Strona główna > NWO > Satanizm w Przemyśle Muzycznym i Hollywood [wideo]

Satanizm w Przemyśle Muzycznym i Hollywood [wideo]

Film dokumentalny na temat satanistycznych przekazów w muzyce, filmach, kinie, wywiady z czołowymi postaciami dzisiejszego Show Biznesu, które ujawniają okultystyczną agendę.

illuminati-music-industry-fake-750x420

„Programy TV, przez które jesteśmy otoczeni przez całe życie, pozycjonują nas i programują na odpowiednie postrzeganie świata. Cały świat podlega absolutnej propagandzie, propagują swoje teorie na temat pochodzenia świata w którym żyjemy.

Skąd pochodzimy, nasze korzenie, pochodzenia wszechświata i tym podobne. Projekt polega dosłownie na sekularyzacji świata. Paplacie, zajmujecie się swoimi sprawami, pomnażacie, kupujecie domy, samochody,firmy i inne rzeczy, a kiedy mówi się Wam o Bogu, religii, życiu, moralności to wy odpowiadacie „nie mam na to czasu“.

Ponieważ media są zaprojektowane aby nie zadawali drażliwych pytań, aby jedyną rzeczą o jaką się martwią jest dobra zabawa. Jedyne o co się martwią to jest ich wartość. Jedyne o co się martwią to zdobywanie większej liczby dóbr materialnych.

I dlatego dzisiaj młodzi ludzie mają problem bo jeśli wezmą udział w jakimś wydarzeniu i chcecie poruszyć ważne tematy musicie przezwyciężyć opór wielu swoich rówieśników którzy są zagubieni w tym matrixie i wolą imprezować, niż wysłuchać prawdy.

Oni wolą imprezować, robić zakupy i spędzać czas w centrach handlowych, niż stanąć w obronie sprawiedliwości…”

Michał KK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *