Sekretarz Stanu United Satanists of America – John Kohn – Kerry

Fakt, że Ameryką rządzą żydzi, jest zaprzeczany przez samych żydów albo, w szczególności, przez wyjątkowo zaciętych LGBT-owców ze skrajnie wypranymi, przez tolerancję, mózgami.

John Kohn (Kerry). Co za koszerna gęba, nieprawdaż?!
John Kohn (Kerry). Co za koszerna gęba, nieprawdaż?!

Można przytoczyć setki przykładów i biografii polityków różnych szczebli w Departamencie Stanu USA ale ja zatrzymam się na jednym przykładzie, na Johnie Kerry. Dlaczego? Właśnie dlatego, że żydowski geszefciarz i macher obrabia teraz sprawy na Ukrainie, dlatego, że pod jego bezpośrednim kierownictwem ma miejsce teraz ludobójstwo Słowian na południowym wschodzie byłej Ukrainy a obecnie Noworosji.

Tak więc zacznijmy: John Kerry, drugie dziecko w rodzinie Richarda Johna Kerry (1915-2000) i Rosemary Kerry (z domu Forbes) (1913-2002). John ma dwie siostry i brata. Diana (1947),  Margaret (Peggy) (1941) i brat Cameron (1950), który mieszka w Bostonie. Cameron Kerry po ślubie przeszedł na judaizm.

Ojciec Johna Kerry pracował w dyplomacji i był pełnomocnikiem Bureau of United Nations Affairs. Matka była pielęgniarką podczas II Wojny Światowej, pochodzi ona z bogatej rodziny Forbes.

Żyd Richard John Kohn (Kerry), ojciec syjonistycznego podżegacza wojennego Johna Kohna (Kerry)
Żyd Richard John Kohn (Kerry), ojciec syjonistycznego podżegacza wojennego Johna Kohna (Kerry)

A teraz sam delikatesik!

Badacz genealogii, Felix Gandecker, pracujący w gazecie „The Boston Globe”, ustalił w 2003 roku, że dziadek i babka Kerry’ego, urodzeni jako Fritz Kohn (1873 w Bennisch na Śląsku) i Ida Lowe (Budapeszt), mieszkający w Modling (Imperium Austro-Węgierskie), w 1900 roku zmienili swoje imiona i nazwisko na Frederic i Ida Kerry i w 1901 (albo w 1902) przeszli z judaizmu na katolicyzm. Starszy brat Fritza, Otto, jeszcze wcześniej w 1887 lub w 1896 roku, także zmienił swoje nazwisko na „Kerry” i wyrzekł się judaizmu przypuszczalnie żeby uniknąć przemocy ze strony antysemitów.

Nazwisko Kerry, którego właścicieli wszędzie uważano za emigrantów z Irlandii, zostało wybrane samowolnie, według rodzinnej legendy Fritz i inni członkowie rodziny na chybił trafił otworzyli atlas i rzucili pióro na mapę. Upadło ono na hrabstwo Kerry w Irlandii i w ten sposób wybrano nazwisko.

Porzuciwszy przedmieścia Wiednia, gdzie mieszkali od 1896 roku, Fred i Ida, w 1905 roku, razem ze swoim synem Erikiem, wyemigrowali do USA. Początkowo mieszkali oni w Chicago i, z czasem, przeprowadzili się do Brookline (Massachussetts) w 1915 roku.

W 1962 roku John Kerry wstąpił na Yale University, przodujący w naukach politycznych, który ukończył ze stopniem Bachelor of Arts w 1966 roku. Na drugim roku Kerry został prezesem Unii Politycznej Yale University. Wśród jego nauczycieli, w tym okresie, był profesor H. Bradford Westerfield, który był byłym prezesem Unii Politycznej.

Jego udział w Unii Politycznej dał mu możliwość uczestnictwa w aktualnych sprawach takich jak ruch obrony praw obywatelskich i w programie nowych horyzontów Kennedy’ego. Był on także członkiem tajnego, żydomasońskiego stowarzyszenia „Skull and Bones”.

Za: http://judastruth.livejournal.com/202189.html

Kim pan jest, panie Kerry? W amerykańskiej blogosferze zrozumieli jaki jest powód wojowniczości Johna Kerry.

a15

W blogosferze dziwiono się dlaczego Kerry z taką wojowniczością i nieustępliwością pcha Amerykę do wojny z Syrią? I dlaczego przykłada on tyle wysiłków do lobbowania amerykańskich żydów popychających Obamę do wojny z Syrią? I wreszcie zorientowano się tam i zrozumiano przyczynę takiego jego zachowania. Dzielę się informacją z wami.

Cytuję: „Czy wiecie, że John Kerry i Bushowie i Clintonowie to absolwenci Yale University, naukowej synagogi? Przy czym John Kerry należy do rodu miliarderów Forbes’ów!

Jego przodkowie to czechosłowaccy żydzi. Oznacza to, że pochodzi on od Cohenów i Lewitów. Kerry uczył się na Yale University przez 6 lat i jest on członkiem żydomasońskiego, elitarnego stowarzyszenia synagogi Yale – „Skull and Bones”. Jego szefem jest Kissinger, rozumie się za wojną!

a16

a17

a18

a19

John Kerry był przeciwko wojnie wietnamskiej ale jest za wojną syryjską, dlatego, że przeciwko wojnie wietnamskiej był cały światowy kahał. W latach 1967 – 1973 Izrael zdecydowanie walczył przeciwko krajom arabskim i żydowski kahał światowy zażądał przerzucenia uzbrojenia i finansów dla Izraela zamiast tego żeby bezsensownie tracić te środki w Wietnamie, który był popierany przez ZSRR.

Czy wiecie, że ZSRR w Wietnamie zestrzelił ponad 2000 samolotów amerykańskich?! I po tym jak amerykańscy żydzi zakończyli wojnę w Wietnamie, Izrael w 1974 roku natychmiast otrzymał 300 miliardów dolarów pomocy w porównaniu z 30 miliardami z 1973 roku. Od razu dziesięciokrotnie więcej!

Oto dlaczego czechosłowacki żyd Kerry był przeciwko wojnie wietnamskiej a teraz popycha Amerykę do wojny z Syrią wypełniając wolę amerykańskich żydów. Swoich braci według krwi. No i wszystko nabrało od razu sensu. Wielu rozumie paradoksalność tej sytuacji.

Amerykańscy żydzi popychają Obamę do wojny. Każdy kij ma dwa końce. Ale jakoś żydzi nie zastanawiają się nad losem swojej historycznej ojczyzny w przypadku kiedy sprawy przybiorą zły obrót dla Izraela.

a20

Za: http://judastruth.livejournal.com/106539.html

Tak więc widać skąd to wyrastają pejsy! Na fotografii widać założyciela Kościoła Szatana, węgierskiego żyda Antona La Vey (Levi) i obecnego Sekretarza Stanu USraela, Johna Kerry (oczywiście żyda).

a

Za: http://judastruth.livejournal.com/213360.html

NA UKRAINIE KOHN (KERRY) ROZPĘTUJE BRATOBÓJCZĄ WOJNĘ.

W Kijowie: od lewej Kogan(Turczynow), Kohn(Kerry) i Bakaj(Jaceniuk)
W Kijowie: od lewej Kogan(Turczynow), Kohn(Kerry) i Bakaj(Jaceniuk)
Kijów. Od lewej Etinzon(Kliczko), Waltzman(Poroszenko), Kohn(Kerry), Bakaj(Jaceniuk).
Kijów. Od lewej Etinzon(Kliczko), Waltzman(Poroszenko), Kohn(Kerry), Bakaj(Jaceniuk).
Szacher, macher, bęc! Geszeft ubity i Ukraina ubita! Szcze ne wmerła Chazarija!
Szacher, macher, bęc! Geszeft ubity i Ukraina ubita! Szcze ne wmerła Chazarija!

Opracowanie: Szrapnel

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *