarówno w Polsce, jak też w UK. I nie jest to wina „systemu”, „polityki”, „wyborców’, „sądów”, czy innych imaginacji sprzedawanych otumanionym ludziom przez żydo-media, tylko zaplanowany z premedytacją skutek opanowania Polski i UK przez osobników kierujących się w życiu zasadami, jakich naucza ich Talmud.   

Dedykujemy cykl “Sieć pedofilska” w odcinkach szczególnie Polakom, którzy są w UK albo tam się wybierają. Uważajcie na swoje dzieci, bądźcie czujni dokąd je posyłacie, dlatego że jesteście w „jaskini żydowskich skorpionów”. Może to „złota klatka”, ale to tylko klatka. 

przygotował: Pluszowy Miś

źródło:http://www.onlinepublishingcompany.info/content/read_more/complexInfobox/site_news/infobox/elements/template/default/active_id/1809

Pedofilski krąg, jaki gromadzi polityków brytyjskich, ujawniony przez SC (nazwisko objęte ochroną) oraz Giovanniego Di Stefano

25octslider_1captioned

W 1998 r. zaczęły się ukazywać pierwsze artykuły w bardzo jeszcze wówczas ograniczonym dostępie poprzez internet dotyczące kręgu pedofilów skupionego wokół nr 10, Downing Street. 6 września 2010 internetowy blogger opublikował artykuł nazywając w nim wprost  Sir Jimmy Savile’a człowiekiem, który molestował seksualnie dzieci na 10, Downing Street. Wczoraj w Izbie Gmin padł otwarcie ten sam zarzut, został przedstawiony po raz pierwszy publicznie przez parlamentarzystę Toma Watsona. Publikujemy w całości treść arytkułów z 1998 i 2010 r., jakie zawierają zarzuty, że służby bezpieczeństwa wiedziały o tym procederze od 1995 roku. Opinia publiczna ma prawo wiedzieć, a ci, którzy są oskarżeni o tę ohydę,  powinni przygotować się do pełnego dochodzenia prokuratorskiego. Nawet jeżeli tylko część niżej przedstawionych danych ma podstawę faktyczną, to świadczy to, że zadano potężny, potępiający cios dla rządu, który przez lata wiedział o tych przestępstwach i przymykał na to oczy.

jimmy_pope

jimmy_charles

Odcinek I

Lord Graville Jenner (Par z Partii Pracy, tzw. arystokrata)

25soct_slider_2captioned

Jenner został oskarżony o zgwałcenie 15-letniego chłopca podczas wakacji w Glasgow. Na noc przed złożeniem przez tego chłopca zeznań w sądzie, sędzia został zabrany przez zespół obrońców na obiad z Jennerem, i wtedy zostało  dogadane, że chłopcu-ofierze nie wolno będzie oskarżyć Jennera w sądzie jako gwałciciela, albo zostanie to uznane za obrazę sądu. Jenner wygrał swoją sprawę i wszedł do Izby Gmin z owacją na stojąco przez deputowanych. Podtrzymuję to, co dotąd powiedziałem i mówię od wielu lat, że Izba Gmin i Izba Lordów są pełne zboczeńców i gwałcicieli, a policja i sądy będą ich bronić do końca w każdy możliwy sposób, ponieważ są one w tym samym prywatnym klubie.

z5984011Q,Donald-Tusk-i-premier-Wielkiej-Brytanii-Gordon-Brown
A gdzie „niedźwiedzie” z kolesiem pedofilem?

Moim zdaniem ten żydowski dewiant (Jenner) może się równać z poniżej przedstawionym żydowskim dewiantem polskojęzycznym (uwaga od autora tłumaczenia):

leszek_miller_afp_550
„jowialny dziadzio” Miller – uwaga na dzieci w obecności tego zboka

Kolejny odcinek jutro

Tytułem krótkiego uzupełnienia (dodatek poza tekstem tłumaczonym z linku powyżej):

1.Leszek Miller to żyd wychowany na naukach i tradycji Talmudu. Nie należy słuchać tego, co opowiada żyd (vide Kol Nidre), tylko patrzeć na postępki żyda.

2. Aby zrozumieć, jak myśli żyd, konieczne jest przeczytanie Talmudu.

3. Leszek Miller nawet nie zdaje sobie sprawy ILE o jego postępkach wiedzą goje, często świadkowie tych czynów. Ta wiedza czeka na dobry moment.

4. ten żyd należał do kręgów, jakie ocierały się o najwyższą kabałę władzy, która przy użyciu takich pionków, jak Miller, zaprowadza kolejne etapy NWO.

5. Po co Miller odwiedzał w Londynie The Tavistock Institute of Human Relations? Trzeba zapoznać się z tą instytucją, aby zrozumieć w jakim satanistycznym kręgu znajduje się ten żyd.

6. Dodajmy do tych punktów tylko jedno zdjęcie (18 kwietnia 2012 r.)

l_to_r__stana_anthony_former_prime_minister_of_poland_lady_butler-sloss_ryszard_kalisz_mp
Na zdjęciu żydzi, od lewej: Stana Buchowska, Anthony Steen, Leszek Miller, Lady Butler-Sloss, Ryszard Kalisz – spotkanie komitetu PAHT

The Parliamentarians Against Human Trafficking (PAHT) project – to jedna z organizacji zajmujących się rzekomo “przeciwdziałaniem handlu ludźmi”, wygodna żydowska przykrywka do ukrywania procederu porywania ludzi, w tym dzieci, w celu wykorzystywania seksualnego, składania ludzi w ofierze podczas satanistycznych rytuałów kabalistycznych kręgów oraz handlu organami.

Monopol żydowski na różnego typu organizacje, fundacje, stowarzyszenia, itp. nie bierze się z niczego. Chodzi o sprawowanie pełnej kontroli nad ukrywaniem faktów istnienia obecnie żydowskich mordów rytualnych pod przykrywką „ochrony praw dzieci”, „przeciwdziałania pedofilii”, „zakazu handlu ludźmi” i inne pozory.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.