Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Seksualna patologia islamskich imigrantów

Seksualna patologia islamskich imigrantów

Jej ojciec i bracia dźgnęli ją na śmierć na polecenie matki, po tym jak została zgwałcona przez trzech mężczyzn. W wyniku gwałtu została „nieczystą”, a matka rzekomo domagała się przywrócenia honoru rodziny poprzez jej zabicie.

Zamordowana przez rodzinę Syryjka
Zamordowana przez rodzinę Syryjka

Ciało 20-letniej syryjskiej kobiety „Rokstany M.”, odkopano niedawno w płytkim grobie w małym saksońskim mieście Dessau. Jej ojciec i bracia dźgnęli ją na śmierć na polecenie matki, po tym jak została zgwałcona przez trzech mężczyzn. W wyniku gwałtu została „nieczystą”, a matka rzekomo domagała się przywrócenia honoru rodziny poprzez jej zabicie. Niemiecka policja poszukuje ojca i braci.

Ciekawe i zastanawiające jest to, że sprawa ta nie pojawiła się w żadnej z głównych niemieckich codziennych gazet czy na portalach internetowych.  Tylko Tabloid Bild-Zeitung wraz z prasą regionalną śledził tę historię. Natomiast Der Spiegel, największy portal informacyjny w kraju czy gazeta Frankfurter Algemeine Zeitung lub inne ogólnokrajowe media nie wspominały o tej sprawie zupełnie nic.

 Przypadek Rokstany M. jest przerażający i smutny. Znalazła pracę w Niemczech, jako rządowy tłumacz, ale równocześnie wiedziała, że jej rodzina będzie ją śledzić ją i zabije. „Czekam na śmierć, ale jestem zbyt młoda, by umrzeć”, napisała na swoim profilu w mediach społecznościowych. Jej historia zasługuje, choć na krótką prasową wzmiankę. Jest to jednak jeden z wielu przypadków, które niemieccy przywódcy chcą ignorować.

Przywódcy polityczni w Niemczech, które w tym roku zabsorbują 1,5 miliona imigrantów, starają się przymknąć oczy na doniesienia o epidemii przestępczości seksualnej wśród nowo przybyłych muzułmanów. Minister spraw wewnętrznych Thomas de Maiziere wezwał Niemców by nie wierzyli pogłoskom o powszechnych gwałtach w ośrodkach dla uchodźców, podczas gdy szef policyjnych związków zawodowych w Niemczech Rainer Wendt ostrzegał: „Istnieje wiele tuszowanych spraw. Jednak nie odzwierciedla to rzeczywistości.” Wendt dodał: „To zrozumiałe, że chodzi o to, aby uspokoić polityczne doły”.

Niemiecka elita wie doskonale, że migranci przynoszą społeczne patologie, ponieważ widziała najgorszą na świecie epidemię przestępstw seksualnych rozwijającą się w Skandynawii. Szwecja ma obecnie najwyższą częstość zgłaszanych gwałtów zaraz po kilku krajach afrykańskich, i prawie dziesięć razy szybsze tempo wzrostu wśród swoich europejskich rówieśników, a wszystko to działo się w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Szwecja plasuje się w górnej części na  World Economic Forum’s Gender Gap Index (http://www3.weforum.org/docs/WEF_GenderGap_Report_2013.pdf ) , a mimo to stała się najbardziej niebezpiecznym krajem dla kobiet spoza Afryki, z częstością gwałtu o dziesięć razy większą niż wśród swoich europejskich rówieśników. Przywódcy polityczni w Szwecji nie tylko odmówili podjęcia działań, ale również wprowadzili takie regulacje prawne, w imię, których samo mówienie o tym problemie jest karalne, jako islamofobia.

a

Szwecja otworzyła swoje granice dla uchodźców dwadzieścia lat przed imigracyjnym potopem, kiedy populacja mieszkańców Szwecji urodzonych za granicą wzrosła z 9% w 1990 roku do 15,4% w 2012 roku. Cudzoziemcy mają również wyższy wskaźnik urodzeń, więc odsetek ten jest wyższy wliczając drugie pokolenie imigrantów.

Protesty społeczne pokazują, że partie nacjonalistyczne, takie jak Szwedzcy Demokraci, zyskały wsparcie na platformie anty-imigracyjnej. Jednak Szwecja pozostaje w pozycji znokautowanej, gdyż jej tkanka społeczna już zanika. Tak już wkrótce mogą wyglądać również Niemcy.

Źródło – http://www.meforum.org/5569/migrants-rape

Piotr G. Żurek

Za: http://crusader.neon24.pl/post/127015,seksualna-patologia-islamskich-imigrantow

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.