Strona główna > NWO > Dlaczego sekta putinologów jest niebezpieczna dla Ruchu Prawdy?

Dlaczego sekta putinologów jest niebezpieczna dla Ruchu Prawdy?


Kilka argumentów za wykorzenieniem putinologicznego defektu mózgu z polskiej sieci.

1. Czołowi putinolodzy wykazali się niebywała agresją w atakach na osoby krytycznie podchodzące do kultu żyda Putina vel Szełomowa. Wielu internautów niestety podążyło ich śladem oskarżając o „żydostwo” każdego, kto informacje nt. kremlowskiego gangu czerpie z niezależnych rosyjskich źródeł (a nie ze źródeł należących bądź powiązanych z Kremlem). Bezustannie nawet przyjaźnie nastawione osoby do narodów Rusi, z racji braku sympatii dla Putina, są dyskredytowane i znieważane, czego niezliczoną ilość razy miałem okazję doświadczyć na własnej skórze w przeciągu ostatnich trzech lat.

Wniosek: agresja putinologów winna jest podziałów w polskim Ruchu Prawdy oraz prób niszczenia polskich autorytetów jak Henryk Pająk, pierwsza ofiara zmasowanej nagonki sekty.

2. Putinolodzy kłamią ukrywając wszelkie krytyczne informacje nt. swego kremlowskiego pana. Utrzymują tym samym swoich czytelników w nieświadomości i ogłupieniu.

Wniosek: osoba zainfekowana putinizmem jest pozbawiona szans zgłębienia globalnej synarchii NWO. Żyje w alternatywnej rzeczywistości stworzonej przez kremlowską propagandę, zaszczepianą w ich umysłach przez pretorianów sekty putinizmu.

3. Po trzecie, putinolodzy oszukują samych siebie i jest to ich osobisty dramat, wynikający z ich własnego defektu mózgu. Współczucie jednak im się nie należy. Współczuć należy milionom ludzi, wpędzonym w biedę i patologię przez kremlowskich Chazarów – w których interesie działa sekta putinologów. Współczucie należy się bezdomnym rosyjskim dzieciom, które śpią po kanałach ściekowych i zjedzą to co znajdą w pobliskim śmietniku. A może któryś z putinologów, czy to z Niemiec, czy to z Kanady, zamieni się z nimi miejscem?

Wniosek ogólny jest taki, że albo putinolodzy czerpią finansowe korzyści wprost z ambasady „rosyjskiej” w celu ogłupiania ludzi, bądź robią to za friko z powodu defektu mózgu, albo z powodu współplemiennych powiązań z kremlowskimi gangsterami – co może pokrywać się z dwiema pierwszymi opcjami.

Według sekty współtwórca Wolnej Polski jest „kundlem hasbary”, naiwniakiem trującym ludzi „żydowskimi fałszywkami”, „psem”, „oszustem”, „syjonistą” itd..itp? Generalnie nie da się zliczyć epitetów, którymi człowiek zostanie obrzucony za dociekanie Prawdy bazując na alternatywnych mediach, w tym przypadku na rosyjskich patriotycznych i prawosławnych portalach. Z każdym kolejnym epitetem to nie mi, ale sobie putinolodzy wystawiają świadectwo.

Reasumując, putinolodzy będąc wrogami Prawdy powinni być jak wrogowie traktowani. To tyczy się szczególnie agresywnych przodowników sekty. Z debilizmem należy kochani walczyć i nie można mu się poddawać. Albo kroczymy ku światłości, albo turlamy się w łajnie i udajemy, że jedyną „prawdą” nt. współczesnej Rosji jest to, co wypluje ze swych ust Putin.

Poniżej delikatna szczypta „standardowej” reakcji sekty na moją osobę zarejestrowana na witrynie wiernipolsce.wordpress.com  z kilku ostatnich wizyt.

putinolog3

putinolog1

putinolog2

Sekta putinologów i rynsztokowy defekt mózgu, albo merytoryczne dążenie do Prawdy na bazie alternatywnych rosyjskich źródeł informacji – wybór należy do Was.

Z pozdrowieniami, a303.

P.S. Suplement. Plakaty na ścianę dla putinologicznych pogromców żydów i bojowników z NWO:

a

 a


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *