Strona główna > NWO > Senator Arizony Kelli Ward wezwała do publicznej debaty na temat Chemtrails

Senator Arizony Kelli Ward wezwała do publicznej debaty na temat Chemtrails

Artykuł opublikowany 20 czewca 2014 w Todays News Herald:

Kelly Ward wzywa do publicznej debaty w celu rozwiązania problemu chemtrails. Tajemnicze białe smugi na niebie nad Mohave County będą przedmiotem spotkania  zaplanowanego przez panią senator stanu Stanu Arizona  –  Kelli Ward.

Senator Ward mówi, że spotkanie zostało zorganizowane w odpowiedzi na niepokojące jej wyborców chemtrails (smugi chemiczne z ang.), które pojawiające się na niebie za odrzutowcami. Powszechnie znane smugi kondensacyjne – to długie, cienkie chmury tworzące się z zamarzniętej pary wodnej, powstają najczęściej za samolotem odrzutowym lecącym w górnej troposferze i dolnej stratosferze.

senator[1]

Senator Ward powiedziała, że otrzymuje dużo sygnałów od wyborców, którzy czują, że nie są do końca wysłuchiwani i nie są przekonani co do wyników badań  powietrza i wody z ich obszaru. Powiedziała, że jeden z jej wyborców analizuje związek pomiędzy  chemitrails, a  zwiększonym poziomem pewnych składników mineralnych  w ich krwi.

„Oni są zaniepokojeni,  wielu z nich poddaje się badanią krwi, dodatkowo są zaniepokojeni stanem naszego powietrza i wody. Więc poprosiłam  ADEQ (Arizona Departament ds. Jakości Środowiska) do przybycia  i uspokojenia mieszkańców, – powiedziała senator Ward.”

10385466_4362310991847_6654860606617612654_n[1]

Senator Ward powiedziała, że ADEQ uznała stan  zanieczyszczenia powietrza i wody w Mohave County za bezpieczny. Wskazała na minerały występujące w stanie naturalnym, które mogą  tłumaczyć zwiększony poziom rtęci i innych minerałów w badaniach krwi mieszkańców.

„Dostałam wiele sygnałów od ludzi, których ta sprawa dotyczy i którzy mają poczucie, że nikt nic nie robi aby rozwiązać ten problem. Nie mogę sama zrobić badań terenowych wody, ale mogę wskazać  odpowiednich  ludzi którzy to zrobią.” – senator Ward

Sherri Zendri z rady administracyjnej i Beth Hager, dyrektor do spraw publicznych Departamentu ds. Jakości Środowiska w stanie Arizona pokaże krótką prezentację oraz omówi problem, jakim jest brak departamentu, który regulowałby autentyczność wszelkiego rodzaju  oprysków chemicznych.

Chemtrail-II

Od ostatnich kilku lat regularnie odbierają oni telefony i maile od ludzi z Mohave County i pozostałych części stanu, w sprawie chemtrails lub innych rodzajów „geoinżynierii”. Zendri  utrzymuje swoje stanowisko, że nie ma dowodów na poparcie tych twierdzeń .

„Naszą standardową odpowiedzią jest, że nie ma żadnego wiarogodnego dowodu naukowego o chemicznym rozpryskiwaniu, czy o geoinżynierii”  – powiedział Shaffer.

Ale nie trzeba daleko szukać, aby trafić na mieszkańców małych miasteczek jak  Havasu i Mohave, którzy myślą, że są jeszcze pytania na które należy odpowiedzieć i obawy, które należy uwzględnić. Właściciel małej firmy Robert Hunter (31 lat) z Havasu jest jednym z tych mieszkańców.

„Jest wiele spiskowych teorii na temat Chemtrails, które mogą ale nie muszą być prawdziwe – ale jeśli dochodzi do tego, że władza nie mówi nam wszystkiego, mamy prawo wiedzieć, co się dzieje, a dzieje się coś na pewno” – powiedział Hunter.

Hunter powiedział że może jedynie spekulować na temat tego, do czego są używane chemtrails, ale wskazał na różne źródła które sugerują, że chemtrails mogą być związane z kontrolą klimatu. Powiedział też, że widział chemitrails kiedy podróżował poza stanem.

‚Czytałem, że chemtrails mogą zmieniać warunki pogodowe. Wierzę, że jest globalne ocieplenie spowodowane badaniami  jądrowymi, lotami promów kosmicznych, itd. więc myślę, że jest to jakiś rodzaj walki na utrzymanie temperatury w normie.’ – powiedział Hunter.

Jennifer Cramer z Havasu powiedziała, że ​​zauważa „chemtrails” nad miastem od około dwóch  lat.

„Za każdym razem kiedy robią pryskanie i powstają chemitrials jest jakaś drastyczna zmiana pogody. Zauważyłam to w ten weekend, a potem zrobiło się bardzo wietrznie. Nie jestem naukowcem i nie wiem, co jest w składzie chemtrails, myślę jednak,  że mamy prawo wiedzieć  zamiast martwić się o to każdego dnia.”  – powiedziała Cramer.

Debata z senator Kelli Ward oraz przedstawicielami organizacji rządowych odbyła się 25 czerwca 2014, przedstawiciele rządowej organizacji ADEQ nie zdołali udzielić zadowalającej odpowiedzi  mieszkańcom  Stanu Arizona I przyznali że nie prowadzą badań na temat chemtrials. Publiczna debata z przedstawicielami rządowymi jest krokiem w celu wyjaśnienia  zjawiska które od ponad dekady obserwujemy na naszym niebie i odbiła się szerokim echem w stanowej prasie zwracając uwagę mieszkańców.

Źródło:

http://www.havasunews.com/news/ward-calls-public-meeting-to-address-chemtrails-concerns/article_c77cf55a-f83d-11e3-8406-001a4bcf887a.html#user-comment-area

Przygotował: Michał KK

P.S. Zobacz także artykuł w którym są przedstawione same fakty bez żadnych teorii, strony rządowe oraz audyty naukowe opracowane dla organizacji rządowych na temat walki z globalnym ociepleniem poprzez użycie geoinżynierii pogodowej oraz jaki ma to związek z najbogatszą rodziną na świecie:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/chemitrials-geoinzynieryjne-imperium-rothschildow-2014-04

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *