Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Setna rocznica zakończenia pierwszego holokaustu chrześcijan (I wojna światowa)-11.11.2018

Setna rocznica zakończenia pierwszego holokaustu chrześcijan (I wojna światowa)-11.11.2018

Od lewej: Lord Ronald Grantham, Matthew Crawley i Lady Sybil Crawley w „Downton Abbey”


11 listopada 1918 jest setna rocznica zakończenia I wojny światowej. Jesteśmy zgubieni, chyba że uznamy, że społeczeństwo zostało obalone.

Z perspektywy historycznej, każdy kto poważnie traktuje wezwanie swego kraju do wojny jest naiwniakiem. Wróg jest wewnątrz.

Dr Henry Makov / oryg. 31.01.2012

Jak miliony innych, moja małżonka i ja z chęcią obejrzeliśmy emitowany przez PBS mistrzowski serial teatralny „Downton Abbey„.

W dramacie kostiumowym, który rozgrywa się w angielskiej rezydencji w czasie I wojny światowej, panuje powszechna postawa, że męskość i honor mężczyzny mierzy się jego gotowością do śmierci za swój kraj.

Nie kwestionuje się konieczności wojny ani podejrzeń, że może to być złowrogi fortel.

Faktycznie jedyną postacią cyniczną jest złoczyńca, Thomas, który wymyśla drobne obrażenia żeby uciec przed służbą wojskową.

 Młody dziedzic majątku, Matthew Crawley, jest sparaliżowany od talii w dół.

Tak dzieje się kiedy wbiega się w grad ognia z karabinów maszynowych i moździerzy. Wydaje się być zaskoczony skutkiem swojego „heroizmu”. Nigdy nie będzie mógł chodzić ani być ojcem.

To jest to czego chcieli iluminaci (masońscy) bankierzy, zniszczyć najlepszych w Europie.

Masońskich bankierów było tylko kilkuset, i wielu się starzało. Byli lepsi w biznesach, gejowskim seksie i składaniu ofiar z dzieci / performing child sacrifices*. Nie byli w stanie, sami, wyrżnąć milionów silnych młodych mężczyzn.

Dlatego cierpliwie wymyślali wojnę światową. Ona była też bardzo zyskowna. Do nich należały firmy produkujące broń maszynową, która zabiła młodych mężczyzn.

Żydowscy iluminaci i masoni przede wszystkim i najbardziej nienawidzą chrześcijaństwa. „Chrześcijaństwo jest naszym prawdziwym wrogiem, bo wszystkie polityczne i ekonomiczne zjawiska w krajach burżuazyjnych są jego jedynymi rezultatami” – powiedział wtajemniczony C. Rakovsky przesłuchującemu go człowiekowi / told his NKVD interrogator.

Ich głównym celem I wojny światowej było zniszczenie chrześcijańskiej cywilizacji. Zniszczono monarchie niemiecką, austriacką i rosyjską.

Z nowego chrześcijańskiego porządku wyłoni się (szatański) NWO! (Takie jest prawdziwe znaczenie określeń „rewolucja” i „postępowy”.)

„W całej Europie gasną lampy, i nie zobaczymy ich palących się do końca życia” – powiedział brytyjski minister spraw zagranicznych Edward Grey, mason który odegrał czołową rolę w zorganizowaniu tej katastrofy.

On przyczynił się do tego, że liderzy Francji i Rosji podpisali tajny układ, że gdyby zaatakowały Niemcy czy Austro-Węgry, dołączyliby do Anglii żeby ich pokonać. Sir Edward ukrył istnienie umowy, i zapytany o nią okłamał parlament.

Celem wojny było zabicie śmietanki nowego pokolenia białych chrześcijańskich mężczyzn. To im się udało: zginęło 10 mln mężczyzn i okaleczono 21 mln po obu stronach.

60.000 aliantów zginęło w jednym dniu w bitwie pod Somme w 1916. Dowódcą armii brytyjskiej był mason Douglas Haig. Dowódcą oddziałów ekspedycyjnych USA w 1917 był mason John Perishing. Starzy sataniści wysłali młodzież na śmierć.

JAK ZORGANIZOWALI WOJNĘ

Tę wojnę wymyślili iluminaccy (kabalistyczni) żydowscy bankierzy i masoni.

Po brytyjskiej stronie byli Lord Robert Cecil, bogaty bankier; Lord Herbert H. Asquith, brytyjski premier w latach 1908-1916; Viscount Haldane,  sekretarz stanu ds. wojny; Lord Nathan Rothschild; i Lord Alfred Milner, drugi najpotężniejszy człowiek w brytyjskim rządzie po 1016.

Francuski obserwator napisał: „od jakiegoś czasu grupa finansistów których rodziny w większości pochodzą z niemieckich Żydów… wywiera dominujący wpływ na [premiera 1916-1922] Lloyda George’a. Rodziny Monds, Sassoons, Rufus Isaacs, przedstawiciele międzynarodowych interesów bankowych, dominują Anglię, posiadają dzienniki i kontrolują jej wybory”.

Sytuacja w Niemczech była podobna: „… od początku panowania Kaisera Wilhelma, iluminaccy Żydzi byli prawdziwymi władcami niemieckiego imperium. Przez ostatnie 15 lat ci mający najbliższe kontakty z Kaiserem byli hebrajskimi finansistami, hebrajskimi fabrykantami i hebrajskimi kupcami, np. Emile i Walter Rathenau, Ballin, Schwabach, James Simon, Friedlander-Fuld, Goldberger etc. (Czerwona nitka / The Red Thread, s.153)

Wszystko co pozostało to podpalić lont. Pierwsza wojna światowa rozpoczęła się 14.08.1914, po zabójstwie austriackiego następcy tronu Arcyksięcia Franza Ferdinanda 28 czerwca przez żydowskiego masona Gavrilo Princepa.

Kaiser Wilhelm uważał, że za wielką wojnę odpowiadali masoni / believed the Masons were responsible. Napisał:

„Poinformowano mnie, że ważną rolę w przygotowaniach do wojny światowej z monarchicznymi potęgami centralnymi odegrała polityka międzynarodowej „Wielkiej Loży Wschodu”, polityka realizowana przez wiele lat i zawsze przewidująca cel do którego zmierzała …”

„W 1917 odbyło się spotkanie międzynarodowych lóż „Wielkiego Wschodu”, po którym miała miejsce konferencja w Szwajcarii; i przyjęto na niej następujący program: Rozczłonkowanie Austro-Węgier, demokratyzacja Niemiec, usunięcie rodu Habsburgów, abdykacja niemieckiego cesarza,… usunięcie papieża i Kościoła Katolickiego, usunięcie każdego państwowego kościoła w Europie”.

A zatem Max Nordau, współzałożyciel Światowej Organizacji Syjonistyczną (czyli masońskiej) mógł przewidzieć I wojnę światową w 1903.

„Powiem wam co następuje, tak jakbym pokazywał wam szczeble prowadzącej coraz wyżej drabiny: Herzl, Kongres Syjonistyczny, angielska propozycja Ugandy, przyszła wojna światowa, konferencja pokojowa – gdzie z pomocą Anglii utworzy się wolną i żydowską Palestynę”.

Skoro masoni kontrolowali obie strony, łatwo było manipulować Kaiserem by zaatakował Belgię. „Mediatorem” był  Albert Bellin, wybitny iluminat i żydowski biznesman i przyjaciel Kaisera. Razem z Anglikami udało mu się wprowadzić w błąd Kaisera co do zamiarów Anglii.

Cytat z Andreja Krylienko (Czerwona nitka): „Niejednoznaczne oświadczenie Brytyjczyków po stronie Francji i Rosji, mogło nadal, jak podał francuski ambasador w Niemczech, skłonić Niemcy do podjęcia decyzji przeciwko agresji … Krótko mówiąc, o wojnie nie zdecydował Wilhelm II… a potęgi okultystyczne … przez których intrygi ona wydawała się być nieuchronna”. (155)

Wilhelm szybko zorientował się, że wpadł w dobrze zastawioną pułapkę /a carefully laid trap.

W Dziecku stulecia / A Child of the Century, Ben Hecht napisał: „XX wiek został przecięty w kolanach przez I wojnę światową”.

To samo można powiedzieć o ludzkości która ma raka, kabałę, podgryzającej swoją witalność. Jesteśmy na łasce wielopokoleniowego szatańskiego spisku, którego realizacja dobiega końca. Nowoczesna historia, prawidłowo rozumiana, jest opowieścią o tym wywrotowym procesie.

https://www.henrymakow.com/downton_abbey.html

One Hundredth Anniversary — The End of First Christian Holocaust (WW1)

Tłum. Ola Gordon/http://chomikuj.pl/OlaGordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 3 = 5