SATANIZM

WSTĘP: Są to Objawienia przekazywane Weronice Lueken z Nowego Jorku. Urodzona w 1923r. – zamężna, matka pięciorga dzieci. Zmarła 3 sierpnia 1995 r. Matka Boska ukazała się Weronice 7 kwietnia, 1970, informując ją, że pojawi się na terenie starego kościoła św. Roberta Bellarmina w dzielnicy Bayside, Nowy Jork, 18 czerwca 1970 r .

Matka Boża prosiła, aby poinformować o tym kapłanów z Parafii oraz, aby odbywały sie tu czuwania modlitewne.
Matka Boża prosiła o wzniesienie sanktuarium i bazyliki na wybranym świętym miejscu pod Jej wezwaniem „Our Lady of the Roses, Mary Help of Mothers ”(„Nasza Pani Roz”, „Maryja Pomocniczka Matek”).Obiecała przybywać na to miejsce w przeddzień każdego większego święta Kościoła.

Najświętsza Matka poinstruowała także Weronikę, aby rozpowszechniała treści objawień na cały świat.
Weronika opisywała b.dokładnie to, co widziała, powtarzała słowo w słowo treści objawień. Wszystko nagrane na taśmach audio (aż do 1994 (95?) r).

Pomimo wielu próśb i działań wiernych i samej Weroniki, nigdy nie doszło ze strony władz KK do badan dot. prawdziwości objawień, ale naciskano intensywnie o zaprzestanie spotkań modlitewnych (dlatego spotkania te odbywają się w Pawilonie Watykańskim – Flushing Meadows Park, NY) . Władze KK, NY określiły Objawienia z Bayside za wątpliwe. Jednak ogromna większość Ostrzeżeń/ Objawień z Bayside, NY już się spełniła i spełnia obecnie na naszych oczach. Najbardziej istotny jest fakt, ze Ostrzeżenia były dawane nam od lat 1970-tych (50 lat temu).

Objawienia z Bayside NY, sa w wielu krajach znane jako kontynuacja objawień z Fatimy.”Jest to niebiański plan zbawienia świata – różaniec i szkaplerz …Krzyczcie z dachów! Modlitwa, pokuta, pokuta – odkupienie, łaska i pokój…”

„Jakże to spadłeś z niebios, Jaśniejący, Synu Jutrzenki? [ang. Lucyferze] Jakże runąłeś na ziemię, ty, który podbijałeś narody?  Ty, który mówiłeś w swym sercu: Wstąpię na nie-biosa; powyżej gwiazd… Wstąpię na szczyty obłoków, podobny będę do Najwyższego”.

– Izajasz 14:12-14

 

STRĄCONY Z NIEBA
„Pamiętaj, że był czas kiedy konieczne było strącić Lucyfera i jego zwolenników z Nieba – Lucyfer, który popędza was teraz ze sobą do piekła, na ziemi. On musiał być strącony z Nieba, bo on też stał się dumny i arogancki, chcąc zrobić z siebie innego żywego boga. Tego nie można robić. Nie  możesz być ponad swoim Stwórcą”.                            – Pan Jezus, 7.09.1978

 

ZŁO SATANIZMU
„Szatan, zło satanizmu, pojawia się tylko kiedy grzech stał się sposobem na życie, i zło przyniosło na miejsce ogromny koc ciemności. 666, szatan w ludzkiej postaci, jest wszędzie gdzie jest ciemność. On jest księciem ciemności, ojcem wszystkich kłamców, mistrzem oszustwa. I mówię, Moje dzieci, mistrzem oszustwa, bo jego spryt  przechodzi ludzkie rozumienie”.                                                                                                                 – Matka Boża, 21.11.1977

 

KULT SZATANA
„Jest wiele krajów promujących największe świętokradztwa. Poprzez media i rozwiązłość wymyślili satanizm – kult szatana, przeciwnika, do rozpusty z małymi dziećmi”.

– Matka Boża, 18.03.1983

 

SATANISTYCZNY RYTUAŁ

Matka Boża – „Agenci piekła się zbierają. Satanizm przyspiesza, Moje dziecko. Musisz się modlić i działać mając tę wiedzę, że pośród was są praktykujący kult szatana. Oni stali się nawet tak przesiąknięci duchem zła, że mordują by składać w ofierze inną istotę ludzką”.
Veronica – Och.
Matka Boża – „Tak, Moje dziecko, spójrz na scenę przed tobą”.

Veronica – Och, widzę co wygląda jak jaskinia. Nie myślę żeby to było w Ameryce. Mam wrażenie, że to jaskinia podobna do tej którą widziałam – widziałam kiedy krzyżowano  Jezusa, i biczowali Go przy słupie w jaskini, jakby zbudowanej we wzgórzu.

Widzę gromadzących się tam wielu ludzi.  Powiem, że jest ich około 15, albo może 17, liczę.. nie, 13, tam jest 13 ludzi. Teraz stoją w kręgu. I pośrodku kręgu jest mężczyzna. Na głowie ma rogi, jak szatan, i ma czarną pelerynę czerwoną od środka. I odwraca się i w ręce trzyma włócznię. Ma ona 3 zęby. I te zęby zanurza w dużym wrzącym czajniku. Chyba to jest woda, on ją podgrzewa. I teraz wkłada, zanurza swój widelec, ten duży widelec, w wodzie, a następnie kładzie go na gorących węglach, i one skwierczą. [Veronika łapie oddech.] I teraz podchodzi, i tam jest mężczyzna przywiązany, tak jak był Jezus, do słupa. [Veronica łapie oddech znowu.] I bierze tę straszną, straszną rzecz w rękę i przypala skórę mężczyzny. Słyszę jego krzyki, człowiek krzyczy. On przypala zęby wideł na plecach mężczyzny.

Teraz Matka Boża wie, że robi mi się bardzo niedobrze. To przerażający widok. Teraz – och! Teraz jedna – tam jest kobieta, ona – ma szklące się oczy, jakby była pod wpływem narkotyków czy coś – podchodzi do mężczyzny i trzyma – to jest długi nóż, jak myśliwski, i tnie go po plecach. I wtedy – och… och, nie! Jest druga kobieta – obie mają na sobie czarne peleryny czerwone od wewnątrz – tam jest inna kobieta, podchodzi i – och, nie! One – ona ma – och, ona ma kielich w rękach i umieszcza go pod kroplami krwi wypływającymi z głębokiej rany jaką zrobiła w plecach mężczyzny. I wszyscy się śmieją, są histerycznie szaleni. Wszyscy się śmieją.

I teraz kobieta podchodzi i podaje – to jest kielich, och, to kielich, ale przekazuje go im, i wszyscy piją krew tego człowieka. Och!                                                                       – 18 marca 1983

 

NAJGORSZE ZE WSZYSTKIEGO ZŁA
„Moje dziecko, wielką fikcją w twoim świecie dzisiaj jest ciemność ducha wytworzona przez rozmowy prowadzące do zła humanizmu, modernizmu, i najgorszego ze wszystkiego zła, satanizmu. Moje dziecko, to zło jest tak wielkie, że człowiek ustawił się sam jako bożek”.

– Matka Boża, 23.11.1974

WIELE DZIECI ZABITYCH

„Chcę żeby Mój głos usłyszeli tej nocy wszyscy rodzice, że w Ameryce i Kanadzie jest ponad 10.000 kultów. Oni zabijają wiele dzieci w ofierze dla szatana. Czy tego chcecie, Moje dzieci?

„Rodzice, pilnujcie swoich dzieci. Nie pozwólcie by opuszczały dom bez powiedzenia wam dokąd idą, bo wiele z nich nie wróci”.                                                         – Matka Boża, 17.06.1989

 

NAJWYŻSZE MIEJSCA                                                                                                                                                                                                                                                                                                              „Zrozumcie, że Lucyfer teraz chodzi po ziemi, Lucyfer który ma wielką wiedzę. Zamierza nawracać na satanizm. Wchodzi na najwyższe miejsca hierarchii”. – Pan Jezus, 28.09.1978

 

PRZYKAZANIA

„W Przykazaniach twojego Boga będziesz pamiętać: ‚Jam’ – powiedział Pan – ‚jest Pan, twój Bóg, Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną’. A kim są ci obcy bogowie masonerii i czarnej magii? Izys! Moje dzieci, człowiek przyjął bogów przyrody! Staliście się poganami! Odrzucacie Boga Ojca, odrzucacie Trójcę, i moczycie i parzycie palce w nieznanym, ciemności satanizmu”.                                                                                                   – Matka Boża, 1.11.1977

 

PALENI NA STOSACH
„Moje dziecko i Moje dzieci, czy mam wam powtarzać o wszelkich niegodziwościach popełnianych teraz na świecie? Mogę też powtórzyć wam, że w niektórych tych strasznych, wyjątkowo przykrych kultach powstających szybko w waszym kraju i innych krajach świata, nawet posunęły się tak daleko, że babrzą się teraz w kanibalizmie, jedząc ludzkie ciało jako ofiarę dla szatana. To dlatego, Moje dzieci, nie można znaleźć tak wiele zaginionych, w większości małych dzieci. Matki płaczą, ich serca rozdarte niepokojem kiedy ich dzieci znikają z ulic. Wasza policja nie prowadzi pełnych dochodzeń. Wysyłanie zdjęć zagubionych dzieci to mała pomoc kiedy wpadają w szpony satanistów, bo one nie żyją długo. Ich ciała często kremuje się na stosach dla szatana”.                                                                                     – Pan Jezus, 1.11.1985

Poszukaj na YouTube Paweł Bednarz z Fundacji Dobrego Pasterza

 

ZBYT MAŁO SŁUCHAŁO
„Ponieważ zbyt mało słuchało i postepowało zgodnie z Moimi radami w przeszłości, to już wasz kraj, Moje dzieci, wasz kraj jest przykryty tajnymi organizacjami i kościołami szatana, założonymi przez mistrza oszustwa i ojca wszystkich kłamców, księcia ciemności, szatana.

„Moje dzieci, nie muszę wam wyjaśniać zła jakie on wykreuje i pokaże przez wasze dzieci i wszystkich tych którzy poszukują okultyzmu, Moje dzieci, czy w domach czy w salach lekcyjnych w waszym kraju, szkołach, Szatan dobrze zaplanował swoją rolę. Dojście przez niego do tego punktu zabrało wiele ziemskich lat, Moje dziecko.

„Zrozumcie, że ludzkość uciszyła i odrzuciła wiedzę o nadprzyrodzonym. Wiedzę o nadprzyrodzonym teraz umieszczono w umyśle człowieka jako mit do wyśmiania i szydzenia”.

– Matka Boża, 1.10.1977

KONTROLUJE WSZYSTKIE MEDIA
„Szatan, książę ciemności, mistrz oszustwa, teraz kontroluje wszystkie media w waszym kraju i na świecie. Jak był zabojcą i kłamcą od początku, tak nadal jest zabójcą i kłamcą”.

– Pan Jezus, 1.11.1977

EGZORCYZM ŚW. MICHAŁA
„Szatan był zabójcą i kłamcą od początku, i zezwolono mu przyjść na ziemię żeby oddzielić owce od kóz. Moje dzieci, on jest mistrzem oszustwa, Muszę wam powiedzieć, jako wasza Matka, że jeśli nie pozostaniecie w stanie łaski, nie rozpoznacie go. On jest człowiekiem o tysiącach twarzy. Ma wielką moc: może wrzucić swój głos, Moje dzieci, w zwierzęta i nawet w powietrze. Jeśli nie dacie swoim dzieciom mocnego fundamentu wiedzy o Wierze, to one dadzą się nabrać na jego subtelności, Moje dzieci.

„Trwajcie na czuwaniu modlitewnym w swoich domach i na świecie, i módlcie się za tych, którzy szybko wpadają do piekła, ofiary okrucieństwa szatana, ofiary oszustwa księcia ciemności. On jest zabójcą od początku, i jest zabójcą teraz.

„On ma teraz wielu uczniów w ludzkiej postaci. Prosiłam was w przeszłości byscie rozpoznawali zło wokół siebie. Musicie ciągle, kiedy wychodzicie na świat, odmawiać Egzorcyzm dany wam przez dobrego Papieża, egzorcyzm o największą obronę jaka macie przed złym chodzącym teraz po ziemi. Mówcie:

„Święty Michale Archaniele, broń nas w walce. Bądź naszą ochroną przed niegodziwością i sidłami diabła. Niech Bóg go skarci, modlimy się z pokorą. Książę zastępu niebieskiego, mocą Bożą, wrzuć do piekła szatana i wszystkie złe duchy, które błąkają się po całym świecie chcąc zguby dusz”.                                                                                                   – Matka Boża, 7.09.1977

Czytaj: Historia Modlitwy do św. Michała na moim chomiku

 

WOLNA WOLA
„Ale wolą Ojca Przedwiecznego jest żeby każdemu człowiekowi dac szansę i okazję ratowania swojej duszy. Nikt nie wejdzie do otchłani, królestwa szatana, księcia ciemności, jak tylko z własnej wolnej woli, bo on zaprowadzi się na drogę do szatana”. – Pan Jezus, 2.10.1975

 

ZACHOWAŁ MOC
„Lucyfer ze swoimi armiami tworzą ogromną bandę złego na świecie, znaną jako 666. Jak wyjaśniłam wam w przeszłości, Moje dzieci, powtarzam dla tych, którzy nie słyszeli Mego wcześniejszego przesłania, że 666 to ogromne zgromadzenie demonów z piekła z Lucyferem jako liderem. Sam Lucyfer, książę ciemności, teraz chodzi po ziemi. Z powodów których nie jest w stanie zrozumieć ludzki umysł, Lucyfer zachował moc drugą po tej Ojca Przedwiecznego w Trójcy. Wiedzcie zatem jak wielka jest jego moc w tych końcowych czasach. Jego misją teraz na ziemi jest walka z Królestwem Nieba i niszczenie każdej szansy wejścia  do Królestwa Niebieskiego. On teraz jest na ziemi, Lucyfer, by zdobywać dla siebie”.

– Matka Boża, 10.06.1978

AŻ ZOSTANIE OCZYSZCZONY ŚWIAT
„Stanę na głowie węża. Moja pięta go zmiażdży, ale dopiero kiedy zostanie oczyszczony człowiek i świat. Przychodzę jako Pośredniczka wszelkich łask, Przedstawicielka przez Mego Syna w Ojcu”.                                                                                                   – Matka Boża, 18.03.1973

 

RDZ  3:15
„Nadal będziesz sprowadzać, Moje dziecko, owieczki do Mojej oazy, świętej ziemi łaski. Teraz postawiono mur by cię zatrzymać, ale żaden mur nie przewyższy nadprzyrodzonego.

„Rozumiesz teraz, Moje dziecko, jak niepotrzebnie się martwisz, bo wyczerpiesz swoją ludzką siłę. Wola Ojca, najwyższego Boga w Niebie, zostanie spełniona. Szatan nie jest ponad Ojcem. On stoczy wielką bitwę, ale ja, wasza Matka, zmiażdżę mu głowę.

„Oddawanie Mi honoru nie pomniejsza ani nie odbiera czci Memu Synowi. Mówię to, Moje dziecko, tobie i Moim dzieciom z całą pokorą. Ja, wasza Matka, też jestem tylko narzędziem Ojca w Niebie. Mój Syn postanowił wysłać Mnie do was jako Pośredniczkę między waszym światem i światem Ojca”.                                                                                     – Matka Boża, 24.12.1974

#150 – SATANIZM,  cz.  2

http://www.tldm.org/Directives/OLRdirective.jpg
„Bądźcie trzeźwi! Czuwajcie! Przeciwnik wasz, diabeł, jak lew ryczący krąży szukając kogo pożreć”. – 1 Piotr 5:8

 


MISTRZ  OSZUSTWA
„Wasz kraj, Stany Zjednoczone Ameryki, teraz – dumny orzeł został oskubany przez szatana; i zostanie oczyszczony przez próbę cierpienia i wojnę. Humanizm i modernizm postawiły was na drodze do satanizmu. Wasz kraj i inne kraje świata teraz przyjęły kult fałszywych bożków.

„Szatan, mistrz oszustwa, zatruł wiele umysłów. Szatan, władca świata ciemności, teraz wszedł na najwyższe stanowiska rządów, a nawet w Moim Domu, Moim Kościele na ziemi. Ale Ja je oczyszczę, jak oczyściłem je w przeszłości”.                                                         – Pan Jezus, 18.06.1980 (JP II)

 

KULT SZATANA
Weronika – Oh! Matka Boża wskazuje z gniewnym wyrazem twarzy. Widzę – to straszne! O mój Boże! Wiem co to jest; widzę… to są istoty ludzkie, a ubrane są na czarno i mają rozcięte dziury w twrzach. I Matka Boża mówi:

Matka Boża – „Zobacz Moje dziecko, kult księcia zła. Zszokowana, Moje dziecko? Nie łudź się, że nie ma teraz na ziemi kultu szatana. Poganie! Poganie w Domu Bożym! Poganie błąkają się po waszych krajach, liderzy waszych krajów oddają się szatanowi!”

– 15.06.1974

OJCIEC WSZELKIEJ HEREZJI
„Lucyfer jest księciem ciemności i ojcem wszelkiej herezji i kłamców. Mówię z wielkim niepokojem, Lucyfer wszedł do Mego Kościoła, Mojej rodziny. Toczy się wielka walka na ziemi i świecie. Bo kiedy Mój Kościół i świat staną się jednym, wiedzcie, że koniec jest blisko”.

– Pan Jezus, 5.08.1978

NADPRZYRODZONE
„Moje dzieci, dokąd będziecie odrzucać istnienie nadprzyrodzonego, nie uratujecie się. Jeśli nie rozpoznacie istnienia świata poza waszymi ludzkim wzrokiem, nie uratujecie się, bo nie możecie ich zwalczać. Teraz na świecie są rozpuszczone demony. Na świecie jest całe piekło teraz z Lucyferem jako ich szefem, znane jako armia szatana, księcia ciemności. Lucyfer był zabójcą od początku, i do końca będzie zabójcą”.                             – Pan Jezus, 25.07.1979

 

„PIEKŁO ISTNIEJE”
„Żeby tylko oszukać i niszczyć duszę, agenci piekła, wyznawcy księcia ciemności, będą próbować was przekonać słodkimi jak miód słowami i siłą ich stanowisk, że piekło nie istnieje. O Moje dzieci, jak smutne jest to, że podążacie tą drogą. Ślepota, ślepota ducha! Jak niedługo wielu pochłonie piekło!”                                                                                     – Matka Boża, 2.10.1974

 

„WYBÓR NALEŻY DO WAS”
„Moje dzieci, uznajcie i zrozumcie Moje rady: ciało ludzkie pozostanie, a dusza, duch w was, jest wieczna i żyje na zawsze. I gdzie będziecie żyć kiedy przejdziecie przez zasłonę? Wybór należy do was. Czy przyjdziecie do Nas w Wiecznym Królestwie radości i szczęścia, pokoju i miłości, czy spędzicie wiele ziemskich lat udręki i tęsknoty w czyśćcu żeby doznać oczyszczenia? Albo smutno, czy zabierze was szatan, ojciec wszystkich kłamców, książę ciemności i zatracenia? Wybór należy do was, Moje dzieci. Nikt nie pójdzie do piekła, chyba że z własnej wolnej woli”.                                                                                                   – Matka Boża, 25.07.1977

 

RZĄDZI OJCIEC PRZEDWIECZNY

„Moje dzieci, czy to będzie powtórzenie od początku czasów, powtórzenie tych samych błędów, podążanie tą samą drogą ku zatraceniu? Nawet w Niebie tej próbie wolnej woli podda…

tłumaczenie: Ola Gordon

One thought on “SATANIZM

  1. Matka Boza jest normalna istota samsaryczna, a nie jakims bostwem od ktorego dostaje sie objawienia. Wy sie modlicie do Matki Boskiej a Matka Boska jest zreinkarnowana w Polsce Zydowka, miala aborcje i zajmuje sie tarotem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *