Sekrety Stonehenge

Archeolog i archiwista z Cambridge University – Christopher Chippindale, który archiwizuje  i prowadzi dokumentację Stonehenge  przyznał: „Niewiele z tego, co widzimy w Stonehenge jest autentyczne”. Badania przeprowadzone przez zespół archeologiczny Briana Edwardsa ujawniły, że okolica Avebury Monument  została całkowicie przebudowana.  „Zbyt długo osoby były przetrzymywane w ciemności nad pracami budowlanymi w Stonehenge. Jestem zaskoczony, jak niewiele osób wie o tym… ” – Brian Edwards.

stonehengemap3

 

Kilka faktów na temat Stonehenge

1. Od 1898 roku w okolicach Stonehenge odbywały się regularnie ćwiczenia wojskowe, kontynuowane aż do II wojny światowej, po wojnie Ministerstwo Obrony wykupiło  duże obszary ziemi w okolicy Stonehenge.

2. Obecnie Ministerstwo Obrony posiada 390 kilometrów kwadratowych w pobliżu Stonehenge, część z tych obiektów jest zamknięta, do innych dostęp jest bardzo ograniczony źródło: Wikimapa – http://wikimapia.org/#lang=en&lat=51.198198&lon=-1.810212&z=13&m=b&search=stone%20henge kilometr od Stone Henge znajduje się baza wojskowa, obiekt znajduje się na północy, jest oznaczony na mapie jako „Military Terrain”, obszar bazy wojskowej pokrywa się częściowo z obszarem oznaczonym jako „Stonehenge World Heritage Site” na którym zakazane są uprawy rolnicze, lądowisko wojskowe znajduje się 5 km w kierunku południowo-wschodnim .

3. W 2013 roku zespół archeologiczny Briana Edwardsa wykopała z okolic Stone Henge 50 tyś ludzkich kości.

4. W przeszłości, w pobliżu Stonehenge przeprowadzono linie  kolejowe oraz wybudowano lotniska, które zostały następnie usunięte.

5. W 1943 roku wieś ​​Imber (15 km od Stonehenge) i wieś ​​Par Hinton wysiedlono. Wioska Imber  ​​jest pod kontrolą wojska.

6.  2 km na północ od Stonehenge znajduje się Royal Artillery School, gdzie odbywają się strzelania z ostrej amunicji 340 dni w roku.

7.  9 kilometrów na południowy-wschód, od lotniska wojskowego, znajduje się Obronne Laboratorium Naukowo-Technologiczne, w którym prowadzone prace są niejawne.

8.  17 kilometrów na zachód od Stonehenge jest baza wojskowa i lotnisko dla helikoptera Air Combat „Apacze”.

Podsumowując:

– Stonehenge przez ponad 100 lat znajdowało się  na obszarze zamkniętym, strzeżonym przez wojsko, patrolowane przez samoloty wojskowe i śmigłowce.
– mieszkańców wysiedlono w czasie II wojny światowej, pod pretekstem ćwiczeń, wojsko przejęło kontrole nad wioską, sytuacja ta trwa do dziś.
– Na terenie istniała infrastruktura, która umożliwiła budowę na dużą skalę ( port lotniczy, linia kolejowa), które później zostały usunięte jako zbędne.

Budowa  Stonehenge

W  1901 roku, kiedy  budowlańcy przystąpili do  pracy, dział „listy” w magazynie Times był pełen idyllicznych pism skargi, pomimo to  pierwszy etap  odbudowy został  rozpoczęty, kolejne etapy miały miejsce w latach 1919, 1920, 1958, 1959 i 1964 r.

Pierwsze kamienie zostały wyprostowany i zabetonowane w 1901 roku, sześć kolejnych kamieni w 1919 i 1920 roku, trzy kolejne w 1959 i cztery w 1964 roku. W 1958 był  postawiony również kamień ołtarzowy.

Zdjęcia ukazują jak brytyjski rząd razem z wojskiem  zbudował od podstaw miejsce pogańskiego kultu.

330627
Stonehenge 1920
restavraciya-0095
Stonehenge 1958

 

Przyjrzyjmy się bliżej tym zdjęciom

Widzimy pusty trawnik na którym kolejno osadzane są olbrzymie „megality”

Olbrzymie megality nie mogły zostać wyciągnięte niczym marchew, nie pozostawiając żadnego śladu po tej procedurze. Na zdjęciach można to zauważyć, białe koła które oznaczały miejsce pod budowę  „megalitów”.   To jest „zakres robót” dla robotników budowlanych. To jest projekt przekazany przez zleceniodawcę ,który został naniesiony na dziewiczy trawnik przy użyciu wapna.

restavraciya-0002

restavraciya-0005

restavraciya-0009

restavraciya-0003

restavraciya-0010

restavraciya-0021

restavraciya-0013

restavraciya-0029

restavraciya-0024

restavraciya-0035

restavraciya-0037

restavraciya-0036

restavraciya-0049

restavraciya-0070

 

 

zdjęcie-z-58r1

 

Przyjrzyj się uważnie kolejnej fotografii

 

niedokonczony-kamien
Z upływem lat konstrukcja Stonehenge odkrywa prawdę

 

 Zostało odbudowywane starodawne miejsce pogańskiego kultu którego geometria, symbolika i ezoteryczna moc jest czczona przez dzisiejszych wyznawców neopogaństwa, Zakon Druidów, Wicca i New Age: Atlantów, Asura, Siriyanto i Arian.

restavraciya-0106

restavraciya-0052

 

37097891

 Rząd Brytyjski – Masoneria – Zakon Druidów – Okultyzm

Starożytny Zakon Druidów (znany również jako Druid Order) został założony w 1781 roku przez Henry’ego Hurle, w późniejszym okresie większą część zakonu stanowili członkowie masonerii.

druid4

Fotografia z książki „The Druids”– Stuarta Piggota. Na fotografii  młody Churchill podczas rytuału inicjacji Loży Albion -Starożytnego Zakonu Druidów w sierpniu 1908 roku w Blenheim, dom rodzinny Churchillów .

3313_450

W roku 1833 w Zakonie Druidów doszło do schizmy, której przyczyną była  kwestia jego przyszłego kierunku. Większość członków starała się podjąć działania w kierunku stworzenia braterskiej społeczności, która przyjęła nazwę Wielki Starożytny Zakon Druidów. Mniejszość zdecydowała się zachować oryginalną nazwę i kontynuować starodawne rytuały i mistycyzm. Obie strony w sporze zachowały silne elementy masońskie.

Starożytny i Archeologiczny Zakon Druidów został założony w 1874 roku przez Wentworth Little.  Wszyscy jego członkowie musieli osiągnęły stopień Mistrza Masońskiego przed wstąpieniem do zakonu. Celem Archeologicznego Starożytnego Zakonu było zbadanie związków między masonerią a druidzką tradycją.

druids (1)
Gerald Gardner (1951 Stonehenge)
The_Meaning_of_Witchcraft, wiki
Znaczenie Magii, Gerald Gardner

Do najwybitniejszych członków Zakonu Druidów należeli:

– Gardner Gardner (twórca nowoczesnego odrodzenia „Wicca”- okultystycznych praktyk nazwanych po jego śmierci -„Gardneriański Styl Magii”)

– Dr.William Wynn Westcott (członek Towarzystwa Różokrzyżowców oraz członek i założyciel okultystycznego Zakonu Golden Dawn – „Złoty Brzask”),

– Samuel Liddle,

– McGregor Mathers (współzałożyciel okultystycznego zakonu „Golden Dawn”-Złoty Brzask)

– Dr W. Woodman (współzałożyciel Hermetycznego Zakonu Złotego Brzasku),

–  Aleister Crowley (uważany za najwybitniejszego okultystę  XX wieku, autor „Księga Prawa” oraz okultystyczno-masońskiego rytu zakonu Ordo Templi Orientis)

Rytuał Eucharystyczny  Zakonu Golden Dawn

Masoneria – Druidyzm

Połączenia między masonerią i druidyzmem pojawiło się również po drugiej stronie Atlantyku. W Stanach Zjednoczonych w XVIII wieku, jedna z loży masońskiej w Newburgh, Nowy Jork przekształciła się w The Druid Society, stowarzyszenie druidzkie pozostało w budynku loży masońskiej i zaadoptowało masońskie rytuały.

W 1966 roku  Zakonu Druidów połączyły się tworząc Universal Druid Order (Uniwersalny Zakon Druidów), nowy zakon posiada swoją siedzibę w Blackheath w Londynie. Połączenie dokonało się dzięki  Desmond Bourke, który stał się główną postacią współczesnego Druidzyzmu i organizatorem corocznych obchodów święta przesilenia letniego w Stonehence w latach 1901-1914. Bourke zcalał masoński i druidzkie rytuały jako wybitny członek oby dwóch organizacji.

Winston Churchills jako członek stowarzyszeń masońskich i druidzkich zdobył błyskawiczną karierę w Brytyjski rządzie, był najmłodszym ministrem spraw wewnętrznych, kanclerzem skarbu i ostatecznie premiera przez większość II wojny światowej, został wybrany premierem ponownie na początku lat 50 tych.

Karierę swoją zawdzięcza ezoterycznym znajomością oraz  członkowstwu w elitarnym Order of the Garter http://pl.wikipedia.org/wiki/Order_Podwi%C4%85zki w którym otrzymał  tytuł Knights Templar Order w czerwcu 1954 roku. Zakon Order of the Garter nazywa siebie Chrześcijańskim Zakonem Królewskim ale po za nazwą i symboliką z chrześcijaństwem ma nie wiele wspólnego, jest on elitarnym stowarzyszeniem praktykującym pogańskie rytuały profanujące chrześcijaństwo.

Order of the Garter  ma silny związek ze stowarzyszeniami masońskimi. Wczesna historia Zakonu (opublikowana w 1672r.) została napisana przez Eliasa Ashmole, dziś jest on znany przede wszystkim jako założyciel Muzeum Ashmolean w Oxfordzie oraz z opisu jednego z najwcześniej odnotowanych masońskich inicjacji (w 1646r.). Od powstania Wielkiej Loży w 1717r., wiele Wielkich Mistrzów Masonerii Angielskiej było również członkami Order of the Garter.

296px-Player's_cigarettes_21_Order_of_the_Garter

_68226697_68226696

Stonehenge to rytualne miejsce pogańskiego kultu mające kilka tysięcy lat, zostało przebudowane na zamówienie Zakonu Druidów mającego ścisłe powiązania z masonerią i elitarną lożą Order of the Garter  do którego należą członkowie brytyjskiego parlamentu i rodziny królewskiej oraz spokrewnione rody z Holandii, Danii, Luksemburgu, Szwecji, Norwegii, Hiszpanii, Japonii.

shot1-32
Duke of Kent (Wielki Mistrz Masonerii Anglii i Walii)

 

queen-edinburgh_2129859b
Książe Filip (Duke of Ediburgh) z królową Elżbietą II

Wszyscy członkowie zajmują wysokiej rangi stanowiska państwowe lub stoją na czele międzynarodowych organizacji związanych z masonerią, najbardziej wyrazistym przykładem jest  książe Filip Duke of Edinburgh.

Książę Kentu Edward  11 marca  2015 ponownie wybrany Wielkim Mistrzem Wielkiej Zjednoczonej Loży Anglii (UGLE). Rodzina królewska od ponad 200 lat jest ścisłe powiązania z masonerią. Małżonek Królowej Elżbiety II – Książę Filip jest członkiem loży marynarki królewskiej nr 2612. Najważniejszą postacią wśród angielskich „regularnych” wolnomularzy płci męskiej jest Edward, książę Kentu, kuzyn Królowej Elizabeth, który jest Wielkim Mistrzem Wielkiej Zjednoczonej Loży Anglii (UGLE).  Od  XIX wieku wielcy mistrzowie w Anglii byli  członkami rodziny królewskiej i miało to swój wymiar nie tylko symboliczny.
Na przełomie XVIII i XIX wieku, gdy wspierający właściwie od zarania historycznej masonerii, protestancką dynastię hanowerską wolnomularze, połączyli się ze sobą z dwu odrębnych i konkurujących nurtów: „nowoczesnego” (Modern) i „starożytnego” (Antiens). Tworząc właśnie Zjednoczoną Wielką Lożę Anglii, do czego doszło 27 grudnia (Święto Jana) 1813 roku i której podlegało 640 lóż w całej Anglii i Szkocji.

Odznaczenia oraz loże masońskie do których przynależą członkowie brytyjskiej i europejskiej arystokracji na stronie:

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_current_Knights_and_Ladies_of_the_Garter

(UWAGA: klikając na powyższą stronę wikipedia korzystając z komputera zobaczymy całą listę na jednej stronie, korzystając z telefonu zobaczymy listę tytułów pod którymi kryją się osoby oraz organizacje do których przynależą, Duke of Edinburgh znajduje się pod tytułem Royal Knights )

TBN.OTO_.Roth_

Stonehenge jest  miejscem w którym co roku odbywają się obchody święta przesilenia letniego związanego z kultem Księżyca i Słońca. Księżyc symbolizuje kobietę (biorąc pod uwagę jej comiesięczną menstruację), Słońce – mężczyznę. Magia seksualna jest silnym elementem w organizacjach okultystyczno-masońskich, jedną z najbardziej popularnych jest Ordo Templi Orientis  którego seksualne ryty tworzył  Alister Crowley uznawany za największego okultystę XX wieku.

OTO ma także polskojęzyczna stronę http://www.oto-pl.org/struktura.html  która tak samo jak polskojęzyczna wikipedia okłamuje swoich adeptów co do ilości stopni inicjacji podając liczbę X podczas gdy jest ich XII co można sprawdzić na amerykańskiej stronie organizacji http://oto-usa.org/oto/initiation/ Ezoteryczne rytuały Ordo Templi Orientis zmierzają do resakralizacji seksu, czyli do ponownego nadania mu wymiaru duchowego.

Witch21-300x207

Według Crowleya akt seksualny służy do uwalniania energii która poprzez odpowiednie rytuały staje się źródłem nadprzyrodzonej mocy. W zakonie OTO członkowie awansując na kolejne stopnie wtajemniczenia poddając się rytuałom o charakterze okultystyczno-seksualnym,  ostatnie przemilczane 2 stopnie odnoszą się do praktyk homoseksualnych (pedofilskich), więcej na temat inicjacji XI stopnia na stronie: http://www.parareligion.ch/sunrise/xi.htm  Napisana przez Crowleya Księga Prawa wyznaczała mu rolę Bestii – niszczyciela starego porządku świata na którego gruzach ma powstać nowy światowy ład –  Babalon. http://www.parareligion.ch

Stonehenge jest pierwowzorem pogańskiego kultu na którego podstawie powstały podobne instalacje na całym świecie,  pełnych rozmiarów replika Stonehenge znajduje się w Maryhill w Waszyngtonie.

przygotował: Michał KK

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

67 − = 64