Strona główna > Świat > Co by się działo gdyby zamordowane gazańskie dzieci były Żydami?

Co by się działo gdyby zamordowane gazańskie dzieci były Żydami?

Poprzez odwrócenie pozycji Żydów i Palestyńczyków, Robert Bonomo niechcący ujawnia istotny charakter NWO. Iluminaccy Żydzi przejmują miejsce Boga. Bóg i zło zostają zredefiniowani w kategoriach ich perwersyjnego egoizmu. Karcenie ich to nowoczesne bluźnierstwo, czyli „antysemityzm”.

a

„Oczyścimy ideę [Boga] utożsamiając go z narodem Izraela, który stał się własnym Mesjaszem. Jego nadejście ułatwi ostateczny triumf Izraela. . .”  Otto Kahn   iluminacki bankier

Robert Bonomo

Co by się działo gdyby dzieci mordowane w Gazie były Żydami?

What if the Children Dying in Gaza Were Jews?

(henrymakow.com)

Zróbmy eksperyment myślowy i wyobraźmy sobie, że Arabowie wygrali z Izraelczykami w wojnie arabsko-izraelskiej 1948, i po latach konfliktu, wszystkim co zostało po Izraelu była Strefa Gazy.

Załóżmy na chwilę, że zamiast Palestyńczyków, ponad 1,8 mln Żydów wtłoczono na 11 mil (16,5 km) Strefy Gazy, a państwo Palestyna​​, dotowane i wspierane przez mocarstwo, serwowało kalorie dla Żydów w Strefie Gazy, utrzymując je do limitu 2.300 dziennie.

Wyobraźmy sobie, że zamiast palestyńskich dzieci, to dzieciom żydowskim żyjącym pod palestyńskim embargiem, odmawia się zabawek, książek, muzyki, i jeszcze kilka lat temu, nawet makaronu. Jak myślisz, czy świat by zareagował? Wyobraźmy sobie, gdyby to palestyńscy komandosi zaatakowali spokojny statek towarowy próbujący złamać embargo żeby przynieść dostawy dla Żydów w Strefie Gazy, zabijając dziewięć osób, w tym jednego Amerykanina. Czy uważacie, że 85 amerykańskich senatorów podpisałoby list popierający embargo na Gazę i śmiertelny atak na statek towarowy, gdyby ten statek był na misji humanitarnej by pomóc Żydom w Gazie?

a

NBC korespondent,  Ayman Mohyeldin, jako naoczny świadek poinformował o śmierci 4 chłopców grających na gazańskiej plaży. „Atak – i jego przejmujące następstwa – widziała załoga NBC News. Chwilę później chłopcy grali w piłkę z dziennikarzami na plaży. Te cztery ofiary to: Ahed Atef Bakr i Zakaria Ahed Bakr, obaj 10-latkowie, Mohamed Ramez Bakr, 11 lat, i Ismael Mohamed Bakr, 9 lat”. Ayman Mohyeldin, egipski Amerykanin, później dostał od NBC nakaz opuszczenia Gazy.

Glenn Greenwald poinformował, że „liczni pracownicy NBC, łącznie z największymi gwiazdami tej sieci, byli. . . oburzeni”, i że Mohyeldina usunięto z Gazy, rzekomo na skutek presji neokonów, według których Mohyeldin był miękki wobec Hamasu.

Jest niemal niewyobrażalne, żeby Mohyeldina zastąpiono gdyby donosił o zabiciu 4 żydowskich chłopaków przez palestyńską kanonierkę. Wielokrotnie widzimy jak media inaczej cenią życie Palestyńczyków od Izraelczyków.

Dzień po ataku, Samantha Power, amerykańska ambasador przy ONZ, swój komentarz rozpoczęła następująco:

„Stany Zjednoczone są bardzo zaniepokojone atakiem rakietowym Hamasu i niebezpieczną eskalacją działań wojennych w regionie. Szczególnie niepokoi nas katastrofalny wpływ tego kryzysu na izraelskich i palestyńskich cywilów”.

Niewyobrażalne jest to, że gdyby rakieta Hamasu wylądowała w parku i zabiła 4 izraelskich dzieci, p. Power rozpoczęła swój komentarz od słów:

„Stany Zjednoczone są bardzo zaniepokojone izraelskim wtargnięciem do Gazy i niebezpieczną eskalacją działań wojennych w regionie. . .”

Dlaczego to jest niewyobrażalne? Bo p. Power i reprezentowany przez nią rząd wspiera izraelski apartheid, i po prostu nie ceni życia palestyńskich dzieci tak samo jak życie izraelskich dzieci.

Jak poinformowała MSN, dziennikarka CNN Diana Magnay została usunięta z Gazy, bo:

a

„Magnay informowała na żywo kiedy grupa obserwowała izraelskie bombardowanie Gazy wokół niej. Kiedy jej wejście się skończyło, napisała na Twitterze: ‚Izraelczycy na wzgórzu nad Sderot cieszą się kiedy bomby spadaja na #gazę, grożą iż ‚zniszczą nasze auto jeśli powiem złe słowo’. Szumowiny’. W piątkowym oświadczeniu CNN powiedziała, że Magnay mówiła specyficznie do tych, którzy jej grozili. CNN powiedziała, że sieci i Magnay jest przykro jeśli ktoś poczuł się obrażony. Powiedziała, że Magnay została przeniesiona do Moskwy”.

Gdyby osoby na wzgórzu nad nią byli Arabami radującymi się z walenia przez artylerię w Żydów, to czy p. Magnay zostałaby przeniesiona do Moskwy za nazwanie tych którzy jej grozili – ‚szumowinami’? Uważam, że nie.

ANTYSEMITYZM?

Oczywiście, w Europie informacje są nieco bardziej zbalansowane, ale Roger Cohen z NY Timesa powiedział nam dlaczego. Rospoczyna od cytatu poety Jamesa Lasduna: „W antysemityzmie jest coś niesamowicie adaptacyjnego: sposób w jaki może się ukryć, niespodziewany, w najbardziej postępowych umysłach”.

a
Po lewej: gazańskie dzieci szukają schronienia, a izraelskie na pociskach wypisują swoje przekazy

Cohen pisze dalej: „. . . wojna pokazuje również to, jak zjadliwe nastroje przeciwko Izraelowi, teraz widoczne wśród europejskiej konformistycznej lewicy, mogą stworzyć klimat, który czyni znów dopuszczalną gwałtowną nienawiść do Żydów”.

Co p. Cohen mówi jest to, że jeśli zastosuje się pełną miarę oburzenia moralnego na izraelską rzeź dzieci, jak robią Europejczycy, a nie chcą robić Amerykanie, to bawi się antysemityzmem rodzaju Narodowych Socjalistów.

Dobrym przykładem logiki Cohena było to kiedy Jimmy Carter użył słowa ‚apartheid’ dla opisania sytuacji w Gazie i okrzyczano go „niebezpiecznym i antysemitą” tylko za stwierdzenie oczywistego.

Mimo że była pewna ograniczona krytyka ze strony Stanów Zjednoczonych w odniesieniu do izraelskiej inwazji, to nikt nie powinien mieć wątpliwości, kto rządzi w relacjach izraelsko- amerykańskich. Podczas ostatniego konfliktu w Gazie w 2009, Condoleezza Rice zamierzała głosować za rezolucją ONZ wzywającą do zawieszenia broni, ale premier Izraela Ehud Olmert nie chciał o tym słyszeć. To co się stało wyjaśnił w przemówieniu:

„Kiedy zobaczyliśmy, że sekretarz stanu, z przyczyn dla nas nie bardzo zrozumiałych, chciała głosować za przyjęciem rezolucji ONZ . . . szukałem prezydenta Busha, i powiedziano mi, że w Filadelfii wygłaszał przemówienie. Powiedziałem, ‚nie obchodzi mnie to. Muszę porozmawiać z nim teraz ‚. Zabrali go z podium, przyprowadzili do innego pokoju i rozmawiałem z nim. Powiedziałem mu: ‚nie możesz głosować za przyjęciem tej rezolucji”.

Powiedział: ‚Słuchaj, nie wiem o tym, nie widziałem tego, to wyrażenie nie jest mi znane’. Sekretarzowi stanu wydał rozkaz i nie głosowała za – rezolucją którą wymyśliła, ujęła w słowa, zorganizowała i zabiegała. Poczuła się bardzo zawstydzona i wstrzymała się od głosowania za zorganizowaną przez siebie rezolucją”.

Kto decyduje o tym kiedy dziecko zasługuje na książki, zabawki i makaron, albo czy lepiej mu służy ostrzał artyleryjski? Pan Netanyahu i jego wspólnicy w amerykańskim rządzie i mediach nie maja żadnych wątpliwości co do tego kto zasługuje na co.

What if Slain Gaza Children Had Been Jews?

http://www.henrymakow.com/

Sierpień 6, 2014

Tłum z j. ang. Ola Gordon.

************************

P.S. Zobacz także:

Niemal 400 tysięcy palestyńskich dzieci wymaga psychologicznej opieki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *