Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > „Sayanim” a skandal szpiegowski NSA

„Sayanim” a skandal szpiegowski NSA

„Sayanim” i ludzie z podwójnym obywatelstwem kradną tajemnice USA dla izrahella

feff6991c5663c3c
katsas po lewej, sayanim po prawej

Na całym świecie są tysiące sayanim … Masz do dyspozycji system rekrutacji, jaki pozbawiony jest ryzyka, a który faktycznie daje pulę milionów żydów pozwalający zdobywać informacje znajdujące się poza własnymi granicami … Katsas w placówkach są kierownikami i są odpowiedzialni za sayanim, a najbardziej aktywni sayanim są odwiedzani przez katsa co trzy miesiące mniej więcej, co dla katsa oznacza zazwyczaj od dwóch do czterech spotkań twarzą w twarz dziennie z sayanim oraz wiele rozmów telefonicznych” – Victor Ostrovsky, „By Way of Deception”.

W swoim artykule „izrahell i skandal NSA”, jaki pojawił się w The Occidental Observer 19 czerwca, dr Kevin MacDonald mówi, że szpiegowskie oprogramowanie, jakie zostało opracowane przez NSA i jest częścią obecnego skandalu rządowego w USA, zostało przekazane izrahellowi przez „pracownika średniego szczebla” i jest przez nich wykorzystywane do własnych celów.

Biorąc pod uwagę fakt, że firmy, które są w posiadaniu izrahella, i na podstawie umów zawartych z NSA, już zajmują się szpiegowaniem Amerykanów, a także ich długoterminowe zaangażowanie w analizę billingów telefonicznych oraz nadzór nad innymi systemami telekomunikacyjnymi, dr MacDonald stwierdza, że należy założyć, iż izrahell w rzeczywistości używa skradzionego oprogramowania do szpiegowania Ameryki; „byłoby naiwną głupotą myśleć inaczej”.

25 lipca 2011 roku napisałem artykuł zatytułowany “Israel: Agents, Assets and Sayanim”, który zawierał zestawienie cytatów z kilku wiarygodnych źródeł.

Według Jeffa Gatesa, piszącego dla Veterans Today, 19 lipca 2010:

„Tajemnica rozmnożonych sił izrahellskich w USA polega na zastosowaniu agentów, uśpionych aktywów i sayanim (hebr. wolontariuszy) … Dzięki nadzorowi izrahellskich oficerów łącznikowych (katsas), izrahellskie operacje w USA dokonywane są za pomocą agentów, tych aktywów oraz wolontariuszy (sayanim) … Podobnie jak w przypadku wojskowych rezerwistów, sayanim są aktywowani wtedy, gdy są potrzebni do pomocy w przeprowadzeniu operacji. Wyrażając zgodę na okazanie pomocy izrahellowi, zasilają szeregi utajonego korpusu na wezwanie oraz czynnik namnożenia sił, jaki może zostać wdrożony do działania w krótkim czasie … Kiedy nie jest pomocny w realizowaniu bieżącej operacji, sayanim zajmują się zbieraniem i dostarczaniem informacji przydatnych dla izrahella. Ten korpus ochotniczy jest głęboko osadzony w ciałach ustawodawczych, w szczególności w Stanach Zjednoczonych”.

A według relacji ex-oficera Mossadu, Victora Ostrovsky’ego, zawartej przez niego w książce “By Way of Deception”:

„Na całym świecie są tysiące sayanim … Masz do dyspozycji system rekrutacji, jaki pozbawiony jest ryzyka, a który faktycznie daje pulę milionów żydów pozwalający zdobywać informacje znajdujące się poza własnymi granicami … Katsas w placówkach są kierownikami i są odpowiedzialni za sayanim , a najbardziej aktywni sayanim są odwiedzani przez katsa co trzy miesiące mniej więcej, co do katsa oznacza zazwyczaj od dwóch do czterech spotkań twarzą w twarz dziennie z sayanim oraz wiele rozmów telefonicznych”.

Jak zauważa dr MacDonald, jest mało prawdopodobne, aby “mainstream media” chciały zapoznać społeczeństwo z tym obecnym przykładem izrahellskiej zdrady, które moim zdaniem w dużej mierze jest wynikiem dobrze zakorzenionego systemu „sayanim”, w tym przypadku właścicieli i kierownictwa kluczowych obszarów radia, telewizji i gazet, którzy są w stanie kontrolować, jakie wiadomości zostaną upublicznione, a jakie nie.

Na koniec swego artykułu MacDonald wyraża nadzieję, że społeczeństwo stanie się wreszcie świadome faktu systematycznego wykorzystywania przez izrahell do swoich celów żydów w USA, Europie i poza nią, i że świat zacznie zwijać dywan i demontować izrahellski morderczy uścisk za gardło naszych polityków, spraw zagranicznych, wojskowych i gospodarczych”.

Wyrażam też obawę, że „traktowanie naszych żydowskich populacji sprawiedliwie i bez złej woli lub uprzedzeń będzie jednym z najtrudniejszych i najbardziej wymagających zadań naszych liderów w tym czasie. Ale to należy zrobić, w przeciwnym razie nie będziemy wiele lepsi od tych, którzy kłamią, oszukują, tworzą spisek i jawną zdradę wobec nas”.

W ostatnim akapicie, dr MacDonald podkreśla siłę wzajemnego posplatania izrahellskiego lobby, Mossadu, AIPAC i siatki „sayanim” w następujący sposób:

„Sytuacja z NSA jest kolejnym przykładem tego, co to znaczy mieć żydowską elitę w USA: żydowscy szpiedzy, którzy dostarczają najważniejsze szpiegowskie programy komputerowe dla izrahella nie są oskarżeni. I mimo długiej historii agresywnego szpiegostwa przeciwko USA, rządowa agencja bezpieczeństwa NSA wynajmuje izrahellskie firmy do gromadzenia danych, przy czym słowa nie usłyszeliśmy o tym w Kongresie albo od mediów, a przecież są to oczywiste problemy, jakie naprawdę istnieją”.

W świetle obecnych wydarzeń jest to dobry moment, aby dokonać przeglądu długiej historii izrahellskiego szpiegostwa i kradzieży w branży wojskowej i gospodarczej, dokonanej na szkodę przyjaciół z Zachodu, zwłaszcza w stosunku do Stanów Zjednoczonych, które są głównym celem szpiegowania izrahella.

Więcej:

Artykuł dr MacDonalda “Israel and the NSA Scandal”:

http://www.theoccidentalobserver.net/2013/06/israel-and-the-nsa-scandal/

Artykuł Jeffa Gatesa “Sayanim: Israeli Operatives in the U.S.”

http://www.veteranstoday.com/2010/07/19/sayanim-israeli-operatives-in-the-u-s/

Artykuł Jeffa Goodalla “Israel: Agents, Assets and Sayanim”

Israel: Agents, Assets and Sayanim

Recenzje 2 książek Victora Ostrovsky’ego, By Way of Deception” oraz “The Other Side of Deception”

http://www.amazon.ca/gp/search/ref=a9_sc_1?rh=i%3Aca-books-english-tree%2Ck%3Avictor+ostrovsky&keywords=victor+ostrovsky&ie=UTF8&qid=1311442793

źródło: http://www.jeff-goodall.com/?p=11309

przygotował: Pluszowy Miś

Sayanim

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.