Satanista z U2 otrzymuje „komunię” w Kolumbii

Od Soboru Watykańskiego II sekta watykańska promuje mentalność typu „bądź taki, jaki jesteś”: to znaczy niech każdy pozostanie w wybranej przez siebie sekcie – lub w żadnej jeżeli tak sobie upodoba.

Dzisiejsze zdjęcie nie może już  bardziej symbolicznie ukazać tę obłędną ideę.

a

Na zdjęciu powyżej jest wokalista grupy U 2  Paul David Hewson, (zwany tez  dla ludu Bono), otrzymujący „komunię” (do łapki) w Bogocie, Kolumbia, w niedzielę, 8 października 2017 roku.

Ta grupa rockowa odbywała swoją Południowo-Amerykańską trasę zeszłego weekendu, gdy, mimo że nie JEST ON KATOLIKIEM, Hewson aka Bono zdecydował się zrobić przerwę od „zajętego harmonogramu”, aby zatrzymać się w kaplicy na niedzielną mszę i otwarcie sprofanować Eucharystię.

Różne modernistyczne media oceniły ten  gest, mówiąc, że to takie  godne pochwały  jest zobaczenie owego rockmena, jak modli się w milczeniu.

Co jest nie tak z tym obrazkiem ??

Po pierwsze:  rock „muzyka” U2 promuje zwyrodnienie i bunt w młodości, jak widzieliśmy tutaj.

 Ich najnowszym teledysk:  ” „You’re the Best Thing About Me”,  jest dowodem tego, ponieważ przedstawia okaleczone ciało,  „tzw wolna -miłość /free love”, wyuzdanie, ,obojniactwo/androginie, religijny relatywizm i kulturę klubów młodzieżowych (tutaj).

Ta ostatnia piosenka jest również wykorzystywana do promowania gruzińskiej pani filmowiec, niejakiej  Tati Pilieva, której roszczenie do sławy to jej krótki film, w którym przedstawia 20 nieznajomych ludzi  całujących się nawzajem po raz pierwszy – w tym kobiety z kobietami i mężczyzn z mężczyznami.

Po drugie:  U2 to „politycznie i społecznie świadoma” grupa humanitarna, promująca rażąco rewolucyjne idee, w tym Panreligie i jeden światowy porządek, ideały masońskie, które są radykalnie sprzeczne z prawdziwym społeczeństwem katolickim.

Po trzeci: Hewson aka Bono zapisał  się do tak zwanego „poza-europejskiego” szczepu protestantyzmu i aktywnie współpracuje wraz z ewangelikami  z niejakimi  „humanitarnymi” grupami (pewnie od Sorosa).  Nic dziwnego, że wyraził on silne poparcie dla Franciszka, ale nie jako Wikariusza Chrystusa, a jedynie jako agenta walczący z ubóstwem i głodem na świecie (tutaj).

Sekta watykańska 2  nie będzie się kłopotać, aby skorygować „Bono” w czymkolwiek , ponieważ uważa ona, że jest dobrze „aby pozostał takim, jaki jest „.

Poniżej pierwszego rzędu, Bono całuje w usta niejakiego Adama Clayton; drugie zdjęcie, obślizgłe całowanie, tzw języczkiem, z niejakim  Liamem  Gallagherem, trzeci rząd:  pozowanie jak diabeł podczas występowania jako pan MacPhisto…”

a

Źródło: http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A751-B

P..S. (od tłumacza)

Ci, którzy NADAL nie widzą, że owa sekta watykańska 2, pozująca na Kościół katolicki, to sekta  z PIEKŁA  RODEM, wyznaczona do całkowitej zagłady katolickiej wiary i Kościoła, pewnie po śmierci pójdą tam, gdzie i tak sekta pójdzie,  czyli DOSŁOWNIE, do samego Diabla…

Udostępnij!
Categories : NWO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *