Strona główna > Świat > Ukraina > Co się marzy syjonistycznym kreaturom pokroju Pawła Kowala?

Co się marzy syjonistycznym kreaturom pokroju Pawła Kowala?

Czyżby marzyli o wplątaniu Polaków w wojnę ze słowiańską Rosją w interesie światowego żydostwa z Wall Street oraz z londyńskiego City i na rzecz utrzymania władzy przez syjonistycznych bandytów na Ukrainie?

a

Gdzie są polskie władze, polskie sądownictwo, które nie reagują na takie i podobne ekscesy idiotów narażających państwo i naród na niebezpieczeństwo wojny?

Czyż pomysły takich Kowali nie są nie tylko mową nienawiści, ale nawoływaniem do zbrojnych konfliktów między Słowianami, które z urzędu winien ścigać prokurator generalny, A.Seremet – zamiast ścigania myślozbrodni zagrażającej syjonistycznym reżimom?

Skąd wziął się P.Kowal?

Nie istnieją przypadki, przynajmniej jeśli idzie o syjonistyczne kreatury

” (…) z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że Paweł Kowal, nowy szef PJN jest spokrewniony z Heleną Łuczywo (…)” – http://niepoprawni.pl/blog/3010/czy-pawel-kowal-i-helena-luczywo-to

H.Łuczywo z d. Chaber, Żydówka, jest ciotką P.Kowala – http://yelita.pl/artykuly/art/luczywo

Jedna z najbogatszych osób w Polsce, była z-cą Michnika w żydowskiej gadzinówce, a więc wspierała UW, a potem PO.

Wielbiciele PiS powinni się zastanowić nad ciekawym zjawiskiem, że takich żydowskich par rodzinnych, z których jedno powiązane jest z PO, a drugie z PiS jest znacznie więcej, o ile nie wszyscy z tzw. elity, np. bracia Kurscy, Jarosław i Jacek.

Wyróżnienia i nagrody P.Kowala:

Krzyż Wielki Orderu Zasługi – 2008, Portugalia
Order „Za Zasługi” trzeciego stopnia – 2007, Ukraina (wręczony 2009)
Srebrny Medal Zasłużony Kulturze Gloria Artis – 2005
Srebrny Medal Opiekuna Miejsc Pamięci Narodowej – 2005
Nagroda im. prof. Tomasza Strzembosza za książkę Koniec systemu władzy – 2013
Wyróżnienie tygodnika „Polityka” w rankingu na najlepszych polskich europosłów – 2013

Dariusz Kosiur

*                               *                                 *

W tym tygodniu szefowie MON Polski i Litwy mają rozmawiać o powołaniu polsko-ukraińsko-litewskiej brygady – podało w niedzielę MON. Powrót do idei takiej jednostki postuluje europoseł Paweł Kowal (Polska Razem).

Europoseł w niedzielę zorganizował w Warszawie konferencję prasową poświęconą kwestii współpracy wojskowej między Polską a Ukrainą. – W ubiegłym tygodniu wiceminister obrony Ukrainy był w siedzibie NATO. I wrócił do idei polsko-ukraińsko-litewskiego batalionu. W tej chwili ta idea oznacza, że chcemy stworzyć wspólną brygadę. To jest pomysł, który powstał już w 2007 r. – powiedział Kowal.

Za:  http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-mon-beda-rozmowy-ws-powolania-polsko-ukrainsko-litewskiej-br,nId,1358716?parametr=fakty_wntt

*                                  *                                 *

Rzeczywiście, tak jak kiedyś w naszej historii, tak i dzisiaj znów na rosyjkiej ziemi, Polacy powinni tworzyć polskie jednostki wojskowe, które razem z armią rosyjską oczyszczą państwa słowiańskie z okupacyjnych, syjonistycznych, reżimów Zachodu, a w przyszłości staną się zalążkiem polskiej narodowej armii suwerennego Państwa i Narodu Polskiego.

Dariusz Kosiur

Źródło: http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/03/16/co-sie-marzy-syjonistycznym-kreaturom-pokroju-pawla-kowala/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.