Strona główna > Rosja > Satanistyczny CHABAD wypowiedział Rosji wojnę

Satanistyczny CHABAD wypowiedział Rosji wojnę

Rabin wyjaśnił niezwyciężoność CHABAD-u w Federacji Rosyjskiej – to osobisty patronat Putina!

Od Redakcji www.3rm.info:

Drodzy bracia i siostry! W naszych czasach musimy być koniecznie wyjątkowo czujni i ostrożni ażeby nie dać się skusić i nie dać się zwieść diabelskim kłamstwom i podstępom, które wykorzystują pachołki Antychrysta!

a44

Już mówiliśmy o tym, że dzisiejsi żydzi, a tym bardziej chabadowcy, nie mają nic wspólnego z judaizmem! Kabaliści to są najprawdziwsi sataniści (0bejrzyjcie video na ten temat byłego rabina a obecnie prawosławnego chrześcijanina, Eduarda Hodosa).

Ale zwróćcie uwagę (poniżej) na arogancję rozzuchwalonego czciciela diabła! A dlaczego do tego doszło? Dlatego, że „kryszą” (parasolem ochronnym – tłum.) chabadowców jest, jak oni sami głośno o tym mówią, prezydent Rosji, Władimir Putin. Chociaż dla spostrzegawczego człowieka, i bez ich rewelacji, jest to oczywiste.

My regularnie widzimy głównego chabadowca, Berla Lazara, obok Putina i najwyższych dostojników Kremla. Ale mimo wszystko wciąż zdumiewa ta arogancja i bezczelność z którą czciciele diabła zaczęli zwracać się do gospodarzy „tego kraju”, do Rosjan.

Ten rabin, z zadziornością, do nich, opierających się budowaniu obok ich domów synagogi, mówi, że „wkrótce zbudujemy im, „ku uciesze”, wielopiętrowe i wyposażone w najnowsze technologie, CENTRUM CHABAD-u w środku miasta. Dotyczy to i innych miast Rosji”. Oto do czego dożyliśmy bracia i siostry!

Sataniści bezczelnie i jawnie świętują zwycięstwo nad nami. Oni zajęli naszą ziemię, naszą władzę (przecież im nikt przeszkodzić nie może ponieważ oni mają ochronę na najwyższym poziomie), naszą kulturę (wszystkie media roją się od bezbożnych, kabalistycznych symboli), historię i, koniec końców, naszą prawosławną Cerkiew (!). Przecież dla patriarchy główny satanista Lazar jest czcigodnym bratem, tak jak i dla większości cerkiewnej hierarchii.

Bracia i siostry! Zrozumcie co się dzieje, w rzeczywistości, w kraju i na świecie. Zdejmijcie różowe okulary, które zakłada wam kremlowska tele-sieczkarnia doprowadzająca was do stanu zombi. Rozważajcie i rozstrząsajcie wydarzenia w świetle prawdziwych przyczyn i motywacji. Pan zarzuca nam, że znaki nieba potrafimy rozróżniać a znaków czasu nie potrafimy.

a

Tak więc zacznijmy uczyć się i rozróżniać. A do tego koniecznym jest najważniejsze, żyć według Chrystusa, świętych Ojców, korzystać z sakramentów Cerkwi, spowiadać się, przystępować do Eucharystii. Bez tego jesteśmy skazani na błądzenie w ciemności cielesnego mędrkowania i na zgubę w sieciach antychrystusowego kłamstwa, w sieciach zastawionych przez pachołków Szatana.

Dopomóż nam, Panie!

——————————————————————————————————————-

IZRAELSKI RABIN WYJAŚNIŁ PRZYCZYNĘ NIEZWYCIĘŻONOŚCI CHABAD-u W FEDERACJI ROSYJSKIEJ.

CHABAD w Rosji cieszy się osobistym patronatem prezydenta Federacji Rosyjskiej, Władimira Putina, i dlatego wszelkie machinacje antysemitów nie zdołają przeszkodzić tej żydowskiej, religijno-społecznej organizacji w realizacji swoich planów w każdym mieście TEGO kraju.

O tym fakcie powiedział w ekskluzywnym wywiadzie udzielonym izraelskiej agencji informacyjnej „Kursor”, szef jednego z religijnych oddziałów CHABAD-u południowego okręgu Izraela, rabin Moshe Ze’ev Pizem.

a55

„Putin jest wielkim przyjacielem żydów rosyjskich, zwłaszcza CHABADU. I dlatego, dopóki jest on przy władzy, gminom żydowskim nic nie grozi i wszystkie ich projekty będą zrealizowane” – powiedział rabin Pizem.

Korespondent agencji „Kursor” poprosił wpływowego izraelskiego rabina, który utrzymuje ścisłe kontakty z posłami lubawiczewkiego rebe w różnych miastach Federacji Rosyjskiej, o skomentowanie informacji w sprawie pojawienia się świńskiej głowy na miejscu budowy żydowskiego Centrum CHABAD-u w Permie.

Jak pisała agencja „Kursor”, autorzy lokalnej publikacji twierdzą, że zgodnie z żydowską tradycją, to miejsce jest teraz uważane za „nieczyste” i w tym miejscu jeszcze przez 200 lat nie będzie wolno przeprowadzać religijnych obrzędów. 

„To jest absolutna bzdura, w judaizmie żadnych zakazów tego rodzaju nie ma. Miejsce gdzie znajdowała się ta głowa, trzeba skrupulatnie oczyścić ażeby tam nie pozostało żadnych śladów niekoszernego zwierzęcia a potem już budowę można natychmiast kontynuować. Gwarantuję antysemitom Permu, że wkrótce zbudujemy im „ku uciesze”, przepiękne, wielopiętrowe, i wyposażone w najnowsze technologie, według ostatniego słowa techniki, Centrum CHABAD-u, w środku miasta. I żadne świńskie głowy nie zdołają nam przeszkodzić. To samo dotyczy i innych miast Rosji” – powiedział rabin Pizem.

Agencja „Kursor” poinformowała o tym, że prezydent Federacji Żydowskich Gmin Rosji (Fiederacija Jewriejskich Obszczin Rossiji) Federacji Rosyjskiej rabin CHABAD-u, Alieksandr Boroda, podziela stanowisko izraelskiego kolegi. W kwietniu ubiegłego roku rabin Boroda powiedział, że „rozpasanie demokracji” w Rosji jest dużo bardziej niebezpieczne dla żydów niż obecna sytuacja polityczna, przy której cała realna władza, w rzeczywistości, jest skupiona w rękach prezydenta Putina. Rabin rosyjskiego CHABAD-u powiedział o tym podczas przemówienia na moskiewskiej konferencji Międzynarodowego Towarzystwa Kulturalno-Edukacyjnego „LIMUD” (Edukacja), około półtora roku temu.

a6

„Antysemityzm nie zamierza zniknąć z politycznego życia Rosji i w tych warunkach żydowski wpływ na państwowe instytucje ma decydujące znaczenie. Tym nie mniej nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że ryzyko (wybuchów antysemityzmu) jest w Rosji wysokie. Koniecznie też trzeba pamiętać o tym, że w tym kraju personalne cechy przywódcy kraju, czy to cara czy prezydenta, grają znacznie ważniejszą rolę niż, na przykład, w USA” – powiedział rabin Boroda i kontynuował: „Wszyscy żydzi w Rosji i, w szczególności, ci, którzy uważają, że trzeba podejmować jakieś działania przeciwko Putinowi, powinni rozumieć na jak wielkie ryzyko się decydują i jakie potencjalne następstwa może to mieć dla nich i dla innych żydów. Wszyscy, którzy chcą brać udział w demonstracjach albo przyłączyć się do sił opozycji, muszą dobrze przemyśleć swoje kroki i ich następstwa, i przypomnieć sobie chociażby o niedawnym zabójstwie Borisa Niemcowa…Powinniśmy rozumieć na ile ważną rolę, dla nas, odgrywa obecny mit o nienaruszalności najwyższej władzy, przyswoić sobie istniejące zasady gry podyktowane obecnymi warunkami życia i wiedzieć o tym, że są „czerwone linie”, których nie wolno przekraczać”.

Uwaga od Redakcji www.3rm.info – Oto komu potrzebny jest Putin i jego reżim. Satanistom, wrogom Chrystusa. Dlatego musimy zdawać sobie sprawę, że wszystkie, tak zwane, piąte kolumny, opozycja i inne antyputinowskie straszaki, których przywódcami są ci sami przedstawiciele „narodu wybranego”, napędzający medialną histerię, to tylko przedstawienie odgrywane w celu opuszczenia zasłony dymnej przed oczyma rosyjskich mas.

Sataniści otrzymali całkowitą władzę w Rosji i zrobią wszystko ażeby ją zachować. Jeżeli nawet zgodzą się na jej zmianę to tylko na taką samą, swoją, tak jak to się zdarzyło na Ukrainie.

Kto ma rozum niech rozumie!

SUPLEMENT – fragment artykułu ” Kabała – satanizm dla inteligencji

A co to za czerwona nitka na przegubie ręki Władimira Putina? Czy on ją sobie zawiązał w celu leczenia nadwyrężonej ręki (jak to się ludziom przytrafia) czy jako kabalistyczny talizman? Byłoby ciekawie usłyszeć jego odpowiedź. Trudno uwierzyć w to, że prezydent Rosji nie dysponuje bardziej skutecznymi środkami, leczącymi urazy, niż czerwona nitka.

Dzięki transmisji z Soczi i telewizji, czerwoną nitkę na przegubie ręki Władimira Putina mogły ujrzeć miliony Rosjan. Niektórzy doszli do wniosku, że prezydent Rosji zaangażował się w żydowską kabałę. A dla takiego wniosku powód był ważki. W internecie już od dłuższego czasu emitowana jest reklama stosowania czerwonej, wełnianej nitki do obrony przed „złym okiem”.

a

Ten „amulet” jest żydowską tradycją kabalistyczną i ceniona jest wyłącznie czerwona nitka „przywieziona z Jerozolimy, która przeszła przez obrzęd przy grobowcu pramatki narodu żydowskiego, Racheli”.

Naród ujrzał także czerwoną nitkę na przegubie ręki prezydenta podczas oglądania wiadomości o systemie obrony anty-rakietowej w Rumunii i w Polsce.

https://www.youtube.com/watch?v=lkpxzoupFPc

aa

Za: http://3rm.info/main/64518-ravvin-obyasnil-prichinu-neuyazvimosti-habada-v-rf.html

Publikacja: 29.09.2016

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.