Strona główna > NWO > Apokalipsa > Czy się spektakl już zaczyna ? Projekt rządu światowego o inwazji kosmitów na Ziemię…

Czy się spektakl już zaczyna ? Projekt rządu światowego o inwazji kosmitów na Ziemię…

Federacja Rosyjska – miasto Ufa. Dnia 3 września 2017 roku pojawiła się ogromna ilość niezidentyfikowanych obiektów latających. Na niebie błyska światłem coś nierozpoznanego. Obłoki są powyżej i dalej błyskających ogników. Czy może to być przyczyną powodzi w w mieście Ufa z dnia 4 września?

Proszę zwrócić uwagę na komentarze na YouTube. Potwierdzają one, że takie show odbywa się nad różnymi obszarami planety:

1-„U nas nad Krasnodarskim Krajem leciały. Około godziny 01:00 w nocy całe pasmo obiektów wzniosło się bardzo wysoko. Obserwowałem je dopóki nie odleciały. Jak gdyby w otchłań kosmosu.”  

2-„Ludzie dopiero co podczas wędkowania dokładnie coś takiego widzieli…tyle tylko, że leciały gęstszą kupą!!! Białoruś, Grodno!!! Niebo było zachmurzone!”

UWAGA! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia video

Na niebie Kijowa

Stacja telewizyjna Rossija24

Na ten temat Redakcja portalu www. 3rm.info pisała szczegółowo tutaj:

Watykan i UNICEF przygotowują ludzkość do przyjęcia „kosmitów” (demonów)

United Satanists of America – CNN pokazało inwazję obcych na Ziemię

Doniesienia światowych i rosyjskich mediów.

Dnia 6.09.2017 – Ziemię atakują setki gigantycznych UFO

www.utro.ru

Ziemia może się zderzyć z inwazją braci w inteligencji. W stronę naszej planety posuwają się setki niezidentyfikowanych obiektów latających. Same kosmiczne pojazdy mają imponujące rozmiary.

a0

Jak pisze portal VladTime, powołując się na szereg zachodnich, niekomercyjnych gazet internetowych, astronomowie wyizolowali z ogólnej masy poruszających się UFO i oznaczyli kilka obiektów, które wkrótce wejdą na okołoziemską orbitę.

Według doniesień ekspertów ufologicznych niektóre z nich można już obserwować na niebie. Każdy kto chce może przekonać się o prawdziwości tych doniesień do czego potrzebne jest posiadanie tylko pod ręką odpowiedniego sprzętu. Dla amatorów-astronomów podano nawet współrzędne UFO na mapie nieba 19 25 12 – 89 46 03. NASA przy pomocy teleskopowego programu obserwacyjnego HAARP udało się ustalić ponad dziesięć pozaziemskich obiektów. Jednakże w Amerykańskiej Agencji Kosmicznej nikt, na razie, nie chce o tym rozmawiać obawiając się wybuchu paniki wśród ludności.

O powyższym dobrze są poinformowane USA i szereg innych czołowych państw świata. Jednakże wszyscy oni, na razie, wolą zachować milczenie na poziomie oficjalnym w kwestii wyjaśnienia wszystkich koniecznych okoliczności. Ufolodzy nie zdołali określić dokładnie kiedy statki kosmiczne przybliżą się do Ziemi ale w każdym bądź przypadku Ziemianom nie będzie wesoło.

Specjaliści i konspirolodzy nie omieszkali założyć, że gwiezdna flotylla UFO z braćmi w inteligencji już od dawna prowadzi obserwację ludności planety i czeka na korzystną chwilę przeprowadzenia inwazji.

Za: http://3rm.info/main/68852-shou-nachinaetsya-video.html

Data publikacji: 9.09.2017

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.