Strona główna > NWO > Apokalipsa > Satanizm wchodzi do amerykańskich szkół publicznych

Satanizm wchodzi do amerykańskich szkół publicznych

Początkowo myślałam że to żart. Czytelnik powiadomił mnie, że Świątynia Szatana (ST) ogłosiła iż w nadchodzącym roku szkolnym będzie sponsorować ‚Kluby satanistyczne po lekcjach’ w szkołach publicznych w całym kraju. To nazywa się „Edukacja z szatanem” [”Educatin’ With Satan”].

Kluby szatana żądane w imię wolności religijnej

To nie jest żart. Weszłam na portal i zobaczyłam to czego nigdy za mojego życia nie spodziewałam się zobaczyć: jawne promowanie satanizmu dla dzieci. „Edukacja z szatanem” kieruje czytelnika do bardzo dziwnego teledysku z uśmiechającymi się dziećmi bawiącymi się pająkami i chodzącymi do tyłu. […]

ST uważa, że ma prawo propagować swoją tzw. religię w imię tolerancji i wolności religijnej. Dlatego jawnie formułuje swój cel dla nowego projektu wpajania dzieciom satanizmu:

„Ważne jest by dzieci miały szansę zrozumienia, że materiały ewangeliczne teraz skradające się do ich szkół przedstawiają tylko jedną opinię religijną pośród wielu. Choć [ewangeliczne] Kluby Dobrej Nowiny skupiają się na indoktrynacji, wrzepiają im strach przed piekłem i Bożym gniewem, Kluby satanistyczne po szkole będą skupiać się na swobodnym dociekaniu i racjonalizmie, naukowych podstawach dzięki którym wiemy to co wiemy o otaczającym nas świecie”.

Portal ma sklep, w którym proponuje Ćwiczeniówkę, koszulki z Hail Satan, breloczki i popiersie Bahometa…

Damian pokazuje klasie jak się robi odwrócony pentagram. Połącz kropki i zrób sobie własny.
Damian pokazuje klasie jak się robi odwrócony pentagram. Połącz kropki i zrób sobie własny.

ST domaga się prawa dystrybucji tych ćwiczeniówek w każdej szkole gdzie rozdaje się Biblie i inne materiały religijne. I oni już to robią. Niektóre szkoły na Florydzie, w Kalifornii i Kolorado już pozwalają ateistom i satanistom dystrybuować ich powichrowane materiały.

Jak do tego doszło? Sataniści swoje postępowanie opierają na wolności przyznanej w naszej konstytucji, te same prawa wolności żądała rewolucja francuska. Kiedy Sąd Najwyższy orzekł, że szkoła publiczna która pozwala na korzystanie z pomieszczeń świeckim grupom, nie może dyskryminować wobec grup religijnych, w 2008, ST, która zarejestrowała się zgodnie z wymogami rządu Busha by otrzymać fundusze rządowe jako religia, może żądać równych praw dla własnych klubów po szkole. […]

Czarna msza i bluźnierstwo wobec Matki Bożej

Jak daleko przeszliśmy tą mroczną ścieżką tolerancji dla wszystkich wyznań i „nie-wyznań”? Wystarczy kilka przykładów by pokazać głupotę jaka dotyka nas dzisiaj w imię wolności religijnej.

Jawny kult szatana w Detroit.
Jawny kult szatana w Detroit
Czarodziej szatana Daniels pokazuje ołtarz do czarnej mszy
Czarodziej szatana Daniels pokazuje ołtarz do czarnej mszy

W 2014, jak poinformowano here, ST odsłoniła w Detroit posąg diabła Bafometa z adorujący-mi go dziećmi [zdjęcie powyżej po lewej]. W tym samym roku, z obawy przed reakcjami prawnymi, pozwolono na satanistyczną czarną mszę w Oklahoma City, pomimo masowych protestów.

W tym roku 2016, planowana jest jeszcze bardziej bezczelnie bluźniercza „impreza” dla Oklahoma City Civic Center: 15 sierpnia, w święto Wniebowzięcia Matki Bożej, satanistyczny Kościół Arimana odprawi czarną mszę i ‚odstawi’ rytuał zatytułowany „Skonsumowanie Maryi” [The Consumption of Mary], znowu pomimo ogromnych protestów.

W tym rytuale będzie się ubliżać posągowi Matki Bożej menstrualną krwią i popiołami ze spalonego Koranu. Na końcu ceremonii zetnie się głowę posągu w celu odsłonięcia „bellmouth” [otwór dzwonu?] co oznacza drzwi do piekła.

W posągu jest prawdziwe serce świni, chwali się boasts Adam Daniels, szef satanistycznego kultu. Kiedy rozbije się posąg, kapłanka wyciągnie zeń serce i je zje, stąd „skonsumowanie” Maryi  i zakończenie rytuału. […]

Tak więc w imię praktyczności (oszczędzanie pieniędzy podatników) i wolności wypowiedzi,  znosi się bluźnierstwa wobec naszego Pana i Matki Bożej, pozwolone bez żadnych konkretnych środków by je zatrzymać. Jedynymi którzy nie mają już żadnych praw w społeczeństwie są Jezus Chrystus i Jego Najświętsza Matka.

Tolerancja & wolność religijna

Ta wolność dla szatana i każdego zła jest naturalną konsekwencją tolerancji dla wszystkich religii głoszonych przez rewolucję i zwalczanych przez Kościół do II Soboru Watykańskiego.

Na tym soborze, w imię dostosowania się do świata, Kościół wszedł w świat i zaczął mówić, że wszystkie religie mają równe prawa i traktowanie zgodne z prawem. Opierając się na soborowej deklaracji Dignitatis humanae, soborowi papieże i biskupi potwierdzili, że każde wy-znanie powinno mieć prawo „wpływu” i „nakazu” na sferę doczesną. Jak ta nieograniczona tolerancja nie mogła się skończyć pozwoleniem wolności dla satanizmu w nowoczesnym społeczeństwie?

Dołącz do satanistycznej rewolucji Stały atak na społeczeństwo poprzez Hollywood i media by dołączać do 'satanistycznej rewolucji'
Dołącz do satanistycznej rewolucji. Stały atak na społeczeństwo poprzez Hollywood i media
by dołączać do ‚satanistycznej rewolucji’

A jaką obronę ma Kościół by zwalczać akty takie jak czarne msze i bluźniercze imprezy jakie widzimy – poza lekką reprymendą i westchnieniami dezaprobaty – skoro porzucił doktrynę, którą wykorzystywał do obrony siebie i społeczeństwa przed takim złem?

Przemyślmy mądre słowa papieża Piusa VI, który przepowiedział nadchodzące katastrofy, gdyby ludzie przyjęli wolność religijną osadzoną w prawach obywatelskich w rewolucji francuskiej. Jest wyraźny w swoim jej potępieniu [his condemnation], nazywając ją „potwornym prawem” które „daje pełną licencję na propagowanie nawet najbardziej nieuporządkowanych wyobrażeń” (Quod aliquantum, 10.03.1791).

Widzimy te potworności i nieuporządkowane wyobrażenia pojawiające się dzisiaj w społeczeństwie na całym świecie. Rozpoczyna się panowanie szatana. Ono nie ustanie dopóki Kościół i społeczeństwo nie odrzucą „wolności, równości, braterstwa” ustanowionych w nowoczesnym świecie. Panowanie Chrystusa powróci dopiero kiedy Kościół i państwo wrócą do mocnej katolickiej doktryny z przeszłości, która zwalcza wszystkie fałszywe religie.

Tłum. Ola Gordon

Źródło: http://www.traditioninaction.org/Cultural/A068_Satanism.htm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *