Strona główna > Zdrowie > Setki dzieci z mózgami uszkodzonymi przez szczepionkę przeciwko świńskiej grypie maja otrzymać $90 mln zadośćuczynienia od brytyjskiego rządu [skrót]

Setki dzieci z mózgami uszkodzonymi przez szczepionkę przeciwko świńskiej grypie maja otrzymać $90 mln zadośćuczynienia od brytyjskiego rządu [skrót]

(NaturalNews) Szczepionka przeciwko świńskiej grypie spowodowała uszkodzenia mózgu u ponad 800 dzieci w całej Europie, i brytyjski rząd teraz zgodził się wypłacić $90 mln odszkodowań tym ofiarom jako część porozumienia ws. szkód poszczepionkowych.

a

Jest to ta sama szczepionka, o której wszystkie media głównego nurtu śmiesznie upierają się iż nigdy nie powoduje żadnych szkód. Od działu znachorologii w Washington Post do stron reklamowych wielkiej farmy w New York Times, każde wydawnictwo głównego nurtu jest w stanie całkowitego negowania szkód szczepionkowych, wpycha toksyczne szczepionki, które prawdopodobnie krzywdzą dzieci.

„W całej Europie wiadomo o ponad 800 dzieciach, że zachorowały w wyniku szczepionki” – pisze International Business Times.

U setek dzieci szczepionka wywołała narkolepsję i katapleksję. Obie są oznakami uszkodzenia neurologicznego wywołanego przed dodatki do szczepionek takie jak: rtęć, aluminium, glutaminian sodu [MSG], antybiotyki, a nawet formaldehyd. [mercury, aluminum, MSG, antibiotics and even formaldehyde]

http://www.cda.pl/video/15024566/Tak-wygladaja-ataki-katapleksji-i-narkolepsji

W IBTimes czytamy:

Narkolepsja wpływa na cykl snu człowieka, nie pozwala spać dłużej niż 90 min za każdym razem, powoduje iż upadają nieprzytomni w ciągu dnia. Choroba uszkadza funkcjonowanie psychiki i pamięci, może prowadzić do halucynacji i choroby psychicznej.

Katapleksja – człowiek traci przytomność kiedy przeżywa silniejsze emocje, nawet kiedy się śmieje.

Video do obejrzenia: Gdyby firmy samochodowe działały jak szczepionkowe –

If car companies operated like vaccine companies.

Dzieci z uszkodzonymi mózgami również w Norwegii

„W Norwegii znanych jest ponad 170 przypadków dzieci z narkolepsją po szczepionce Pandemrix” – pisze Global Post. „Do tej pory rząd wypłacił $13 mln w odszkodowaniach dla 86 ofiar, w tym dla 60 dzieci…”

Tak jak w USA i w innych krajach, wymyśloną kampanię paniki z powodu świńskiej grypy zainicjowały WHO i CDC, kreując szeroko zakrojony strach, który z kolei sprzeda więcej szczepionek.

Jak napisał Global Post:

W 2009 norweska administracja zdrowia nalegała by każdy, nie tylko grupy ryzyka, zaszczepił się po ogłoszeniu pandemii przez WHO.

Ponad 2 mln Norwegom, czyli 45% populacji kraju, w bezprecedensowej akcji zaaplikowano Pamdemrix. Szczepionkę produkuje GlaxoSmithKline (GSK) i użyto jej do zaszczepienia do 30 mln osób w 47 innych europejskich krajach.

Szkody poszczepionkowe to sprzedaż większej ilości leków przez wielką farmę.

Niesamowite, nawet dzieci uszkodzone szczepionkami stają się źródłem dużego zysku dla tych samych firm farmaceutycznych które wywołały te szkody.

Kiedy media opisują przypadek po przypadku zachorowań, okazuje się, że dzieci te są na różnych lekach. Na przykład w Global Post czytamy:

Tove Jensen, której syn zachorował na ostrą narkolepsję po szczepionce, chce także zadośćuczynienia od GSK:

„Sytuacja jest przerażająca” – mówi. „On jest w 100% niepełnosprawny. Nie wiemy czy jego stan zdrowia ulegnie poprawie, jest na tak wielu lekach. Ale mamy nadzieję, że coś się wydarzy, że wyzdrowieje”.

Podobnie czytamy w IB Times:

Peter Todd, adwokat wielu poszkodowanych, powiedział Sunday Times: „… Ofiary tej szczepionki mają nieuleczalną chorobę i będą wymagać leczenia”.

Inaczej mówiąc, dzieci uszkodzone szczepionkami generują jeszcze większe zyski dla wielkiej farmy – bo są uszkodzone! Jest to idealny złowrogi model osiągania dochodów dla przemysłu działającego jak mafia.

W tej chwili w Brytanii jest 800 dzieci, których życie zniszczyła szczepionka przeciwko świńskiej grypie, które nigdy nie będą prowadzić normalnego życia. Co roku diagnozuje się dziesiątki tysięcy dzieci na autyzm. Przemysł szczepionkowy niszczy pokolenie dzieci – jak poprawnie porównał Robert Kennedy Jr to z „holokaustem” – kiedy skorumpowane media go ukrywają.

Czy to nie jest zbrodnia przeciwko dzieciom?

Powinni wstydzić się skorumpowani redaktorzy i profesjonalni kłamcy w mediach głównego nurtu, którzy ukrywają prawdę o przemyśle, który w tysiącach okalecza i zabija nasze dzieci. Czy nie macie poczucia człowieczeństwa?

Mike Adams

Tłum. Ola Gordon

Źródło: http://www.naturalnews.com/049423_swine_flu_vaccine_brain_damage_financial_compensation.html#ixzz3Y1BcZT2V

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *