Strona główna > NWO > Apokalipsa > To się zbliża

To się zbliża

miejska pustynia

urban-wastelandZbliża się chwila zadania ciosu w „the American way of life”. Synagoga szatana poczyniła wiele przygotowań, użyła wszelkiej propagandy, aby odwrócić uwagę od zasadniczego planu wykonania ludobójstwa Białych Amerykanów tak samo, jak wykorzystała I WŚ do wymordowania 100 mln Rosjan. James Rawles ostrzega: „Bądź przygotowany na szukanie jakiejś mety na wiele miesięcy”

James Wesley Rawles (ur. 1960), amerykański pisarz najbardziej znany z pisania w gatunku survivalowym. Rawles jest byłym oficerem wywiadu armii USA, a także konsultantem ds. spraw survivalu i bloggerem.

Ministerstwo Finansów USA podaje datę bankructwa kraju

Ostrzeżenie przed katastrofą

Do czego szykuje się FEMA?

Gdy weźmiemy pod uwagę zagrożenia, jakie przed nami stoją i dostępne opcje, jakie mogą wypełnić najgorszy scenariusz, nie ma wątpliwości, że trzeba rozejrzeć się za wyjściem z sytuacji, gdy dojdzie do całkowitego upadku krajowej sieci energetycznej. Czy to będzie cyber-atak, o jakim mówiła sekretarz DHS J. Napolitano, że wystąpi ze 100% prawdopodobieństwem, czy użyta będzie broń super-EMP zdetonowana gdzieś na niebie Ameryki, czy klęska żywiołowa z udziałem bardzo naładowanej ładunkami masy z korony Słońca, możliwość realizacji tego scenariusza jest całkiem realna.

Niektórzy uciekną z głównych miast w góry, ale biorąc pod uwagę, że większość populacji USA jest skoncentrowana w 146 spośród 3000 powiatów, są szanse, że większość z nas znajdzie się w samym centrum czegoś najgorszego, co ludzkość ma do zaoferowania.

Opracowanie strategii, która obejmie wszystko, od przygotowania żywności i zbierania wody, do bezpieczeństwa i łączności, powinno być na szczycie naszej listy priorytetów. Na to zwraca uwagę szanowany autor i założyciel bloga na temat survivalu, James Rawles w swym najnowszym wywiadzie z zespołem alternatywnych wiadomości SGT Report.

Twoje szanse na przeżycie są dość niskie, jeśli mieszkasz na głównych obszarach metropolitalnych. W prawdziwej sytuacji zniszczenia sieci energetycznej, polecam dosłownie bycie gotowym na szukanie sobie bezpiecznej mety na wiele miesięcy„.

Upadek sieci energetycznej: James Wesley Rawles

Wśród innych ważnych tematów, James Rawles omawia skutki i strategie przetrwania w takiej sytuacji w dużych ośrodkach miejskich:

„Dla kogoś z obszaru miejskiego, kto planuje się schować i nie ma zamiaru kontaktować się z miejscowym kuzynostwem, jest jedna rzecz, która powinna być na szczycie listy priorytetów każdego z nas, ale jest bardzo często pomijana…jeśli jesteś w sytuacji, w której masz energię, bowiem zadbałeś o baterie fotowoltaiczne, ale sąsiedzi tego nie zrobili, wtedy naprawdę powinieneś skoncentrować się na zaciemnieniu domu zasłonami w oknach. Musisz zaciemnić dom całkowicie, bez żadnych prześwitów, żeby twój dom wyglądał tak samo czarno, jak każdy inny w tym rejonie.

W przeciwnym razie, będziesz narażony na cel ataków jako bogaty facet. Nie chcesz chyba stać się latarnią nocną „okradnij mnie”. To powinien być dość wysoki priorytet.

Jest bardzo wiele rzeczy, jakie się wydarzą. Jeśli naprawdę znajdziemy się w sytuacji upadku sieci energetycznej, należy myśleć w kategoriach nie tylko gromadzenia żywności, ale gdzie można zbierać deszczówkę i wodę powierzchniową, staw lub strumień, i jak masz zamiar transportować ją do domu bez dostępu do pojazdu z silnikiem na paliwo.

Będziesz musiał gotować w jakiś sposób… Z punktu widzenia efektywności … trzeba używać specjalnie izolowanej kuchenki…To w zasadzie coś w rodzaju garnka-w-garnku albo szybkowara, w którym szybko da się zagotować wodę wodę, dodać ryż, mięso, warzywa, cokolwiek…i trzeba, żeby było to zamknięte w pojemniku o podwójnej izolacji. Z tej metody gotowania bierze się kilka zalet. Jedną z nich jest to, że nie masz zapachy nie uciekają, a druga, że jest tu absolutnie minimalny nakład energii.

To tylko jeden przykład z zasad postępowania, jakich można używać w środowisku miejskim i podmiejskim, jeśli dosłownie nie można ufać sąsiadom.

Ktoś, kto ma zamiar znurkować do schronu, powinien pomyśleć nad każdą z tych sytuacji, czy to będzie kanalizacja, gotowanie, bezpieczeństwo, komunikacja … cały zestaw problemów. Będziesz musiał przemyśleć każdy z nich.

Niestety, w środowisku miejskim, można zrobić wszystko, jak należy, ale jeśli twoi sąsiedzi nie dostosowali się do tego, to możesz skończyć jako trup, bo…sytuacja z kanalizacją będzie po prostu przerażająca. A jeśli ludzie będą krążyć i walić do drzwi wszystkich domów, w końcu dostaną się do twojego. Jeśli będzie aż tak źle, to w sumie w najgorszym przypadku trzeba rozważyć szanse, czy dom to dobre schronienie.

Można pokonać wszelkie przeciwności losu, ale osobiście wolałbym być gdzie indziej, szczerze mówiąc.

[Mieszkając w mieście] jesteś w takiej samej sytuacji, jak zapewne 30% do 40% moich czytelników, więc nie jesteś z tym sam. Jest wiele osób, które kochają wręcz przeprowadzki, lecz raczej albo z powodów finansowych lub zobowiązań rodzinnych, albo obowiązków zawodowych, czy względów zdrowotnych… nie jesteś sam.

Stopień planowania, jaki będziesz musiał wykonać, to na pewno krok naprzód w porównaniu do przeciętnego mieszkańca roju miejskiego. Będziesz mieć wszystko przemyślane. Będziesz musiał stać się pasterzem swych funduszy i określić priorytet zakupów oraz trening z dokładności.

Wystarczy pominąć jakiś szczegół i już jesteś kolejnym w statystykach”.

Istnieje wiele doskonałych dostępnych źródeł informacyjnych, jakie pomogą odizolować się w warunkach długoterminowego scenariusza katastrofy. Już jesteśmy w stanie zagrożenia, jakim jest możliwość unicestwienia naszej sieci elektrycznej.

Faktem jest to, że rząd USA przygotowuje się na dokładnie taki scenariusz od dłuższego czasu i mają rozpocząć ogólnokrajowe symulacje jeszcze w tym roku. Dokonali uzupełnień w składowiskach żywności, przygotowali materiały do uzdatniania wody, broń palną, amunicję i wyszkolony personel, aby zająć się następstwami tego wydarzenia.

Jeśli ty nie robisz tego samego, to znaczy, że nie zwracałeś na to wszystko uwagi – albo wolałeś wybrać chowanie głowy w piasek i udawanie, że nic naprawdę się nie dzieje.

źródło: http://www.shtfplan.com/emergency-preparedness/james-rawles-warns-be-prepared-to-hunker-down-for-months_09222013

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.