Strona główna > NWO > Żydomasońska rewolucja w "Kościele katolickim" > Satanista Carducci wychwalany przez Jana Pawła I

Satanista Carducci wychwalany przez Jana Pawła I

Jan Paweł I wychwala satanistę Giosue Carducci podczas modlitwy na Anioł Pański.

a1,1

Angielskie tłumaczenie nr 1

a1,2

Angielskie tłumaczenie nr 2

a1,3

Tłumaczenie polskie:

Włoscy profesorowie, w swojej historii, dali klasyczne przykłady wzorowej miłości i poświęcenia dla oświaty. Giosue Carducci był profesorem uniwersyteckim w Bolonii. Pojechał do Florencji aby wziąć udział w uroczystościach upamiętniających. Pewnego dnia poszedł do ministra Ministerstwa Szkolnictwa Publicznego aby się z nim pożegnać.

„Nie, nie” – mówi minister – „proszę pozostać do jutra”.

„Ekscelencjo, to nie jest dla mnie możliwe. Jutro mam wykład na uniwersytecie i chłopcy będą na mnie czekać” – mówi Carducci.

„Zwalniam pana z tego obowiązku” – na to minister.

„Może mnie pan zwolnić ale ja sam nie mogę siebie zwolnić” – mówi Carducci.

Profesor Carducci naprawdę miał pojęcie tak wysokie o oświacie jak o studentach. On należał do klasy tych, którzy mówią: „żeby uczyć Jana łaciny nie wystarcza by znać łacinę, konieczne jest także poznanie Jana i kochanie go”. I także: „Tyle jest warta lekcja ile jest wart nauczyciel”.

a1,4

Giosue Alessandro Carducci był włoskim poetą, nauczycielem i senatorem. W 1906 roku został pierwszym Włochem, który otrzymał Nagrodę Nobla w dziedzinie literatury. Jest on uważany za narodowego poetę Włoch. Jak na razie nieźle, prawda? Proszę czytać ten jego cytat poniżej:

„Nie znam ani Boga ani pokoju z Watykanem lub z jakimikolwiek kapłanami. Oni są prawdziwymi i niezmiennymi wrogami Włoch”. albo jak to jest z czterema fragmentami jego sławnego poematu zatytułowanego „Hymn do Szatana”?

ku tobie zrywa się
strofa zuchwała:
o, przyjdź Szatanie,
królu biesiady!

Precz mi już, księże,
z kropidłem, z hymnami!
O, nie, nie, księże,
nie cofa się Szatan!

Patrz, rdza przegryza
mistyczny oręż
w rękach Michała;
wierny archanioł,

z piór swych odarty,
zapada w pustkę.
I zamarł piorun
w ręku Jehowy.

——————————————————————————————————–

Twój duch, Szatanie,
jest w strofach moich,
gdy rwą się z wnętrza
i szydzą z boga

grzesznych papieży,
królów okrutnych,
ty jakby piorun
wstrząsasz umysłem.

————————————————————————————————————

Zrzucił sutannę
ksiądz Marcin Luter;
zrzuć swoje więzy,
o myśli ludzka!

W ogniach stająca
syp piorunami!
Materio, w górę,
Szatan zwyciężył.

————————————————————————————————————

Cześć ci, Szatanie,
duchu rebelii,
o siło mściwa,
siło rozumu!

Niech płyną ku tobie
kadzidła i dary,
boś ty pokonał
Jehowę kapłanów!

—————————————————————————————————————

To jest tylko malutki przykład niektórych bluźnierczych prac Carducci’ego. Sądzimy, że czytelnik zrozumie o co chodzi bez grzebania w poszukiwaniu jego innych poematów i jego oświadczeń. Dla zainteresowanych włoskim oryginałem poematu wraz z angielskim tłumaczeniem podajemy link: http://www.churchofsatan.com/carducci-hymn-to-satan.php

(UWAGA! Całe „dzieło” satanisty Carducci’ego w języku polskim można przeczytać pod linkiem:  http://www.darkplanet.pl/forum/posts/8763/Hymn-O-Szatanie/page:1)

A co ma do powiedzenia Kościół Szatana żyda Antona La Vey’a (Levi) na temat Carducci’ego?

„Referencje Carducci’ego jako satanisty obejmują nie tylko ziemskie sukcesy i jawną wrogość do chrześcijaństwa ale i jego pisarskie dzieło, wysoce kontrowersyjny poemat „Inno a Satana” czyli „Hymn do Szatana”. Pisząc, publicznie recytując i dwukrotnie publikując ten zdumiewający poemat, wyszedł on zdecydowanie poza swoje pogaństwo i nawet swój antyklerykalizm wkraczając do królestwa współczesnego satanizmu poprzez przyjecie mitycznej osobowości Szatana jako wzorcowego modelu i heroiczno-archetypicznego symbolu. Rzeczywiście, jest to przyjęcie Szatana jako wzorcowego symbolu, który definiuje osobowość współczesnego satanisty.

a1,5

I na koniec rodzi się pytanie dlaczego Jan Paweł I wspominał satanistę Giosue Carducci, podczas modlitwy na Anioł Pański, jako kogoś wartego podziwu?

Za: blog katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) http://callmejorgebergoglio.blogspot.com/2015/03/john-paul-i-praises-satanist-during-his.html

Data publikacji: 24.03.2015

Opracowanie: GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *