Satanistyczny rap

Popularnymi tematami wielu piosenek rapowych są: porywanie dzieci  i przetrzymywanie ich dla okupu, mordowanie ludzi, przechwalanie się seksualnymi podbojami, włamywaniu się do domów ludzi i ich okradaniu, czy też chwalenie się swym bogactwem.

Bardzo niewiele osób słucha słów w muzyce, którą lubią. Firmy muzyczne nawet nie próbują ukrywać podświadomych wiadomości. Ludzie po prostu nie zwracają uwagi na słowa, ma przyjemny beat i go słuchają (Sobrius: nie tylko z rapem tak jest, innych rodzajów muzyki także to się tyczy).

Jeśli spojrzysz na teksty popularnych grup rapowych, takich jak „Three 6 Mafia”, lub „Tech N9ne”, ich teksty są otwarcie satanistyczne.

Spójrz na nazwę „Trzy 6 (666) Mafia” … Bardzo wymowna nazwa? Oto kilka przykładów z piosenki Three 6 Mafia „Fuckin Wit Dis Click” :

„Jestem na krzyżu Lucyferze

Odetnij mnie, uwolnij mnie

Narysuję twój portret jeśli postawisz mnie

Na nogi, na nogi

Mój krzyż odwraca się do góry nogami „

„Żaden władca niebios nie może teraz nas powstrzymać

Bo demony odradzają się ponownie”

„Obserwuj jak obrabiam Adama

Obserwuj jak gwałcę Ewę”

To tylko kilka tekstów z jednej z ich piosenek „Three 6 Mafia”, to tylko jeden z przykładów i nie jest to jakaś podziemna rapowe grupa, ale jest to grupa, która wygrała Oscara w roku 2006 za swoją piosenkę „It’s Hard Out Here for a Pimp” z filmu pt. Hustle & Flow.

O znaczeniu nazwy grupy mówią, że jest taka, ponieważ grupa rozpoczęła swoją działalność z trzema członkami, a w późniejszym czasie dołączyli trzej pozostali, czyli „trzy sześć”. Ale nie jest to prawdą, ich oryginalna nazwa brzmiała „Triple 6 Mafia”, trzykrotna szóstka = 666, a patrząc na ich teksty, nie sądzę, aby było przesadą sądzić, że celowo nazwali swoją grupę w kontekście Szatana.

Ich teksty zaczęły być jawnie satanistyczne, ale ostatnio, gdy stały się bardziej popularne. Zmienili temat swoich tekstów na seks, używanie narkotyków, morderstwa i chwalenie się swoim bogactwem.

TECH N9NE

Inny raper, Tech N9ne, nazwany na cześć pistoletu maszynowego Tech 9, to bardzo znany raper, jest znany z umiejętności rapowania wstecz. Czasami mówi bełkotem, ale oprogramowanie audio ujawnia tajne wiadomości. Oto refren z piosenki Demons (Sobrius: wykonana została razem z zespołem Three 6 Mafia, jak to się mówi ciągnie swój do swego)” „ Demon tkwi we mnie! Czy mogę go zwalczyć? Nigdy!”. Posłuchaj wspak piosenkę i usłyszysz kolejną wiadomość: „Nadchodzi piekło, piekło nadchodzi, piekło, zachowa nas wrogów, przyjacielu”.

Ludzie mówią, że to tylko zbieg okoliczności, ale odwracanie jego bełkotu lub słów zawsze wychodzi brzmiąc bardzo mrocznie i dziwacznie. Ma jeden utwór zatytułowany „In the Trunk”, w którym rapuje o tym, jak zamknął dziewczynę w bagażniku samochodu i zostawia ją tam na dwa dni z głośną muzyką w środku, aby nikt nie usłyszał jej krzyczącej o pomoc.

Innymi tematami wielu popularnych piosenek rapowych są: porywanie dzieci i przetrzymywanie ich dla okupu, mordowanie ludzi, chwalenie się seksualnymi podbojami, włamywanie się do ludzi i oczywiście mówią o używaniu narkotyków w niemal każdej pieśni.

Piosenki takie jak „Oxycotton” Lil Wyte to rapowanie o przyjmowaniu tabletek hydrokodonu i oksykodonu, raper Juicy J’s „Can not (say no drugs)”, w tym kawałku jest tego wiele za dużo, by tu o tym wspomnieć (Sobrius: prześledźcie tekst, ostrzegam to totalne dno moralne)

W teledysku Juicy J do ” Geeked Up Off The Bars” gra w gry wideo z skąpo ubranymi dziewczynami, pali trawkę, pije syrop z kodeiny, macha butelkami z receptami xanaxu i hydrokodonu przed kamerą i rapuje o zgniataniu pigułek i rozpuszczaniu ich w napoju.

Często też przechwala się, że ma 80 milionów dolarów na swoim koncie bankowym i nigdy się nie ożeni, bo jak mówi w swojej piosence ” I’m 100″: „Nigdy się nie ożenię, jest za dużo p * ssy”

Raperzy jasno donoszą, że zarabiają wystarczająco dużo pieniędzy, aby prowadzić non-stop imprezę z tak wieloma narkotykami i pięknymi kobietami, jak chcą, i strzelą do ciebie, jeśli sprawisz, że będą wkurzeni. Oni są wzorem do naśladowania dla obecnego pokolenia młodych mężczyzn, stają przykładem mężczyzny alfa.

Raper „Too Short” rapuje o swoim seksualnym sukcesie z kobietami we wszystkich swoich piosenkach. Kpi z monogamicznych mężczyzn w swojej piosence „I’m a Player”, mówi: „Masz jedną dziewczynę i ją widzisz każdej nocy … spojrzał na zegarek, powiedział 6:22, biegnij do domu, by powiedzieć kochanie kocham cię”.

Uwielbia żartować z facetów, którzy mają tylko jedną dziewczynę. W swojej piosence „Could not Be A Better Player” mówi:

„Faktem jest że ciągle stoisz bo masz jedną dziewczynę

A ja czuję się jak alfons całego świata

Nie mogę być taki jak ty, zawsze fałszywy”

Przesłanie jest takie, że prawdziwy mężczyzna dostaje wiele kobiet, a tylko nieudacznik utknął z jedną kobietą.

Czy to zbieg okoliczności, że współcześni raperzy mają tę samą podstawową wiadomość we wszystkich swoich utworach?

Kiedy w latach 80. narodziła się muzyka rap, chodziło o protestowanie przeciwko nierówności i dawanie ludziom w getcie sposobu wyrażania siebie. Był wyrazem kultury ulicy. Ale gdzieś po drodze został porwany przez wytwórnie płytowe, które promują grupy, które chcą odnieść sukces, a teraz rap jest o bogaceniu się za wszelką cenę, zabijaniu wrogów, życiu jak playboy i kultach diabła.

Słowo „Illuminati”, „Zepsuli, aby kontrolować”, nie mogło być bardziej widoczne.

Od Sobrius: Błędem byłoby niezaznaczenie faktu, że jest również wielu raperów, których teksty nie mają zgniłego przekazu. Osobiście znam bardziej polski rynek muzyczny, ale mam nadzieję, że w tych zagranicznych jest wiele grup, które nie są zepsute do szpiku kości. Muzyka odgrywa bardzo istotną rolę w życiu młodych ludzi, spójrzmy czego słuchają nasze dzieci, jakie treści niosą piosenki puszczane w słuchawkach. Na koniec filmik znaleziony w sieci, ukazuje to o czym jest powyższy artykuł, niestety jest w języku angielskim, ale jeśli dla kogoś to nie problem polecam, myślę, że jak ktoś nie zna angielskiego to sam obraz też da dużo informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *