Strona główna > Polska > Sejm odrzucił wniosek o prawo do życia dla każdego dziecka

Sejm odrzucił wniosek o prawo do życia dla każdego dziecka

Szanowny Panie!

Sejm odrzucił wniosek o prawo do życia dla każdego dziecka. Stało się to mimo iż jeszcze niedawno całkiem realne wydawało się zakazanie przynajmniej aborcji ze względu na niepełnosprawność. W międzyczasie zmobilizowały się środowiska feministyczne, które domagają się zwiększenia dostępu do zabijania dzieci. Oznacza to, że walka w obronie życia i rodziny będzie teraz szczególnie intensywna.

a11

Piszę do Pana, aby przekazać informacje o aktywności Fundacji Życie i Rodzina w ostatnich tygodniach oraz o działaniach, które zamierzamy podjąć.

Jeszcze przed decyzją Sejmu kontrowaliśmy lewicowe manifestacje pokazując na banerach, czego naprawdę domagają się feministki. W Toruniu protestujący, wśród których przeważała skrajnie lewicowa i agresywna organizacja Antifa, podczas przepychanek usiłowali wyrwać naszym wolontariuszom banery antyaborcyjne i zasłaniali je płachtami czarnego materiału.

Nie pozwoliliśmy im na taką cenzurę! Po tym, jak rozwinęliśmy nasze banery,feministyczna pikieta została rozwiązana 45 minut przed planowanym końcem!

We wrześniu zorganizowaliśmy w sumie 20 pikiet antyaborcyjnych, w tym również podczas czarnych protestów i strajków kobiet. Oprócz Torunia byliśmy na ulicach Siemianowic Śląskich, Katowic, Bielska-Białej, Lublina, Ustronia, Jastrzębia Zdroju, Poznania  i Warszawy.

Równie intensywna jest nasza walka o prawdę na froncie antydewiacyjnym. Okazuje się, że środowiska aborcyjne i promujące homoseksualizm działają w zmowie! W krótkim czasie zniszczyły one dwie wystawy fundacji ukazujące fakty na temat homoseksualizmu – w Nasielsku i w Kielcach.

Pod poniższym linkiem można obejrzeć film z czarnego protestu w Kielcach, w czasie którego jego uczestnicy dewastują wystawę „Stop Dewiacji”.

Sprawa trafiła na policję, a ta po zaznajomieniu się z filmem zidentyfikowała osoby, wobec których zostaną teraz sformułowane zarzuty zniszczenia mienia.

Homolobby próbuje też zastraszyć nas działaniami prawnymi. W ostatnich dniach zostałam przesłuchana przez policję na okoliczność postawienia wystawy „Stop Dewiacji” w Opocznie w sierpniu br. Kampania Przeciw Homofobii grozi mi procesem z artykułu 212 KK, tj. o zniesławieniu. A jeszcze niedawno organizacje promujące homoseksualizm obłudnie wzywały do przekazywania sobie „znaku pokoju”!

Nie chcemy poddać się presji. Wiemy, że to od nas zależy los rodzin i dzieci. W Toruniu przeprowadziliśmy pierwszy kurs dla obrońców życia i rodziny, na którym przeszkoliliśmy 20 osób. Mamy więc nowych działaczy uzbrojonych w argumenty i metody do przeciwstawiania się złu.

W najbliższym czasie planujemy postawienie wystaw „Stop Dewiacji” w kolejnych miastach, wystąpiliśmy o stosowne pozwolenia i oczekujemy na zgody.Będziemy też pikietować w obronie zabijanych dzieci. Chcemy być tam, gdzie słabszym próbuje się odebrać prawo do życia i zdrowej rodziny. Chcemy, aby w szpitalach leczono, a nie zabijano, a przestrzeń publiczna wolna była od homoideologii. Ostatnie wydarzenia w Sejmie pokazują, że jeśli sami o to nie zadbamy, nikt nie upomni się o wartości w naszym imieniu.

Wszystkie te działania kosztują. Dlatego zwracam się do Pani/Pana z prośbą o przekazanie 20, 50, 100 zł lub dowolnej innej kwoty na pokrycie wydatków związanych z organizacją naszych akcji.


Z góry dziękuję za wsparcie!

Z poważaniem,

Kaja Godek

z zespołem Fundacji Życie i Rodzina


PS. W obliczu ataków na życie i rodzinę nie możemy się poddać!

Aby wykonać tradycyjny przelew, podaję numer polskiego konta:

26 1140 2004 0000 3202 7615 3171

Nazwa odbiorcy: Fundacja Życie i Rodzina, ul. Książąt Mazowieckich 9/5, 01-990 Warszawa

Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

Przelewy zagraniczne:

IBAN: PL26114020040000320276153171, kod SWIFT: BREXPLPWMBK

Można również nas wesprzeć przez systemy przelewowe:

a22

Za: http://www.gazetawarszawska.com/pugnae/4625-sejm-odrzucil-wniosek-o-prawo-do-zycia-dla-kazdego-dziecka

Data publikacji: 7.10.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *