Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Sekta „świadków putleryzmu”

Sekta „świadków putleryzmu”

Sekta „świadków putleryzmu” wykorzystuje artykuł z witryny Lashy Darkmoon (zobacz także – link), napisany przez anonima pt. We’re all Russians now, do dalszego prania mózgu swoich wyznawców. Zdaniem kapłanów tej sekty, artykuł ten ma dowodzić, że Putler jest „wybawicielem” świata spod żydowskiej kontroli, a ci, którzy ośmielają się w to wątpić, to „ tumany, młoty, durnie i zwykłe kanalie”.

Mechanizmów działania sekty analizować nie ma potrzeby, kto chce znaleźć informacje w tej sprawie, ten je znajdzie. Ciekawy natomiast jest inny fakt, ten mianowicie, że warstwa kapłańska sekty putleryzmu zawsze sprzedaje swoim wyznawcom tylko część prawdy, czyli stosuje mechanizmy działania znane we wszystkich zorganizowanych sektach na przestrzeni dziejów.

Kapłani sekty opublikowali wygodny ich zamysłom materiał, ale całkowitą zasłoną milczenia zakryli cały dialog, jaki rozgorzał wśród anglojęzycznych komentatorów tej publikacji. I to nie tylko na stronie Lashy Darkmoon, lecz również na innych witrynach alternatywnych mediów.

Przytaczam część tych wypowiedzi, o jakich tak skrzętnie zapomnieli swoim wyznawcom oznajmić kapłani sekty. Ciekawa rzecz, że nasz sceptycyzm wobec żyda Szełomowa podzielają anglojęzyczni komentatorzy z USA, Anglii, Australii, Finlandii, krajów muzułmańskich, itp. Tylko rodzima sekta putleryzmu żadnych wątpliwości nie ma.

We Are All Russians Now — by an Unknown Author

Harbinger:

Mam 3 kwestie odnośnie Putina i Rosji. Po pierwsze, on jest z KGB, co oznacza, że zawsze tam będzie. Po drugie, wszyscy politycy są pod kontrolą bankierów, a po trzecie pamiętajmy o pakcie zawartym przez Golda Meir/Stalin/Kaganovitch, o jakim mówi Jack Bernstein w książce ‘The Life of An American Jew in Racist, Marxist Israel’.

Część ludzi na pewno powie, że gdy komunizm upadł (czy aby na pewno?) to wszystkich oligarchów, którzy grabią to państwo, wywalili stamtąd, ale sądzę, że Rosja nadal jest tak samo państwem kontrolowanym przez żydów, jak po rewolucji w 1917 r.  

Xanadu (aka Lasha Darkmoon):

Punkt widzenia przedstawiony w tym artykule, że Putin to jeden z tych dobrych facetów, nasz potencjalny wybawiciel i ktoś, kto uwolni nas z łap zorganizowanego żydostwa, może okazać się, co muszę przyznać, zbiorem pobożnych życzeń. Mam szczerą nadzieję, że tak nie jest…  

Harbinger:

…Czy wiesz coś o Putinie, czy tylko to, czego dowiedziałeś się z msm? …A jak sądzisz, jak Putin dorwał się do władzy na ziemi zgwałconej, splądrowanej i zamordowanej przez aszkenazi? Myślisz, że ludzie go wybrali? Putin, to wg mnie, kontrolowana opozycja, po prostu część schematu dialektyki heglowskiej, ma dawać ludziom (fałszywą) nadzieję kogoś „spośród nich” na samym szczycie władzy, że będzie za nich walczyć.

Chciałbym się mylić, ale wątpię w to. Polityka to środowisko naturalne psychopaty…

Herman King:

Też chcę mieć taką nadzieję, ale jestem sceptykiem. Putin odnowił kult Stalina.

Rehmat:

Vladmir Putin ma bardzo czuły punkt i jest podmiotem syjonistycznym, twierdzi to bardzo wielu rosyjskich blogerów, którzy piszą, że prawdziwe nazwisko ojca Putina brzmiało Epstein, a nazwisko jego matki Szełomow (w oryginale Shalomova – przypis) – co oznacza, że Putin jest koszerny.

Berl Lazar twierdzi, że Putin urodził się w bardzo biednej rodzinie i został adoptowany przez bogatą żydowską rodzinę…(historia opisana przez Henry Makow’a, 03 stycznia 2013)

Tehran should not trust Moscow

Arthur Topham:

Jest wiele pytań, jakie dotyczą Putina i jego działań względem Rosji.

Ostatnio dotarły do mnie dwie dyskredytujące go rzeczy.

Utworzył w prawie takie same przepisy o „mowie nienawiści”, jak w Niemczech i innych tzw. krajach zachodnich, aby negowanie „żydowskiego holocau$tu” było przestępstwem karanym więzieniem.

Oraz dał żydom zgodę na budowanie muzeów „holocau$tu” w całej Rosji.

Musimy w pełni rozumieć znaczenie oraz skutek słów Lenina, gdy powiedział, że: „Kto kontroluje Chiny, w końcu zapanuje nad całym światem”.

Wobec tego, chciałbym dowiedzieć się znacznie więcej niż to, co tutaj powiedziano, zanim uwierzę, że Putin jest naprawdę tym, kim niby jest zdaniem „anonimowego” autora. Mam czutkę, że żydzi nadal kontrolują Rosję, i na pewno kontrolują Chiny, Kanadę, UE i Amerykę.

Arthur Topham:

Oto kilka wynalezionych w google’u adresów do weryfikacji, że Putin to wagonik w składzie „holocau$tiańskiego” gangu. Wg mnie to mocne dowody, że jego wypowiedzi mogą być niczym innym, tylko tanim showmeństwem.  

Peres and Putin to Open World’s Largest Jewish Museum

http://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/161680

Putin vows ‘Russia will never forget Holocaust’ — RT Russian politics

http://rt.com/politics/russia-putin-israel-iran-258/

In Big New Museum, Russia Has a Message for Jews: We Like You

Rehmat:

Sobyanin (mer Moskwy) wraz z syjonistą Peresem uczestniczyli w ceremonii otwarcia największego i najdroższego na świecie ($50 million) muzeum żydowskiego, wybudowanego w Moskwie….

Mayor: ‘No more mosque in Moscow’

Päpy:

Gusinsky i Berezovsky przegrali walkę, bo ich wrogiem byli lubawiczerowie. To jest oparcie Putina. Lazar i inni. Putin ma wokół siebie masę żydów. Jednym z najsilniejszych jest Boris Shpigel…rozwalił żydowskich oligarchów? No to jest zwyczajna bajeczka rosyjskiej propagandy. To takie oczywiste, że aż dziwne, że ludzie w to wierzą.

W Związku Sowieckim zawsze toczyła się walka między żydami o pieniądze i władzę.

Myślę, że Putin stara się zadowolić wszystkie grupy opozycyjne w krajach zachodnich, a propaganda próbuje to robić w stosunku do anty-syjonistów. Kłamstwa na korzyść Putina i Rosji są propagowane, gdyż żydzi starają się sprawić, aby ich wrogowie działali tak, jak oni tego chcą.

Bądźmy ostrożni i nie dajmy się ogłupić.

Päpy:

Nie ufam Makow’owi ani Litwinience. Co nie oznacza, że Putin jest ok.

Prawie każdy putinista jest na tym samym poziomie, co Wiesenthal-Center oraz trolle, którzy nienawidzą międzynarodowego żydostwa (gdy idzie o walkę o wpływy między wschodem a zachodem), ale są zaskakująco dobrymi kumplami tego samego Wiesenthal-centrum.

Prawie wszyscy putiniści zajmują się promocją Wiesenthal-center.

 

Jest niemal tyle samo trolli, którzy 24/7 wychwalają pod niebiosa Putina i Rosję, co tych, którzy nienawidzą muzułmanów i wychwalają żydów i izrahell. Rosja opłaca bardzo wielu trolli, jakich zadaniem jest promowanie Putina i jego wizerunku Rosji.

Päpy:

Jestem przerażony, że tak wielu anty-judaistów wierzy w Putina, którego propaganda uderza w historię państw nadbałtyckich i która atakuje żołnierzy z tych krajów wraz z the Simon Wisenthal Center…

Na temat Putina ciekawą pogawędkę ucieli sobie np. znani od lat  Deanna Spigola i John Kaminski.

Kapłani sekty świadków putleryzmu na każde zawołanie są gotowi załamywać ręce, jak to reżimy żydowskie w Polsce niszczą narodowy majątek i podstawę bytu biologicznego Polaków. Jednocześnie nawet słowem nie zająkną się nad faktami dokumentowanymi przez dwie poniższe tabele.

Tabela 1 liczba szkół i nauczycieli

18

Tabela 2 liczba szpitali i poliklinik

19

To są dane z Rosji towarzysza Szełomowa, a nie z Bangladeszu.

Dane pochodzą od zajadłych anty-putinistów, link: http://xashtuk.wordpress.com/2012/07/19/mep1csg8-6sz/

Ci sami kapłani napiszą tysiące słów potępienia dla bandyckich wyczynów żydów: Cimoszewicza, Buzka, Tuska, itp. Mowa o tym, jak ww. żydzi potraktowali powodzian w Polsce, gdy ci ludzie zostali bez środków do życia. Jednocześnie ani słowem nie wspomną o tym, jak reżim Putina potraktował powodzian w Krymsku.

 qxxlpM8XV-sPoczuj różnicę: na nowego trenera Sbornej 1,776 mld rubli, na odbudowanie Krymska po tragedii 1 mld rubli

To graficzne porównanie jest bardzo charakterystyczne. W obydwu wypadkach (Polska, Rosja) znalazły się pieniądze na żydowskie przedstawienia typu stadiony, ale zabrakło ich dla prostych ludzi, którzy potrzebowali pomocy.

Kapłanom sekty świadków putleryzmu dedykujemy apel tej dziewczyny ze zdjęcia.

 yYwfnxhNU74

 Putin, Tkacziow i cała wasza „elitarna” gromadka – na ch…j was posyłam, nie uda wam się nas wykończyć. Moderatorzy, teraz moja twarz jest wyraźnie widoczna i moi znajomi mnie rozpoznają???

Nu wot, dorogije putlerszcziki, wy sami siebia obosrali.

Pluszowy Miś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.