Strona główna > NWO > Satanistyczna sekta Chabad

Satanistyczna sekta Chabad

Urodziłem się w starym domu, sądząc po dacie na frontonie budynku, to zbudowanego w 1914 roku. W kamienicy mieszkało 14 rodzin z których 7 to były rodziny żydowskie. Widziałem i doświadczałem tylko dobrosąsiedzkich stosunków pomiędzy mieszkańcami tej kamienicy. Ich przyzwoitość i poczucie humoru mogły być przykładem do naśladowania. Przeminęły 23 lata mojego życia w Sewastopolu ale dobre stosunki staram się utrzymywać z wieloma z nich chociaż życie rozrzuciło wszystkich po świecie, ktoś jest w Niemczech, ktoś w USA a ktoś inny jeszcze w Izraelu ale tym nie mniej dzięki nowoczesnej technice internetu często jesteśmy w kontakcie. Po upływie tego czasu dzięki Bożej Opatrzności doszedłem do prawosławia i tutaj doznałem olśnienia, że żyd żydowi nierówny, że w judaizmie istnieją ekstremistyczne nurty tak jak i w innych licznych religiach. Dużo na ten temat czytałem i mogłem jakieś wnioski dla siebie wyciągnąć i chcę żeby ludzie wiedzieli i w tej sprawie wyraźnie rozróżniali nie wrzucając wszystkiego do jednego worka. Z takim przykładem zetknąłem się w Sewastopolu kiedy dowiedziałem się z mediów i internetu, że żydowska organizacja religijna złożyła podanie do władz miejskich o wydzielenie ziemi pod budowę synagogi w okolicy Placu Powstańców.

Jednak po pewnym okresie czasu podanie zostało przerejestrowane na ekstremistyczną organizację Chabad, która jest zakazana w Unii Europejskiej. Rzecz nie w samej synagodze ale w tym, że zamierza ją się budować w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca masowych rozstrzeliwań w latach 1920-1921 prawosławnych oficerów, żołnierzy, kozaków, duchownych i  prostego ludu, wszystkich którzy sprzeciwiali się żydobolszewickiej ideologii. W mojej pamięci jeszcze zachowała się przyzwoitość sąsiadujących ze mną żydów i w żaden sposób nie pasowałaby ona do takiego cynizmu, którym kieruje się Chabad w sprawie budowy synagogi na kościach gdybym nie wiedział co przedstawia sobą Chabad. Od tej chwili będę powoływał się na cytaty z książek znanego publicysty, szefa żydowskiej społeczności Charkowa, demaskujące tę ekstremistyczną organizację którą w latach 30-tych ubiegłego wieku Stalin, świetnie zorientowany w tematyce religijnej, przepędził poza granice ZSRR. Fragmenty z książki Eduarda Hodora zatytułowanej „Brigada Chabad”:

„Sekta powstała w XVII wieku na styku granic Rosji, Ukrainy i Białorusi w miejscowości Liubawicz. Chabad ma system klanowy. Wstępowanie do klanu jest niezmiernie ograniczone a jego członkowie wyróżniają się agresywnym, graniczącym z szaleństwem, religijnym fanatyzmem. Chabadzcy mężczyźni stale noszą brody, noszą czarne chałaty i czarne kapelusze. Kobiety golą głowy do gołej skóry i noszą peruki.”

Nie będę wdawał się w szczegóły a pragnący poznać detale mogą dużo więcej przeczytać w książkach Eduarda Hodora, który napisał ich ponad 20, tylko na temat sekty Chabad.

Zatrzymam się na najważniejszych demaskujących sprawach:

„W odróżnieniu od innych przedstawicieli ortodoksyjnego judaizmu chabadnicy nie tylko nie uznają Jezusa Chrystusa ale nienawidzą go zaciekłą nienawiścią. Za swojego największego wroga Chabad uważa prawosławie i odpowiednio wyznawców tej religii. Podstawową zasadą faszystowskiej ideologii sekty jest następująca teza: „Żydzi ponad wszystkim a Chabad ponad żydami. W 1986 roku siódmy Rebe Lubawiczer po katastrofie w Czernobylu, którą chabadnicy nazywają „czernobylskim cudem”, odprawiał obrzęd błogosławieństwa jednodolarowym banknotem na którym zamiast wizerunku prezydenta USA była jego fotografia a od rana ustawiała się ogromna kolejka po to błogosławieństwo”.

Jak widzimy, dla obywateli radzieckich była to ogromna ludzka katastrofa a dla bluźnierczych chabadników był to „czernobylski cud”, który zapowiadał rozpad ZSRR.

„Zgodnie z chabadskim wyznaniem wiary opracowanym przez Schneur-Zalmana, Bóg stworzył świat wyłącznie dla żydów, żydzi posiadają boską duszę natomiast goje (nie żydzi) posiadają dusze niższego rodzaju, zwierzęce. Żydzi są jedynymi istotami, które można nazywać „ludźmi”, pozostałe ludy świata równe są wymiocinom i nieczystościom, to zapisano w księdze „Tania” i jest to przedmiotem nauczania w chabadskich szkołach na równi z Torą i Talmudem, gdzie także zapisane są takie stwierdzenia o nadludzkiej istocie żydów”.

„W okresie gorbacziewowskiej pierestrojki Chabad z powrotem pojawił się w ZSRR, podporządkował sobie ogromną większość żydowskich religijnych i finansowych struktur i umocnił się w roli podstawowej siły w ruchu żydowskim. Teraz Chabad jest głównym „motorem”, który zorganizował sieć niezliczonych żydowskich ośrodków oświatowych i patronuje ich działalności. Największe ich ośrodki znajdują się w Rosji (Moskwa) i na Ukrainie (Dniepropietrowsk) w rodzinnym mieście siódmego Lubawiczewskiego Rebe.

Członkowie sekty Chabad są wyznawcami kabały (mistyczne nauczanie w judaizmie) i władają jej tajemnicami na poziomie profesjonalnym. W rozumieniu chrześcijańskim kabała jest niczym innym jak czarnoksięstwem i demonizmem. W grudniu 2004 roku Chabad ogłosił nadejście Antychrysta”. Myślę, że fragmentów z książki Eduarda Hodora jest wystarczająco dużo żeby samodzielnie wyciągnąć wniosek o moralnej postawie sekty Chabad. Uwzględniając ich stosunek nie tylko do prawosławia i narodów wyznających tę religię ale i do wszystkich pozostałych ludzi świata, można zrozumieć cynizm w stosunku do tego dlaczego trzeba budować synagogę prawie na kościach męczenników, pomordowanych niewinnych oficerów, żołnierzy i po prostu ludzi. Podsumowując chciałbym przedstawić czytelnikom pod ocenę zdanie z tej książki wyrażone przez głównego rabina Rosji i krajów WNP, Berla Lazara (obywatela Włoch i USA a teraz Rosji), żydonazistowskiego wilkołaka, który przyjechał do nas z Brooklynu i szefuje sekcie Chabad: „Wiele rewolucji poznała Rosja ale najcichszą, najskuteczniejszą była ta, którą stworzyli wysłannicy Chabadu”.

Jednakże nie zmieni to mojego stosunku do zwykłych żydów i nie zapomnę mego dobrego z nimi współżycia, które pamiętam do dzisiaj.

Źródło: http://3rm.info/22504-sataninskaya-sekta-xabad.html

Tłum. RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.