Strona główna > NWO > Apokalipsa > Satanistyczne bluźnierstwa w Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej !!!

Satanistyczne bluźnierstwa w Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej !!!

A pasterz jest nagi…To się już po prostu w głowie nie mieści !!! Najprawdziwszy satanizm !!!

„I rzekł mi: Nie pieczętuj słów proroctwa tej księgi, czas bowiem jest blisko. Kto szkodzi niech jeszcze szkodzi i kto tkwi w brudach, niech jeszcze się bruka, a kto jest sprawiedliwy, niech się jeszcze usprawiedliwi, a święty niech się jeszcze uświęci. Oto przyjdę prędko, a zapłatę moją z sobą niosę, „abym oddał każdemu według uczynków jego. Ja jestem Alfa i Omega, „pierwszy i ostatni”, początek i koniec.”

Uwaga od Redakcji portalu www.3rm.info:

Drodzy bracia i siostry! Do jakiego stopnia zamroczenia umysłu i serca musiał dojść ten metropolita Joann, przewodniczący Wydziału Misyjnego Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu, że dał błogosławieństwo swojemu kapłanowi na takie haniebne i sromotne występy.

a

To już jest najprawdziwsze bluźnierstwo. Nazwali swój klubó sportowy, w którym wystawiają swoje nagie ciała, imieniem świętego Joasafata Biełgorodskiego. Panie, zmiłuj się nad nami!

I czy aby jest to prawosławny metropolita i prawosławny kapłan? I czyż można nazwać prawosławnymi wszystkich duchownych tej biełgorodskiej eparchii (diecezji), którzy wiedzą o tej demonicznej nieprawości i tchórzliwie milczą? A świeckich wiernych?

Nie wolno milczeć!!! Nie wolno nie demaskować zła, tym bardziej tworzonego przez duchowieństwo!!! Jeżeli milczymy w tej kwestii to znaczy, że zdradzamy Chrystusa i stajemy się wspólnikami tego plugastwa i nikczmności!

aa

aaa

a,a

„Pasterze chrześcijańscy, biskupi i kapłani staną się mężami próżnymi i chełpliwymi, absolutnie nie rozróżniającymi prawej drogi od lewej” („Pośmiertne wieszczenia świętego Nilusa Mirotocziwego Atoskiego”)

a

Duchowny z miasta Staryj Oskoł eparchii biełgorodskiej, ojciec Maksim Pastuchow (na fotografii bez krzyża) wziął udział w otwartych mistrzostwach obwodu biełgorodskiego w dyscyplinie body-building i fitness-bikini. Ojczulek wystąpił w kategorii „dojrzałych” atletów. Ojciec Maksim jest nastojatielem (proboszczem – tłum.) cerkwi Narodzenia Przenajświętszej Bogarodzicy we wsi Iwanowka i „jednocześnie” trenerem fitness i body-building prawosławnego klubu sportowego imienia świętego Joasafata Biełgorodskiego.

Po zakończeniu nauki w seminarium ojciec Maksim był diakonem w Starym Oskole a następnie został nastojatielem (proboszczem) cerkwi w Iwanowce. Mniej więcej po roku jak przeniósł się do wsi Iwanowka, ojczulek Maksim, z błogosławieństwem Przewodniczącego Wydziału Misyjnego Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu, metropolity biełgorodskiego i starooskolskiego Joanna, zorganizował w Iwanowce klub sportowy. Ojciec Maksim Pastuchow uważa, że bez sensu jest rozdzielanie sportu od działalności duchownej, bo, jak on to ujmuje, „jest to trening ducha i ciała”.

Zawody, w którym udział brało 60 kulturystów z dziesięciu regionów Rosji, odbyły się 8 października w Centrum Inicjatyw Młodzieżowych. Gubkinska sportsmenka Olga Bieliajewa w rezultacie wygrała z moskwiczanką Jelieną Wasiliewą. W ustanowionej po raz pierwszy kategorii „weterani”, zwyciężył Alieksiej Borisow. Przedstawiciel biełgorodskiej eparchii, ojciec Maksim Pastuchow, zajął zaszczytne trzecie miejsce. (Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Ciekawe które miejsce zajmie on u Boga?!)

a00

Bracia i siostry! Nic się przecież dziwnego nie stało ponieważ łże-metropolita biełgorodski Joann od samego początku nie był wyznania prawosławnego a nosił tylko maskę arcypasterza. Przypomnijcie sobie nasz dawny artykuł o nim i o jego chórze, który brał udział w modlitwie pięciu religii w 2010 roku.

A na tym videoclipie można ujrzeć nieskrywaną radość, jeszcze arcybiskupa, Joanna z wykonania przez chór monasteru sreteńskiego jazzowej pieśni „Go down Moses”, ulubionej pieśni przemytników. A tak na marginesie, to ta piosenka była bardzo popularna wśród sowieckich żydów, do których i łże-metropolita należy, którzy wyjeżdżali do swojej historycznej ojczyzny.

Za: http://3rm.info/main/69319-pastyr-golyy.html

Data publikacji: 24.10.2017

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *