Strona główna > NWO > Apokalipsa > Satanizm pożera Eurosodomę ! Szokujące wyniki sondaży opinii społecznej w kwestii pederastii

Satanizm pożera Eurosodomę ! Szokujące wyniki sondaży opinii społecznej w kwestii pederastii

Komisja Europejska opublikowała wyniki szeroko zakrojonego badania opinii społecznej, przeprowadzonego we wszystkich państwach członkowskich UE. Chociaż „średnie” wyniki ankiety, na pierwszy rzut oka, były na korzyść neoliberałów, którzy opowiadali się za „tolerancją”, badanie ujawniło trendy, które, delikatnie mówiąc, nie podobały się zwolennikom „zjednoczonej Europy”.
72% respondentów stwierdziło, że nie widzi nic nagannego w związkach osób tej samej płci, a 69% stwierdziło, że popiera pomysł wprowadzenia małżeństw osób tej samej płci w całej Europie.
Według wyników ankiety Szwecja jest najbardziej tolerancyjnym krajem UE. Tam, odpowiednio, 95% i 92% uczestników badania udzieliło pozytywnych odpowiedzi na powyższe pytania . Podobne wyniki (75% lub więcej) można zaobserwować w Belgii, Danii, Niemczech, Irlandii, Hiszpanii, Francji, Luksemburgu, Finlandii, Holandii i Wielkiej Brytanii. W drugiej grupie krajów niekonwencjonalne „wartości” popiera ponad połowa respondentów. Mówimy o Czechach, Włoszech, Polsce, Austrii, Portugalii i Słowenii.
Jednakże najciekawsze wyniki badania okazały się w trzeciej grupie krajów. Tak więc w Bułgarii 71% respondentów potępia związki osób tej samej płci, a 74% sprzeciwia się małżeństwom osób tej samej płci. Na Słowacji wyniki są podobne – 61 i 70%. W Rumunii – 63 i 63%. Na Węgrzech – 61 i 53%. Na Cyprze – 60 i 55%. W Grecji – 56 i 53%. W Chorwacji – 55 i 58%. Poza tym do „nietradycyjnych związków” chłodno odnosi się większość mieszkańców krajów bałtyckich.
Co szczególnie jest godne uwagi to to, że w krajach, które aktywnie wspierają LGBT – „perspektywy życia”, stosunek do tej społeczności poprawił się w ciągu ostatnich 5 lat (na przykład w Niemczech liczba sympatyków wzrosła o 18%, a w Wielkiej Brytanii o 14%). Za to w krajach Europy Wschodniej i Południowej, które wykazały chłodne podejście do osób LGBT – „stylu życia”, wręcz przeciwnie, w ostatnich latach liczba osób odczuwających niechęć do takich zjawisk znacznie wzrosła (w Bułgarii o 12%, na Słowacji – o 5% itd.). p.).
Można dojść do wniosku, że kraje europejskie, w których przeważa ludność prawosławna (Bułgaria, Grecja, Cypr), a także państwa Europy Wschodniej o silnych tradycjach katolickich (Węgry i Słowacja) w największym stopniu stosują tradycyjne poglądy na życie.
Zwolennicy „nietradycyjnych” poglądów mogą świętować pełne zwycięstwo w Skandynawii i w krajach Beneluksu. Zresztą ich pozycje są jednak wystarczająco silne w całej Europie Zachodniej. Wydaje się, że zmiany neoliberalne zachodzą w krajach katolickich, takich jak Francja i Hiszpania. Chociaż na początku 2010 r., kiedy w Paryżu trwały dyskusje na temat celowości wprowadzenia małżeństw osób tej samej płci, społeczeństwo było tam podzielone na około połowę.
Za: https://3rm.info/main/77302-sodom-pozhiraet-evropu-shokirujuschie-rezultaty-oprosov-otnoshenija-k-pederastii.html
Publikacja: 30.09.2019
Przekład Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.