Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Co się dzieje w USA – 12.11.2017.

Co się dzieje w USA – 12.11.2017.

Głodne sławy i pieniędzy lafiryndy ochoczo przyjmowały zaloty Harveya, 'boga’ mającego władzę kreowania gwiazd filmowych.

a11

Eugene Michael Jones o sprawie z Harvey’em Weinsteinem

To godzinna rozmowa Petera Hollanda z Jonesem, tekst poniżej to tylko subiektywna relacja:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=GFJ5_bLo65Q

Wypowiedź Jonesa jest o tyle ciekawa, że autor nie wchodzi do głównego ścieku refleksji na ten temat, od (zwykle) zakłamanego niedowierzania czy równie udawanego potępienia. Jones przypomina, że Weinstein był dobrym żydem. Wspierał żydowskie państwo w Palestynie, jako producent filmowy realizował program judaizmu, prowadząc wojnę kulturową z białą większością, był jednym z najpotężniejszych ludzi w żydowskim przemyśle filmowym Kalifornii. Pozycję Weinsteina w tym środowisku bardzo plastycznie opisała znana komediantka Meryl Streep podczas jakiejś gali w 2012 roku:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=-eoHG2CDlYY

Meryl Streep mówi: „Chciałam podziękować swojemu agentowi, Kevinowi Evans’owi (?) i bogu, Harvey’owi Weinsteinowi, karzącemu, w stylu Starego Testamentu, jak przypuszczam”.

W amerykańskim systemie produkcji filmów najważniejszą rolę pełni producent a nie reżyser – jak w Europie. Weinstein jest znanym producentem wysokobudżetowych filmów. Produkcja tych filmów może kosztować setki milionów czy miliardy dolarów. Weinstein nie ma takich pieniędzy, w każdym razie jego pieniądze nie są głównym źródłem finansowania tych produkcji. Pieniądze pożyczają nowojorskie banki i pomniejsi spekulanci i lichwiarze. Dotychczasowy dorobek Weinsteina wskazuje, że finansujący są gotowi zapewnić srodki na jego produkcje, bazując właśnie na zdolności do generowania zysków filmów, które otrzymają jego ‚złoty dotyk’.

Znalezione obrazy dla zapytania harvey weinstein

Harvey Weinstein prowadził swoją własną politykę kulturalną w skali całego świata. Wysokobudżetowe produkcje to, między innymi, wysokie gaże dla aktorów i aktorek oraz duże prawdopodobieństwo wykreowania nowych twarzy czy pośladków na globalne gwiazdy. To właśnie jest przyczyną, że głodne sławy i pieniędzy lafiryndy ochoczo przyjmowały zaloty Harveya, ‚boga’ mającego władzę kreowania gwiazd filmowych. Łatwo można sprawdzić, że w internecie znajduje się mnóstwo fotek z publicznych przyjęć, na których różne lafiryndy wieszają się na szyi Harveya, w czym nie przeszkadza nawet jego wydatny brzuch. Teraz wiele z nich przypomina sobie, że Weinstein je ‚napastował’ w przeróżny sposób.

Eugene Michael Jones przypomina, że Weinstein nie robił niczego złego. Tzn. nie było to nic złego z punktu widzenia żyda. Harvey zaliczał tylko kolejne sziksy w odwecie za wieki ucisku i poniżeń, których żydzi doznali w Europie od białych ludzi. W Hollywood robi to nie tylko Harvey, w żydowskim przemyśle rozrywkowym taki model ‚castingu’ma charakter uniwersalny. Robią to kandydatki na ‚misski’ Mazowsza, Polski, kandydatki na aktorki, tyle że w Europie więcej do powiedzenia w przemyśle filmowym może mieć reżyser. W każdym razie przemysł rozrywkowy działa właśnie w taki sposób.

Zaliczenie sziksy to główny element scenariusza filmów, w których występował Ron Jeremy. Specyfika nurtu twórczości filmowej, w której Ron się specjalizował, wymuszała filmowanie tego aktu często z chirurgiczną precyzją:  
http://www3.pictures.zimbio.com/fp/Ron+Jeremy+Ron+Jeremy+Visits+Santa+House+Two+jpluvyX36Nll.jpg

Eksploatacja chrześcijańskich kobiet i dzieci przez obleśnych żydów doczekała się uwiecznienia na niemieckich plakatach:  
http://blog.balder.org/billeder-blog/Cartoon-Israel-Rassenschande-Arabs-Jewish-Woman-550.jpg

http://3.bp.blogspot.com/-GWsaBAwun4I/VEG-Gqj2QqI/AAAAAAAAHCE/HLNVTFk7vNY/s640/Jew%2BPorn.jpg

Jones przypomina, że w wielu krajach chrześcijańskich, w tym w Polsce, hierarchia Kościoła katolickiego przed wiekami potrafiła zakazywać posługiwania chrześcijańskim kobietom w żydowskich domach, właśnie z powodów powszechności problemu gwałtu czy uwiedzenia. Dlaczego teraz Harvey Weinstein, dobry żyd z Hollywood, stał się obiektem ataków wszystkich mediów, które wiernie relacjonują nagły przypływ fali wspomnień u żądnych sławy i pieniędzy lafirynd? – Jones twierdzi, że Weinstein został wyznaczony na kozła ofiarnego:  
https://ethicsalarms.files.wordpress.com/2013/07/scapegoat.jpg

Kozioł ofiarny to ważna koncepcja z judejskiej kultury. Na kartach Ewangelii obecna jest dzięki św. Janowi Ewangeliście, Ewangelia, rozdział 11,
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=350
45 Wielu więc spośród Żydów przybyłych do Marii ujrzawszy to, czego Jezus dokonał, uwierzyło w Niego.

46 Niektórzy z nich udali się do faryzeuszów i donieśli im, co Jezus uczynił.

47 Wobec tego arcykapłani i faryzeusze zwołali Wysoką Radę i rzekli: «Cóż my robimy wobec tego, że ten człowiek czyni wiele znaków?

48 Jeżeli Go tak pozostawimy, to wszyscy uwierzą w Niego, i przyjdą Rzymianie, i zniszczą nasze miejsce święte i nasz naród».

49 Wówczas jeden z nich, Kajfasz, który w owym roku był najwyższym kapłanem, rzekł do nich: «Wy nic nie rozumiecie i nie bierzecie tego pod uwagę,

50 że lepiej jest dla was, gdy jeden człowiek umrze za lud, niż miałby zginąć cały naród».

Biedny Harvey Weinstein, który nic złego nie zrobił, w każdym razie nie zrobił nic złego jako żyd, ma odcierpieć swoje, aby ocalić cały żydowski Hollywood.

Zgodnie z chrześcijańską teologią wymyśloną przez świętego Pawła, Jezus z Nazaretu w Jerozolimie umarł za grzechy wszystkich ludzi, dzięki czemu dzisiaj jest lepiej. Rytuał będący inspiracją wyobraźni twórcy chrześcijaństwa jest powtarzany do dnia dzisiejszego w wigilię święta Jom Kipur. Każdy pobożny żyd chwyta koguta (żydówka – kurę) za skrzydła i obraca zwierzęciem trzykrotnie wokół głowy. W tym czasie, dzięki odmówieniu odpowiednich modlitw, na ptaka przechodzą wszystkie grzechy popełnione przez szukającego oczyszczenia. Zaraz potem ptaka zabija się i gotuje rosół:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=jofvvb438Ug

Harvey Weinstein to właśnie taki kogut: Hollywood znowu będzie czysty.

Napisał: Metro

Za: http://zygumntbalas.neon24.pl/post/141018,co-sie-dzieje-w-usa-12-11-2017

Data publikacji: 12.11.2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.