Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Sekretarz ONZ: Powinniśmy wyludnić ziemię, depopulacja to rozwiązanie konieczne aby pomóc naszej planecie

Sekretarz ONZ: Powinniśmy wyludnić ziemię, depopulacja to rozwiązanie konieczne aby pomóc naszej planecie

Christiana Figueres, sekretarz wykonawczy Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu, stwierdziła w wywiadzie, że Ziemia jest już za bardzo obciążona ludźmi i powinniśmy przyjrzeć się planom wyludnia planety.

maxresdefault6

Podczas wywiadu dla organizacji CLIMAT ONE Sekretarz ONZ Christina Figures powiedziała, że ludzkość jest strasznym obciążeniem dla naszej planety i według analiz ONZ do roku 2050 populacja wzrośnie do 9 miliardów co stanowi prawdziwe zagrożenie.

Prowadzący wywiad Greg Dalton zapytał:

„Czy nie jest prawdą, że ​​zatrzymanie wzrostu populacji będzie jednym z największych czynników wpływających na dalszy wzrost emisji gazów cieplarnianych?”

Christina Figures odpowiedziała:

„Są naciski w systemie, aby pójść w tę stronę. Na pewno możemy coś zmienić, prawda? Możemy zmienić te liczby. (…) Naprawdę, powinniśmy dołożyć wszelkich starań, aby zmienić te liczby, ponieważ już dzisiaj przekraczamy możliwości nośne planety. (…) Powinniśmy zrobić wszystko co tylko jest możliwe.”

Sekretarz ONZ udzieliła wywiadu Gregowi  Daltonowi założycielowi organizacji Climat One. Greg przez 6 lat był członkiem oraz  Vice Prezydentem  organizacji  The Commonwealth Club of California, organizacja ta została założona w 1903 roku, liczy 21 tysięcy członków i sponsoruje około 40 konferencji każdego roku, tematami konferencji są: polityka, ekonomia, kultura i ochrona środowiska, wśród członków są politycy, ekonomiści, naukowcy i dziennikarze.  Organizacja Climat One  działa pod patronatem The Commonwealth Club of California i jak zapewnia jej założyciel ma być ona pomostem między przedstawicielami biznesu, władzami a społeczeństwem.

Climat One jest to publicznym forum, które poszukuje ekstremalnych działań w celu przeciwdziałania zmianom klimatycznym. Jest to oddział Kalifornijskiej organizacji z siedzibą w San Francisco,  regularnie odwiedzany przez polityków i prezesów największych korporacji.

Wypowiedz  sekretarz ONZ mimo, że wzbudza uzasadnione obawy nie jest niczym nowym w planach globalistów. Oficjalna plan klimatyczny ONZ został opisany przez UNFCC jako „kompletne przekształcenie struktury gospodarczej świata.”

Kilka dni wcześniej Figueres  w wywiadzie dla Bloomberg News pochwaliła  chiński rząd za egzekwowanie stosowania przymusowych aborcji i przymusowej sterylizacji, ponieważ  jeśli chodzi o zmiany klimatu to Chiny są zdecydowanie największym emitentem gazów cieplarnianych.

Figueres zauważyła, że podział partyjny w Kongresie Stanów Zjednoczonych jest „bardzo szkodliwy” dla przechodzenia ustawodawstwa w zakresie ochrony klimatu, lepszym rozwiązaniem jest system stosowany przez Komunistyczną Partie Chin, która określa te zasady na mocy dekretu.

11391402_969428503089295_2597879838737476454_n
0.1 h, czyli 1.070 m kw

Pomimo faktu, że wielu naukowców podważa wiarygodność badań, którymi kieruje się ONZ to radykalni ekolodzy, urzędnicy, politycy i koncerny jednogłośnie wskazują emisje CO2 jako główną przyczynę zmian klimatycznych oraz zagrożenie dla świata.

W zeszłym roku ponad tysiąc naukowców z najbardziej renomowanych uczelni przedstawiło 321 stronicowy raport The Climate Depot, w którym sprzeciwiają się danym publikowanym przez ONZ, raport został przekazany na ręce sekretarza ONZ.

W raporcie możemy przeczytać, ze :„ Ponad 1000 międzynarodowych naukowców ma odmienne zdanie na temat efektu cieplarnianego, rzekomo spowodowanego przez człowieka.” 

Pełna treść tego raportu oraz więcej informacji na jego temat w artykule:

1000 naukowców zaprzecza raportowi ONZ

Cały plan walki z globalnym ociepleniem doskonale wpisuje się w projekt NSSM200 opracowany przez  Henry Kissinger przewodniczącego Rady Bezpieczeństwa Narodowego Stanów Zjednoczonych. Ten żydowski internacjonalista był doradcą kilku prezydentów USA, członkiem spotkań Bilderberg i Komisji Trójstronnej, bliskim przyjacielem najbardziej wpływowej dynastii bankierów Rothschild (w wywiadzie z 12 maja 2014  Lynn Rothschild opowiedziała o spotkaniu Grupy Bilderberg w 1998, gdzie Henry Kissinger przedstawił ją swojemu przyjacielowi bankierowi Evelyn de Rothschild) oraz co najbardziej bulwersujące jest on także laureatem pokojowej nagrody Nobla.

Plan Kissingera MSSM200 został przyjęty jako oficjalna polityka USA przez prezydenta Geralda Forda w listopadzie 1975 roku. Projekt został odtajniony 7 marca 1989 roku.

Poniżej kilka cytatów z raportu odnośnie stosowania aborcji jako skutecznego środka depopulacji :

-Żaden kraj nie zmniejszy wzrostu populacji bez uciekania się do aborcji. [Strona 182]

– aborcja, legalna i nielegalna stała się najbardziej rozpowszechnioną metodą kontroli płodności w dzisiejszym świecie [Strona 183]

– prowadzenie badań w zakresie: 1) trwałe i wszechobecne rodzaje aborcji. 2) powszechny brak techniki bezpiecznej aborcji… [Strona 185]

W raporcie znajdziemy również zalecenia odnośnie zarządzania minerałami, paliwami, wodą oraz jedzeniem w odniesieniu do największego problemu jakim jest według raportu nadmierny przyrost populacji na świecie.

Wyludnienie powinno być priorytetem polityki zagranicznej wobec trzeciego świata, ponieważ gospodarka USA będzie wymagała dużej i rosnącej ilości minerałów z zagranicy, zwłaszcza z krajów mniej rozwiniętych.

Adres do pełnej treści raportu PDF  oraz więcej informacji na temat raportu i depopulacji w artykule:

Depopulacja celem globalistów

Michał KK

13 thoughts on “Sekretarz ONZ: Powinniśmy wyludnić ziemię, depopulacja to rozwiązanie konieczne aby pomóc naszej planecie

 1. Może raczej pozostawić tylko tych co są posłuszni Stwórcy (Biblii) a będzie porządek, lecz posunięcie takie należy do Boga który niebawem tego dokona.
  Zastanówcie się więc jakby wyglądał ten świat gdyby Jehowa pozostawił tylko swoich Świadków.

  1. Panie @MordoDK …JEHOWA ISTNIEJE <=TO CIEBIE NIE MA MARTWA KLODO BEZ BOGA BO TYLKO BOG JEST ZYCIEM BEZ NIEGO JESTES ZYWYM TRUPEM!Amen.

  2. Panie @MordoDK TO CIEBIE NIE MA MARTWA KLODO BEZ BOGA !!! BOG ISTNIEJE I JEST ZYCIEM A TY BEZ NIEGO JESTES TYLKO ZYWYM TRUPEM!Amen.

  3. Panie @MordoDK => TO CIEBIE NIE MA MARTWA KLODO BEZ BOGA !!! BOG ISTNIEJE I JEST ZYCIEM A TY BEZ NIEGO JESTES TYLKO ZYWYM TRUPEM!Amen.

 2. ZNAKI KOŃCA ŚWIATA
  Biblia informuje, że już jeden koniec świata miał miejsce 2370 r.p.n.e. w potopie. Wówczas ocalało 8 osób 2Pi.2:5. Podobna też interwencja Boża miała miejsce w Sodomie i Gomorze, gdzie ocalone zostały 3 osoby. Obecnie zbliża się Armagedon, który też znaczna mniejszość przeżyje Mat.7:13,14. Gdy uczniowie zapytali Chrystusa kiedy się to stanie? wówczas On podał wiele znaków pozwalających rozpoznać Jego obecność i tzw.’dni ostatnie' tego świata 2Tym.3:1. Początkiem rozpoczęcia się tych znaków było usunięcie w okolice ziemi szatana i jego aniołów Obj.12:9,12, oraz pierwsza wojna światowa w 1914r. a następnie nasilający się głód, mór i trzęsienia ziemi Mat.24:7. Od tej pory też rozpoczęło się ostrzeganie ludzi i powiadamianie o zbliżającym się Królestwie Bożym Mat.24:14. Miała też być niszczona ziemia Obj.11:18 a ludzie stawać się coraz bardziej źli 2Tym.3:1-5. Poza tym miało się toczyć w miarę normalne życie aż do nadejścia wielkiego ucisku Mat. 24:21,22,36-40. Prorok Daniel ujrzał też we śnie posąg przedstawiający kolejne potęgi światowe a ostatnia z nich anglo-amerykańska, której symbolem są nogi posągu ma być niebawem zastąpiona przez Królestwo Boże Dan.2:40-45. Po tych i innych znakach słudzy Boży mogą rozpoznać czas w jakim żyjemy, podobnie jak po drzewie, które puszcza liście poznajemy, że blizko jest lato Mat.24:32-34. Dzień ten przyjdzie w jednej chwili na całą zamieszkaną ziemię Łuk.21:34-36.
  Biblia też informuje, co należy robić aby pozostać przy życiu 1J.2:17. Znaki końca znać trzeba i wiedzieć co robić aby ocaleć. Przykładem może być tu Jeruzalem, które spotkała zagłada w 70r. Łuk.19:44, ponieważ nie poznało czasu nawiedzenia swego i które Jezus ostrzegł, że 'po znakach pogodę potrafią przewidzieć a znaków czasu w jakim żyją nie ?!' Toteż skoro dnia ani godziny nikt nie zna Mat.24:36 Świadkowie Jehowy próbowali ustalić rok ? Tak samo próbowali uczniowie w czasach Chrystusa i On ich za to nie potępił, lecz udzielił stosownej odpowiedzi Łuk.19:11,12, 24:21, bo nie jest grzechem się mylić, lecz umyślnie kłamać a zrozumienie wielu spraw przychodzi dopiero na czas słuszny i tylko dla Sług Jehowy przed zbliżającym się wydarzeniem Prz.4:18, Dan.12:3,4,10-12, Mt.13:11.

 3. co to za GIGABREDNIA Zzmieszczaniem ludzi w australii? tam tylko czesc ziem jest dostepna czlowiekowi. zycie na pozostalej czesci jest dla czlowieka niemozliwe.
  TAK JEST WAS ZA DUZO!!!!!!!!!!!
  przestan napierdalac nowe bombelki imbecylu jeden z drugim.
  jak juz nic innego nie umiesz, tylko kopulowac, to sie idz wysterylizuj.
  90% gatunku ludzkiego to ciezkie imbecyle, ktorych kolejne pokolenia sa OBCIAZENIEM, TYLKO OBCIAZENIEM dla planety.

  1. Co do formy – zdecydowanie za ostro, co do meritum – przyznaję rację.
   .
   Nie trzeba być Rotszyldem czy masonem, by dostrzec przepełnienie Polski ludźmi, ich samochodami i olbrzymimi wiatrakami.
   .
   Tysiąc lat temu było w całej Europie ok. 30-40 mln ludzi, a dzisiaj w samej UE jest ok. 500 mln.
   .
   Po co oni wszyscy, skoro nie wystarcza dla nich sensownej pracy, ziemi uprawnej i prądu?
   .
   Spokojnie można zredukować ilość mieszkańców UE o połowę (nie mówiąc już o USA, Chinach, Indiach i innych krajach o bardzo dużej liczbie ludności).
   .
   Tylko nie powinno się tego robić poprzez wojny, aborcję i totalną kontrolę połączoną z wyrywaniem ludzi ze wsi i brutalną presją ekonomiczną. To powinna być świadoma decyzja, połączona z ułatwianiem ludziom powrotu na wieś i życia bliskiego naturze.
   .
   Przed II wojną światową na polskiej wsi nie było prądu i ludzie z powodzeniem żyli.
   .
   Czas do tego powrócić. Nadmiar ludzi jest w wielkich miastach.

  2. uważam ze bredzisz Uważam że bredzisz i jesteś mega obciążeniem dla planety. Niestety idioci są wszedzie i niektórzy nawet udaja że są inteligentni!

  3. CZYLI panie @za WYSTARCZY „IMBECYLOW” WYSTERYLIZOWAC I PO KLOPOCI DLA WSZYSTKICH! Tez tak uwazam po co ma sie rozmnazac nikomu niepotrzebne bezuzyteczne badziewie, tylko panie @za, kto jest tym debilem tak naprawde?Nie wziales pan pod uwage, ze sam mozesz sie nim okazac i wtedy gwoli scislosci i uczciwosci powinno sie tobie te jajca obciac czy jak wolisz klejnoty pozostawic i je tylko wysterylizowac zeby sobie bimbaly bezuzyteczne???

 4. 😁 Przeglądając internet widzę taki bałagan w opiniach i wypowiedziach, że Google staje się takim samym śmietnikiem co planeta Ziemia, lubię takie kłutnie jeden o religii a drugi o drugiej wojnie. Chyba taka świadomość nie daje szansy na przyszłość, depopulacja to usuwanie małpich genów a po samych komentarzach segregacja jest prosta dla góry, radzę se zrobić badania grupy krwi jak ktoś ma A,B, AB to nie ma szans a 0RH- to Covid ani trótki medyczne praktycznie nie działają pozdrawiam wszystkich kosmitów 🤘👽🤘 wesoło jest i będzie jeszcze weselej😈 apokalipsa napisana przez obcych, New World Order. Dla jednych to tragedia a dla drugich pokarm ludzkość zaczyna dostrzegać inną ingerencję pobudka doprowadzi że społeczeństwo się podzieli na dwie strony i wybuchnie wojna Anioły🧝‍♀️ vs Demony🦖
  Happy End 💀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.