Strona główna > NWO > Show w Syrii

Show w Syrii

bestia

beast2Czasami postawienie diagnozy wydarzeń, jaka jest choćby zbliżona do prawdy, przerasta możliwości zwykłego człowieka i wówczas trzeba szczerze wyjawić starą Sokratesową prawdę, że: to wiem, że nic nie wiem.

Wojna w Syrii to wyreżyserowany show. Podzieliła opinię publiczną co najmniej na 3 obozy, tych, którzy mają to wszystko gdzieś, zwolenników Assada oraz jego przeciwników. Każdy ma swoje argumenty, ale obserwacja wydarzeń w Syrii oraz spraw z nimi powiązanych skłania do refleksji, że to tylko show. Bardzo krwawy i nieludzki dla niewinnych ofiar tej wojny, wyrywający flaki z tych spośród nas, którym nie jest wszystko jedno, budzący odrazę dla zbrodniarzy i współczucie dla ofiar, ale niestety to parszywy show.

Interesy synagogi szatana sięgają daleko dalej niż średni poziom wojny syryjskiej. Od dwóch lat czytam różne źródła, czasem coś publikuję, staram się dociec, czy prezydent Assad to „dobry chłop” czy „czarny charakter”, czy jest po stronie Wolnego Świata, jaki choćby częściowo uwolnił się z łap międzynarodowego żydostwa, czy gra tylko swoją rolę w napisanej przez nich sztuce. Wiem tyle, ile na początku. Zapraszam do zapoznania się z poniższymi faktami.

Środa, 5 czerwca 2013 r., dzień wyzwolenia miasta Qusayr, oznaczał coś, czym był Stalingrad w czasie II WŚ. Oddziały śmierci wyszkolone, uzbrojone i finansowane przez kontrolowane przez żydów agencje wywiadowcze poniosły tam bezprzykładną klęskę, oznaczającą zwrot w wojnie w Syrii.

Tego samego dnia, rządy brytyjski i francuski histerycznie domagały się od Obamy rozpoczęcia nalotów dywanowych na Syrię. Nie znamy przebiegu tych rozmów, ale fakty wskazują, że do nalotów nie doszło.

Jeszcze tego samego dnia (5 czerwca), londyńska gazeta The Guardian rozpoczęła druk artykułów żyda Glenna Greenwalda na temat NSA, oznaczający początek skandalu z monitorowaniem i podsłuchiwaniem prywatnej korespondencji mailowej i telefonicznej.

6 czerwca The Guardian ponownie z wyprzedzeniem nienotowanym w historii dziennikarstwa światowego, opublikował kolejny artykuł Greenwalda i Ewena MacAskilla dotyczący tajnego programu Prism i tego, jak przy jego użyciu NSA otrzymało bezpośredni dostęp do Google, Facebook, Yahoo, Apple, Youtube, Skype, AOL, Microsoft, itp. Potem znalazł się „magik” Edward Snowden, który to wszystko potwierdził. Na to wszystko nałożyła się kampania „Obama podsłuchuje telefony, Obama czyta maile!”

Zbieżność tych wydarzeń nie może być przypadkiem: „Panie prezydencie, mamy jakieś problemy z dyspozycyjnością?

Inna zbieżność również nie powinna budzić wątpliwości.

http://aangirfan.blogspot.com/2013/07/big-changes-syria-and-egypt.html

Przebieg wydarzeń w Syrii nabrał innego kierunku około maja 2013 r., gdy BBC rozpoczęło kampanię krytykowania poczynań rebeliantów, drukując artykuły i prezentując dowody, w tym filmy z barbarzyńskimi scenami mordów. Najwidoczniej CIA i Pentagon zaczęły realizację nowej polityki.

Prawdopodobnie zauważyliście wyraźną zmianę tonu prasy atlantyckiej w opisie wydarzeń w Syrii. „Rebelianci”, „bojownicy za wolność”, nagle zamienili się w fanatycznych terrorystów.”

www.voltairenet.org/article179521.html

Zdaniem Thierry Meyssana, „Waszyngton po prostu porzucił ideę obalenia Assada …, a następny krok to pozbawienie Francji wpływów w tym regionie. Brak przeszkód do spisania nowego traktatu typu Sykes-Picot”. (tajne porozumienie pomiędzy rządami Wielkiej Brytanii i Francji z 16 maja 1916 odnoszące się do podziału Bliskiego Wschodu na strefy wpływów po zakończeniu I wojny światowej)

www.voltairenet.org/article179521.html

Free Syrian Army i dżihadyści Al-Nusra Front, zamiast walczyć z wojskami Damaszku toczą bezlitosną wojnę między sobą.

Dyrektor CIA, John Brennan, i wiceprezydent Joe Biden, przekonali Kongres za zamkniętymi drzwiami, że nie należy wysyłać broni do Syrii. Konferencja Genewska II z zeszłego roku zaczyna nabierać realnych kształtów

Tak więc mamy dokonane zmiany przywództwa w Katarze, Egipcie i Iranie.

Zwykle to Francja i Wielka Brytania dzieliły między siebie wpływy na Bliskim Wschodzie.

Po Konferencji Genewa II:

Stany Zjednoczone i Rosja podzielą między siebie wpływy w Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie, kosztem Francji, dzieląc region na strefy oddane w zarządzanie Saudyjczyków (sunnici) oraz Irańczyków (szyici)„.

www.voltairenet.org/article179521.html

 995739_10151738048224316_770898466_n

Teraz nagle al-Sissi w Egipcie porównywany jest do nacjonalisty Nassera

CIA i izrahell zdają się mieć różnicę poglądową na temat Bractwa Muzułmańskiego. izrahell uważa, że może wykorzystać Bractwo Muzułmańskie do rozwalenia Egiptu na części, natomiast CIA uważa raczej, że może wykorzystać Bractwo Muzułmańskie do kontrolowania świata islamskiego i trzymania w szachu Chiny i Rosję.

Saudowie poparli obalenie Bractwa Muzułmańskiego w Egipcie. Czy zatem żydowska rodzina Saudów wsparła Pentagon?

William Engdahl pisze, że doszło do bezprecedensowego zerwania dobrych relacji Saudów z Waszyngtonem wskutek wydarzeń w Egipcie.

http://www.voltairenet.org/article179480.html

Niejaki Con Coughlin pisze dla the Telegraph. Wiadomo, że Coughlin ma związki z MI6.

Zachód powinien przygotować się na zwycięstwo Assada w Syrii”, napisał Coughlin 24 lipca.

http://blogs.telegraph.co.uk/news/concoughlin/100227893/the-west-should-prepare-for-assads-victory-in-syria/

Według Coughlina, o czym zresztą pisze od miesięcy:

Setki byłych syryjskich rebeliantów składa broń i decyduje się na rządową ofertę amnestii.

Sprawa rebeliantów jest obecnie całkiem przegrana„.

Assad, jak ostrzegał publicznie sam Cameron, rośnie w siłę z dnia na dzień.

Jest wyłącznie kwestią czasu, kiedy Assad ogłosi zwycięstwo, a rebelianci będą lizać rany”.

25 lipca – masowa kapitulacja rebeliantów w całej Syrii. Terroryści unicestwieni w Aleppo, Dayr El-zor, Damaszku, Der’ah.

http://syrianperspective.blogspot.com/

Rozczarowani rebelianci w Syrii dryfują ku amnestii Assada

Telegraph.co.uk donosi, że setki ludzi, którzy chwycili za broń przeciwko prezydentowi Syrii, teraz zaczyna przechodzić na stronę rządową.

„Rozczarowani islamską zagrywką, że w Syrii odbywa się „rewolucja”, wyczerpani ponad dwuletnim konfliktem oraz poczuciem przegranej, rebelianci w coraz większej liczbie idą na układ z rządem i podpisują wynegocjowane warunki amnestii oferowanej przez reżim Assada”.

Jednocześnie ich rodziny zaczęły po cichu wracać na terytorium kontrolowane przez rząd i postrzegane jako bezpieczniejsze miejsce do życia, zwłaszcza w czasie, gdy reżim kontynuuje ofensywę wojskową na tereny jeszcze zajmowane przez rebeliantów. Rząd syryjski zaoferował tzw. „środki pojednawcze”, mające przekonać buntowników do złożenia broni.

„Nasze przesłanie brzmi: jeśli naprawdę chcesz bronić Syryjczyków, oddaj broń i chodź bronić Syrii, w odpowiedni sposób, na drodze dialogu”.

„Wcześniej walczyłem za rewolucję, ale teraz myślę, że przegraliśmy to, o co walczyliśmy” powiedział Mohammed, jeden z rebeliantów z miasta Raqqa. „Teraz ekstremiści kontrolują moje miasto. Moja rodzina przeniosła się na stronę rządową, ponieważ nasze miasto jest zbyt niebezpieczne. Assad jest straszny, ale alternatywa jest jeszcze gorsza”.

„Kiedy dołączyliśmy do demonstracji, chcieliśmy lepszych praw. Po zniszczeniach dokonanych przez dżihadystów, doszliśmy do porozumienia z rządem”.

Syria: disillusioned rebels drift back to take Assad amnesty

 0 1974-is-a-young-Bashar-al-Assad

Rodzina Assadów

Bashar Assad mieszkał i studiował w Londynie na początku lat 90-tych. Mógł zostać zwerbowany przez MI6. Gdyby odmówił, mógł być z łatwością zlikwidowany, a zamach nigdy nie wyszedłby na jaw. Assad zaczął nazywać rzeczy po imieniu dopiero wtedy, gdy został zaatakowany. Nigdy nie próbował utworzyć kanału komunikacyjnego, aby informować ludzi na świecie. Spotyka się informacje, że patrioci syryjscy i uczciwi ludzie w jego administracji zostali zgładzeni wcześniej w dziwnych okolicznościach.

Zamordowany w Benghazi ambasador USA, Chris Stevens, był bardzo poważany w Damaszku i na obszarze całego Lewantu (z wyjątkiem izrahella). Obydwaj prezydenci Assad, obecny i senior, byli w bardzo dobrych stosunkach z Jamesem Bakkerem III, a w 1989 r. Bashar al-Assad przysłużył się w skierowaniu pocisku winy (właściwie wycelowanego dodajmy) w tzw. sprawców zamachu bombowego na lot Pan-Am 103 Lockerbie. Dynastia Assadów to starzy partnerzy biznesowi Olivera Northa w handlu heroiną przez kontrolowaną przez Syrię dolinę Bakah w Libanie.

http://spikethenews.blogspot.co.uk/2013/06/britain-france-prodding-obama-into.html

Syryjska sieć, w jaką dał się złapać Barack Obama.

Antoin „Tony” Rezko urodził się w Aleppo, Syria, w 1955 roku i był jednym z pierwszych zwolenników i sponsorów Obamy. Rezko jest powiązany z Nadhmi Auchi, lat 71, urodzonym w Iraku miliarderem i rezydentem w UK od 1980 roku.

Auchi ma firmę zarejestrowaną w Luksemburgu – General Mediterranean Holdings, wartą 5 do 6 mld $, koncentrującą swe działania na branży hotelarskiej na całym świecie. Używał jej Saddam Hussein jako mechanizm do zakupu broni. Auchi pożyczył dla Rezko 3,5 mln $ na miesiąc przed zakupem przez Obamów i rodzinę Rezko przyległych do siebie nieruchomości w Chicago. Rezko ma powiązania z innym urodzonym w Iraku obywatelem USA, Aiham Alsammarae, który dołożył się kwotą 1,9 mln $ do sponsoringu Rezko (łącznie 8,5 mln $).

Alsammarae był ministrem Iraku ds. energii elektrycznej, ministerstwo za jego kadencji zostało okradzione. Został złapany, skazany za korupcję i osadzony w więzieniu. Po kilku miesiącach starań jego rodziny i przyjaciół uzyskania pomocy od Obamy, Alsammarae nagle uciekł z więzienia.

http://www.jonchristianryter.com/2008/080908.html

Trwają przygotowania do wybuchu III WŚ. USA i Rosja mocno zbroją obydwie strony konfliktu w Syrii.

http://www.youtube.com/watch?v=XOVOtmoL8b8

Ta wojna coraz wyraźniej wygląda na sterowany sabotaż obydwu stron, tak samo, jak było choćby w przypadku wojny w Chinach, czy Wietnamie. Typowa dialektyczna układanka z użyciem wyznaczonych pionków rozstawionych z obu stron, nosi na sobie ten sam znak bestii. A nasze sympatie, antypatie, czy obojętność nie grają tu żadnej roli.

SH

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.