Strona główna > NWO > Apokalipsa > Satanizm zachodnich społeczeństw – dziesięć symptomów

Satanizm zachodnich społeczeństw – dziesięć symptomów

Wielu żydów, żydomasonów, liberałów, socjalistów i feministek zostało nieświadomie wprowadzonych do satanistycznego kultu opartego na żydowskiej Kabale. Społeczeństwo coraz bardziej przypomina ten rządzący Kult Iluminatów. Kult satanistyczny propaguje i naucza zachowań autodestrukcyjnych.

Ukryte na widoku logo Iluminatów na amerykańskim banknocie jednodolarowym
Ukryte na widoku logo Iluminatów na amerykańskim banknocie jednodolarowym

10 symptomów świadczących, że społeczeństwa zachodnie są kultem satanistycznym.

1- Istnieje różnica pomiędzy „wtajemniczonymi” i resztą ogółu społeczeństwa, które utrzymywane jest w ciemnocie. Nie mówi się mu prawdy o rzeczywistych celach Kultu (eksploatacji i zniewoleniu ludzi) a zamiast tego oszukuje się społeczeństwo za pomocą szlachetnie brzmiących frazesów. Przywódcy (część „wtajemniczonych”) rutynowo okłamują ludzi tak chociażby jak w przypadku zamachów fałszywej flagi, zabójstw i wojen. Operacje fałszywej flagi są formą masowego prania mózgu, które wzbudzają sympatię dla rzekomych ofiar i nienawiść do rzekomych sprawców.

2- Symbole Kultu są wszędzie i jego pomniki (obeliski) znaczą nasze miasta. Znaki i logo Iluminatów są także widoczne w logo różnych firm korporacyjnych. Iluminaccy bankierzy kontrolują większość korporacji (Chrystus przedstawiony w bluźnierczym stosunku z Bogiem. Piramida z okiem Iluminatów w siedzeniu Chrystusa)

Okładka judeosatanistycznego Charlie Hebdo
Okładka judeosatanistycznego Charlie Hebdo

3- Wspominanie o Bogu i o inteligentnym uniwersalnym projekcie i o uniwersalnej inteligencji jest tłumione. Zamiast Bogu (sumienie) jesteśmy zmuszani do podporządkowania się przywódcom Kultu i ich przydupasom. Wierzący w Boga są prześladowani. Poprzez zaprzeczenie nieśmiertelności naszej duszy definiują nas  jako zwierzęta, które mogą być udomawiane i prowadzone na ubój. Zachęcają nas do zgłębiania, rozwijania i praktykowania naszej zwierzęcej natury.

4- Próbują oni obalić (unieważnić) naturę i zachęcają do nienaturalnych i perwersyjnych zachowań. Najlepszym przykładem jest ich nienawiść do płci (męskiej i żeńskiej) i ich promocja zmiany płci (gender), homoseksualizmu i androgynii (dwupłciowości). Nauczanie dzieci w szkołach eksperymentowania z zabawkami erotycznymi i homoseksualizmem jest usankcjonowaniem maltretowania seksualnego dzieci. Homoseksualizm jest zaburzeniem rozwojowym. Jego oficjalna promocja jest dowodem na to, że społeczeństwa przeszły już na stronę ciemności.

Na waszych oczach. Przed Główną Komendą Policji w Toronto stoi posąg policjantki pracującej przy nieukończonej piramidzie, takiej jak na banknocie jednodolarowym.
Na waszych oczach. Przed Główną Komendą Policji w Toronto stoi posąg policjantki pracującej przy nieukończonej piramidzie, takiej jak na banknocie jednodolarowym.

5- Promują rozwiązły i anonimowy seks w celu degradacji i dehumanizacji ludzi do poziomu zwierząt. Normalizują zboczenia seksualne w celu zignorowania Boga i służenia ich bogowi Lucyferowi. Obsesja seksualna Kultu ustępuje jedynie ich miłości do pieniędzy. Miliony są zaangażowane w hazardową grę na giełdzie. Kult zachęca do obu nałogów i do nałogowych zachowań w ogóle. Kult kontroluje nas poprzez wprowadzanie nas w chorobę, fizyczną lub psychiczną. Istnieje obsesja choroby.

6- Kult próbuje zniszczyć instytucję małżeństwa i komórkę rodzinną po to żeby to Kult był naszą najwyższą wartością i żeby ostatecznie przejął prokreację.

7- Tworzy on wyimaginowanego wroga, który zagraża nam atakiem. Wykorzystuje to jako pretekst do zniesienia praw obywatelskich i utworzenia państwa policyjnego, zdolnego do zapewnienia Kultowi pełnej władzy.

a7

8- Istnieje szeroka inwigilacja w celu kontrolowania każdego człowieka za pomocą szantażu. Kult wymaga podporządkowania się we wszystkich sprawach. „Przestępcy” myśli są wytykani i usuwani. Dyrektor generalny Mozilla został zmuszony do rezygnacji po tym jak przeznaczył dotację grupie, która zwalczała małżeństwa sodomickie. Wymusza to uległość, która staje się powszechna i jest charakterystyczna dla komunizmu, który jest przejawem Kultu Iluminatów. Termin „politycznie poprawny” powstał w Partii Komunistycznej.

9- Kult tłumi i zwalcza prawdę. Prawdziwą historię, muzykę i literaturę, które są zwalczane i tłumione. Kult wykorzystuje rozrywkę jako okultystyczny rytuał a także w celu poniżenia nas i odwrócenia naszej uwagi od rzeczywistości (przez tworzenie alternatywnego świata fantazji). Ludzie przemysłu rozrywkowego są często, po wypraniu mózgu metodami „mind control”, agentami Kultu. Nowy powszechny szkolny program nauczania opracowano w celu przekształcenia ludzi w przedmioty.

Videoclip "Związany język". Czy to krzyk Myley Cyrus o pomoc?
Videoclip „Związany język”. Czy to krzyk Myley Cyrus o pomoc?

10- Celem satanistycznego Kultu jest uczynienie jego członków chorymi a następnie obciążenie ich kosztami leczenia. Prawdziwe lekarstwa są wycofane i ukrywane. Prowadzone jest także nieustające skupianie uwagi na ludziach dysfunkcyjnych,  „przegranych” i słabeuszach raczej niż na silnych, skutecznych i zdrowych ludziach.

I na koniec, Kult ma zwykle silnego, bogopodobnego przywódcę, którego autorytet nigdy nie jest kwestionowany. Pomyślcie o Hitlerze i Stalinie.

Na Zachodzie wciąż czekamy kiedy ta osoba się wyłoni. Kiedy on (lub ona) pojawi się to Kult będzie już spełniony.

KOMENTARZ CZYTELNIKA

Myślę że, pana lista dowodów na wszechobecny satanistyczny Kult jest właściwie nieprzekonująca. Lubię pańskie artykuły, które są czasami, jak się wydaje, bardzo dziwaczne.

Myślę, że problemem na jaki ludzie się w tym materiale natykają jest zaprzeczanie morderczej etyki. Nie wierzę, że jest chociażby jeden jedyny człowiek, który nie rozumie w pełni, że zapłodniona kobieta nosi w sobie dziecko a pomimo to tysiące tych ludzi namawiają kobiety do aborcji.

Kiedy zrozumie się, że pewni ludzie zabiją własnego syna lub córkę po to żeby uchylić się od odpowiedzialności to teza, że Mosad potajemnie kierował zamachem 9/11 po to żeby zrealizować swoje interesy wydaje się być całkiem rozsądna a 2700 zabitych jest nieistotnym szczegółem. Sądzę, że pana lista dowodów wszechobecnego satanistycznego Kultu jest, w rzeczywistości, nieprzekonująca.

1-Aborcja jest dzieciobójstwem i jest akceptowana. Jest dużo gorsza niż, dokonywane przez Majów, obrzędy składania ofiar z ludzi, które wstrząsnęły zachodnią cywilizacją kiedy odkryto to po raz pierwszy.

2-Lichwa, którą ludzie akceptują, jest oczywistym wymuszeniem i zdzierstwem (grabieżą) dokonywanym przez system bankowy i traktowana jest przez ludzi jako jedyny sposób na przetrwanie. Tak jakby byli zaczarowani.

3-Podatki. Ludzie nawet powierzchownie nie wierzą, że rząd ma na uwadze ich dobro, jednakże ciągle je płacą z powodu irracjonalnego strachu.

4-Wojsko USA stało się w rzeczywistości francuską Legią Cudzoziemską na służbie kompleksu militarno-przemysłowego.

5-„Fałszywa flaga” powinna się właściwie nazywać „korporacyjną flagą”.

6-Holocaust jest korporacyjnym straszydłem. Są miliony amerykańskich dzieci, które mają w swoich rodzinach mężczyzn, którzy zginęli na polach bitew Europy a nic o nich nie wiedzą. Jednakże potrafią wymienić dwie lub trzy nazwy obozów koncentracyjnych.

7-Ktoś musi być odpowiedzialny za starannie aranżowaną i kierowaną kampanię doprowadzania kultury do dekadencji. Te siły muszą być tajne ponieważ są ukryte. Muszą takie być.

Za: http://henrymakow.com/2015/01/ten-signs-western-society.html

Data publikacji: 16.01.2015

Opracowanie: GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *