Strona główna > NWO > Apokalipsa > SATANIŚCI W TYM ROKU OCZEKUJĄ MESJASZA-ANTYCHRYSTA. Oznacza to, że wkrótce wojna…

SATANIŚCI W TYM ROKU OCZEKUJĄ MESJASZA-ANTYCHRYSTA. Oznacza to, że wkrótce wojna…

W minioną sobotę (16 lipca) wieczorem, rabin Szalom Berger, duchowy przywódca ortodoksyjnych Żydów chasydzkich (Mishkoltz), odwiedził rabina Chaima Kaniewskiego (ros.-Хаима Каневского), jednego z czołowych rabinów tego pokolenia. Zebrał się wielki tłum, aby być świadkiem pomyślnego spotkania dwóch wielkich znawców Tory.

Rabin Szalom Berger, duchowy przywódca sekty ortodoksyjnych Chasydów Mishkoltz spotyka się z rabinem Kaniewskim.
Rabin Szalom Berger, duchowy przywódca sekty ortodoksyjnych Chasydów Mishkoltz spotyka się z rabinem Kaniewskim.

Rabin Berger przyniósł kopię swojego Talmudu jako dar dla rabina Kaniewskiego, który przestudiował kilka stron i zaproponował mu napisanie więcej książek tego rodzaju.

Rabin Berger zapytał następnie rabina Kaniewskiego, czy to prawda, że ten rok jest szczególnie pomyślny na przyjście Mesjasza. Rabin Kaniewski odpowiedział bez wahania: „Oczywiście, rok 5776, uratowanie (może raczej spełnienie? – A.L.) „zaklęć”.

Rabbi Yosef powiedział: „Uważa się, że rabin Kaniewski jest na wysokim poziomie duchowym, zbliżonym do proroczego, co uczeni żydowscy nazywa Ruach ha-kodesz (Duch Święty). Mówił on o Mesjaszu w tym roku w taki sposób, w jaki nigdy nie robił tego wcześniej.”

Rabin Berger zapytał rabina Kaniewskiego, co trzeba zrobić, aby przygotować się na przyjście Mesjasza. Rabin Kaniewski niespodziewanie dał bezpośrednią i prostą odpowiedź: „Wszystko, co można zrobić, to przewidzieć rychłe nadejście Mesjasza.”

http://www.breakingisraelnews.com

OD REDAKCJI:

Jeśli czołowi rabini znów mówią o tym, że ten rok jest wyjątkowy i stanie się znamiennym z powodu przyjścia w świat Antychrysta, to oznacza to, że w najbliższym czasie powinny się zacząć ogniste wstrząsy na całym świecie, kiedy wszystkie narody będą objęte okropnością wojen, głodu i innych potworności apokaliptycznych. Antychryst powinien pojawić się jako wielki człowiek pokoju i zbawca ludności całego świata. Te warunki przygotowują jego słudzy dla ludzkości.

Tak to jest czy nie, czy nastąpi to teraz czy za rok, nie będziemy spekulować. W najbliższej przyszłości staniemy się sami świadkami tych wszystkich wydarzeń. I już widzimy, jak cały świat zaczął mocno drżeć i trząść się. Tylko w ostatnim miesiącu wydarzyła się taka liczba ataków terrorystycznych, że staje się oczywiste, że przygotowuje się coś bardzo wielkiego i krwawego.

Ponadto, w czerwcu i lipcu w obliczu hierarchii cerkiewnej praktycznie nastąpił upadek Cerkwi Prawosławnej w całym świecie, kiedy w ten czy inny sposób, ale zostały przyjęte heretyckie dokumenty na Soborze Kreteńskim. Tak, nie wszyscy wzięli udział, nie wszyscy podpisali, ale w całości odstępstwo nastąpiło. Nawet nie uczestniczenie Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Patriarchatu Moskiewskiego w Soborze niczego nie zmienia, ponieważ wszystkie jego heretyckie dokumenty końcowe zostały przyjęte i zatwierdzone przez Sobór Biskupów RCP MP w lutym tego roku.

Ten powszechny odwrót Lokalnych Cerkwi Prawosławnych pozbawia Łaski Bożej pogrążoną w namiętnościach i grzechach ludzkość. Otwiera ona drogę człowiekowi grzechu i synowi zatracenia. My, grzeszni ludzie, sami odepchnęliśmy od siebie Pana i wydaliśmy siebie w ręce szatana i jego sług. I teraz odbieramy zasłużone za dzieła swoje. A to jest dopiero początek „chorób” …

Przebacz i zmiłuj się nad nami, Panie! Dzięki Bogu za wszystko! Amen

Źródło:

САТАНИСТЫ ЖДУТ В ЭТОМ ГОДУ МАШИАХА-АНТИХРИСТА. А это значит, что скоро война…

http://3rm.info/main/63625-satanisty-zhdut-v-etom-godu-mashiaha-antihrista.html

23 lipca 2016 r.

Tłumaczył Andrzej Leszczyński

8.9.2016 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *