Strona główna > NWO > Senator John McCain – zdrajca i wojenny podżegacz Rothschildów

Senator John McCain – zdrajca i wojenny podżegacz Rothschildów

John McCain to podły, podstępny podżegacz wojenny oraz seksualny dewiant. Jeśli ten człowiek wygra prezydenturę, Ameryka będzie skończona jako naród. Na Zawsze. W 60 minutowym  raporcie, szczegółowo ujawniam straszną prawdę o tej kreaturze bez serca, kłamliwej politycznej kukle. Wszystko co mówię  jest udokumentowane i poparte niepodważalnymi dowodami.

John McCain

W marcu 2008 roku John McCain podróżował do Izraela gdzie kłaniał się do stóp premiera Olmerta i Beniamina Netanyahu oraz innych syjonistyczno-masońskich mocodawców. McCain zatrzymał się również w sąsiednim, pustoszonym przez wojnę Iraku gdzie został oprowadzany jak na smyczy przez agenta Mossadu i ADL, żydowskiego dogmatyka i homoseksualistę, Senatora Joe Lieberman’a.

McCain na smyczy żydowskiego homoseksualisty – Liebermana

Z Bliskiego Wschodu McCain udał się do Londynu, gdzie 20 marca 2008 roku, spotkał się z dwoma Rothschildami, Jacobem Rothschild i Nathanielem Rothschild. McCain został „zaproszony” na prywatny lunch w luksusowym Spencer House. Nie ulega wątpliwości, że McCain pocałował pierścień „Lorda” Rothschilda i zobowiązał się, że jeśli potężny syjonistyczny bankier pomoże mu w kandydaturze na prezydenta Stanów Zjednoczonych, on zobowiąże się udzielić wsparcia Izraelowi w wojnie przeciwko Iranowi i Syrii.

leiberman_mccain_wailing_wall
Liberman – McCain
article-0-0068545B00000258-171_634x403 (1)
Rothschild – Clinton
mccain_&_hitlary
McCain – Clinton
bush_mccain_hug
Bush – McCain
mccain091708784
Lynn de Rothschild – McCain
john-mccain-and-soros
Soros – McCain

„John McCain został kupiony przez Żydów”

Nathanael Kapner – mądry Żyd, który dzięki Bogu stał się wierzącym chrześcijaninem, napisał na swojej stronie internetowej (www.realjewnews.com):

„John McCain wie która strona jego chleba jest posmarowana masłem. I to jest żydowska strona finansująca jego kampanię wyborczą.”

Kapner zauważył, że McCain był u Rothschilda w Londnynie zbierać fundusze na kampanię. Po czym Kapner  powiedział:

„John McCain jest kupiony przez Żydów a dokładnie przez Rothschildów!”

Kapner zauważył również, że McCain niedawno został zmuszony przeprosić Żydów za to, że miał czelność powiedzieć w swoim  przemówieniu, że „Ameryka jest narodem opierającym się na wartościach chrześcijańskich.” Natychmiast, gdy organizacje żydowskie zabrały się do działania, przestraszony McCain przed kamerami telewizyjnymi wycofał się z tego  co wcześniej powiedział.

McCain zdradził naszych jeńców wojennych

Niezliczone oszustwa i zdrady senatora McCain sięgają wielu lat  wstecz, praktycznie całe jego życie jest jednym, wielkim kłamstwem. Prawdą jest że służył w Wietnamie ale prawdą jest również to, że po powrocie został zdrajcą, który sprzedał pozostałych jeńców będących w niewoli.

Ojciec McCaina, John McCain – admirał Marynarki Wojennej, był również zdrajcą, którego tchórzostwo, kłamstwa i niekompetencja jako dowódcy Sił Pacyfiku skazały tysiące amerykańskich żołnierzy na nędzę i śmierć w czasie tragicznej wojny wietnamskiej. Ojciec McCain’a  pozwolił izraelskiemu bombowcowi zdziesiątkować amerykański statek Liberty Ship w 1967 roku, zabijając i raniąc wielu  amerykańskich marynarzy.

pobrane

McCain-meets-Caliph-Baghdadi-in-Aleppo-in-April-2013-300x168
2013 McCain wspiera Syryjskich rebeliantów w których gronie znajduje się obecny przywódca ISIS – Caliph Baghdadi
John McCain, Chris Murphy, Oleh Tyahnybok
John McCain, Chris Murphy, Oleh Tyahnybok (Majdan)

John McCain i jego żądny krwi syjonistyczny kolega, Pastor John Hagee, obiecują użyć bomb jądrowych by zniszczyć Iran. To oznaczałoby tysiące więcej walczących Amerykanów, ludzi idących do grobu i dziesiątek tysięcy więcej wracających do domu bez nogi i innych kończyn. To wiązałoby się z wizerunkiem  Ameryki na całym świecie jako kraju bez serca, brutalnego narodu, czymś w rodzaju bestii. Jednym słowem, John McCain jest człowiekiem niebezpiecznym, syjonistą o duszy psychopaty.

Oto człowiek, który dostał się do Akademii Wojskowej, tylko dlatego, że jego ojciec i dziadek jako oficerowie wojskowi pociągnęli za odpowiednie sznurki.  McCain zakończył edukacje plasując się na szarym końcu wśród żołnierzy ze swojego rocznika i niczego nie osiągnął jako lotnik Marynarki Wojennej.  Udało mu się wykonać żałośnie niekompetentne lądowanie, które było przyczyną śmierci wielu osób, później został zestrzelony nad Wietnamem Północnym.

John McCain nie był nigdy człowiekiem uczciwym, także w życiu osobistym. Zdradził swoją pierwszą żonę z dużo młodszą Cindy Hensley, po czym rozwiódł się z żoną i ożenił z piękną Cindy w ciągu zaledwie kilku tygodni. Teraz są udokumentowane doniesienia że  McCain ma romans z młodą Waszyngtońską  blondynką, Vicki Eisman. Prawdziwy bohater „ceniący” rodzinne wartości.

McCain zagroził zmniejszeniem świadczeń dla ubezpieczeń społecznych i konsekwentnie głosował jako senator za podniesieniem podatków. Jego syjonistyczne szaleństwo w kierunku III Wojny Światowej grozi bankructwem Ameryki i zniszczy życie tego narodu.

Konserwatywny Chrześcijanin  John McCain: „małżeństwa homoseksualne powinny być legalne”

John McCain to pozbawiony skrupułów człowiek, który całuje się z homoseksualistami, liberałami i Żydami, udaje, że jest „konserwatystą”, aby wygrać wysoki stołek. W Massachusetts w 2007 powiedział:

„małżeństwa homoseksualistów powinny być legalne.”

Jednak, podczas swojej kampanii wyborczej wypowiadał się zupełnie przeciwnie.

Nie mam wątpliwości, że nieświadomi ewangeliccy chrześcijanie będą działać jak głupie lemingi i podążając prosto w przepaść, aby wspierać tego kłamliwego zdrajcę McCaina, na prezydenta. Wybiorą go tylko dlatego, że jest republikaninem. Dzisiejszy ewangeliczny chrześcijanin nie ma zasad i nie jest ani ewangeliczny ani nie jest chrześcijaninem.  Pastor Chuck Baldwin tak mądrze określił  niedawno tą sytuację w  Internecie:

„powiem to prosto z mostu: każdy chrześcijanin czy konserwatysta który popiera John McCain nie posiada żadnych zasad moralnych.”

McCain jest Koszmarem każdego Kochającego ojczyznę Amerykanina

Dokładnie wyjaśniam w swoim śledczym raporcie dlaczego uwłaczające przymiotniki jak kłamliwy zdrajca i podżegacz wojenny dotyczą Johna McCain. Uważajcie Amerykanie ponieważ ten który sprzedał swoją duszę „diabłu” – Rothschildom jest potencjalnym  Prezydentem  USA . Senator McCain jest marionetką Rothschildów, która jest nocnym koszmarem każdego kochającego ojczyznę amerykańskiego obywatela.

Michał KK

Źródło:

http://www.texemarrs.com/052008/john_mccain_puppet_warmonger.htm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.