Cywilizacja Zachodu – Sataniści tworzą dziecięce zabawki

Sataniści tworzą dziecięce zabawki… przybornik młodej stripteaserki i różowa trumna.

Które z tych zabawek kupiliby państwo swojej córce? A może oczarowałaby państwa lalka-transwestyta albo mydlane bańki w postaci wibratora? Dzisiaj istnieją zabawki zdolne pogrążyć w szoku dorosłego człowieka o mocnej psychice a przecież zabawę nimi proponuje się dzieciom…

a

Czy kupicie swojemu dziecku takiego rozdartego kotka z wywalonymi wnętrznościami?

aa

A może waszemu dziecku przyda się taki zabawny transformer (robot) do zabawy?

aaa

Będziecie musieli dołożyć pewnego wysiłku ażeby wyjaśnić dziecku dlaczego u tej laleczki-transwestyty pojawiło się coś nowiuśkiego.

aaaa

Rozwijając swoje bieżące kompetencje będziecie mogli kupić swojemu dziecku taki użyteczny, nadmuchiwany materacyk.

aaaaa

Do materacyka będzie idealnie pasował taki zestaw przyrządów do wytwarzania baniek mydlanych.

a1

I takie sanki.

a2

No i nie ma co rezygnować z latarki.

a3

Dziecko ma teraz szerokie możliwości i może urozmaicić swoją zabawę.

a4

Zdejmowalny róg i usuwalna krwawa ofiara tego wspaniałego Jednorożca, którego tylko omszali chrześcijanie w Europie uważają za symbol dziewiczości i czystości, pozwoli w pełni rozwinąć w waszym dziecku żądzę krwi. Można, wpadłszy w pożądanie krwi, przekłuwać pingwinka, foczkę i polarnego niedźwiadka.

a5

No ale specjalnie dla dziewczynek jest niespodzianka – zestaw dla młodej stripteazerki. Po to żeby dziewczynka od najmłodszych lat wiedziała, że swoje ciało można korzystnie sprzedawać to do kompletu dołączono zwitek banknotów.

a6

No a jeżeli dziewczynka jest jeszcze za młoda na rurę to może pobawić się trumienkami.

a7

Na szczęście nie wszystkie te zabawki pojawiły się w Rosji. Ale z całą pewnością pojawią się i jeżeli nie postawi się barier legslacyjnych, określających takie pojęcie jak „szkodliwa zabawka” to wkrótce zobaczymy je na naszych półkach. Tak jak, niezauważalnie, zastąpiona została lalka Barbie przez potwory, wampiry i lalki-truposze.

I jak sądzicie, potrzebne są takie zabawki w sklepie?

Jana Łantratowa, członkini Rady ds. Praw Człowieka przy prezydencie Rosji, uważa, że w Rosji potrzebna jest komisja społeczna ds. oceny bezpiecznych zabawek. I ona przesłała już wniosek do „Rospotriebnadzor” aby oznaczać niektóre zabawki, które mogą być szkodliwe dla dziecięcej psychiki.

„Boję się wyobrazić sobie jaką szkodę dziecięcej, slabej psychice mogą wyrządzić takie eksponaty. Często rodzice dają się swoim dzieciom prowadzić na pasku i kupują im wszystko o co one poproszą. Z pewnością w większości wypadków pocieszają siebie tym, że na półkach sklepowych nie może być niczego szkodliwego. Jednakże GOST (standart państwowy – tłum.) w naszym kraju w tej dziedzinie ma charakter nie obowiązkowy ale doradczy. Dlatego tak jak i szkodliwe dla psychiki dziecka tak i produkowane z niskojakościowych materiałów zabawki mogą być sprzedawane. Z tym problemem, tak na marginesie, już wielokrotnie zwracali się do nas rodzice i prosili o pomoc”.

Za: http://3rm.info/publications/61137-nabor-yunoy-striptizershi-i-rozovyy-grob.html

Data publikacji: 25.01.2016

Nadesłał Borys

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *